Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей93Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 10
Показано с 41 по 50 из 91.
    Зануда

Re: Харківський правопис (скрипниківка)

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Ну поскільки я одна така критик тут виступаю, значить я тотально безграмотна? Неочікувано одначе
    Здрастє! Ти тему почитай.))) Не ти, нє. Ти грамотна, я знаю.
    І не тільки на форумі є критики, до речі.)

Пророк

Ну поскільки я одна така критик тут виступаю,
    Не одна, мне тоже все эти самодельные слова напоминают таковые от детей неграмотных, которые еще не знают как правильно сказать и потому сами слова и окончания выдумывают. Правда от взрослых такое странно слышать.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

На СТБ дивлюся тільки Мастер Шеф. Новини вже давно їхні не вмикав, бо теж "ріже слух і око".
    Згадалася оця книжечка (стоїть вдома на полиці на видному місці)
    http://books.google.com.ua/books/abo...AJ&redir_esc=y

Ми вчилися по ній (нова редакція 2007 року майже не відрізняється) і для мене вона - еталон української мови.
    Щодо приватності каналу - так давайте тоді в усіх приватних організаціях переведемо діловодство на правопис типу "комуяквздумаєтьсятакінапишемо"
    Зануда

Для мене дивно, що використовується архаїчний певною мірою правопис. Так приблизно, як якби певний канал почав писати з "Ѣ" або використовувати старослов’янську. Але чомусь не дратує - хто заважає перемкнути на інший канал?
    Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Щодо приватності каналу - так давайте тоді в усіх приватних організаціях переведемо діловодство на правопис типу "комуяквздумаєтьсятакінапишемо"
    Ту частину, яка не підконтрольна спеціальним державним органам - як вирішує власник, хіба ні?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    як вирішує власник, хіба ні
    воно то наче й так, але ж встановили обов'язкове субтитрування, то і правопис можна було б.
    2.0

А ми потом удівляємося тотальній безграмотності.
    крім зомбоящика треба ще й книжки іноді читати. в протилежному випадку, це винятково їхні проблеми.

Ну поскільки я одна така критик тут виступаю,
    не одна. судячи з того, що за твої підписи дякують. проста мабуть ти найбільш компетентна, аби висловити думку.

паралельно з цією балачкою спілкуюся ще приватно по темі. і ось якими посиланнями мене пригостили

правопис
    купа всього по темі "правопис"
    оце таке )

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    (стоїть вдома на полиці на видному місці)
    подивився на книжечку - і серце радіє ))) у мене так дві кулінарні книги лежить. жодного разу не відкривала )))
    ри?

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    крім зомбоящика треба ще й книжки іноді читати. в протилежному випадку, це винятково їхні проблеми.
    Поскіки я зараз дуже тісно стикаюся з молоддю, то мені видко, шо ніхєра ти їх не змусиш читати книжки. А от тєлік - да, ет другоє діло, подивимся. Так йопт, хай же хоть по тєліку якуто грамотність показують.... і проблеми ці будуть не тіки їхні, а й наші, бо колито ці безграмотні дітки прийдуть до власті, ололо!!

не одна. судячи з того, що за твої підписи дякують.
    Приятно, шо хтось поділяє і мою думку.
    проста мабуть ти найбільш компетентна, аби висловити думку.
    ггг

Та карочє, шо це я пойду собі
    Пророк

Язык (мова) - это конечно всегда живое и развивающееся средство общения между людьми. Появления новых слов не избежать. Но анархия - это далеко не "мать порядка". В противном случае мы рискуем получить ситуацию ныне существующую в Чехии : там разговорный язык очень сильно отличается от языка официального (литературного). Другими словами говоря, если иностранец попытается выучить чешский язык по словарям, что приехав в страну он будет весьма удивлен - он НЕ БУДЕТ ПОНИМАТЬ местных жителей ! Почему так получилось - почитайте историю, отношения чешский/немецкий язык в свое время очень напоминали сегодняшнюю с русским/украинским. Стремление говорить на родном" языке в Чехии доходило до маразма : уйти полностью от заимствований из немецкого (да и просто похоже звучащих). Вот и договорились.... Хорошо, что еще сами друг друга понимают. Хотя по одной из версий такой народности как словаки никогда не существовало : это результат анархии в языке - запад и восток страны стали разговаривать по разному.
    Пророк

С новыми словами понятно все. Конечно они появляются и входят в обиход. Причем большинство, или даже все, из них иностранные, на данный момент. Как-то так сложилось, что мы чего-то нового, которое требует названия, давно уже не придумывали. Но непонятно почему столица Греции, которая всегда была Афинами, стала почему-то Атенами.
    Думаю тут тот же принцип, который был и в Чехии - политический. Главное, чтобы было не так как в русском. Главное, чтобы было более отличительно от русского. Вот на анг. Athens значит и нам нужно также читать. Но не так как в русском. Так было и во время создания данного правопису так и сейчас когда его пытаются внедрить в жизнь.
    2.0

Ответ Сообщение от tayatlas Посмотреть сообщение
    НЕ БУДЕТ ПОНИМАТЬ местных жителей
    я думаю, ви перебільшуєте ))) з іншого боку, вивчивши бритіш інгліш вам буде нелегко на якій-небудь Канадщині чи Американщині.
    те, що ви описуєте чесько-німецьку мову є нічим іншим як різновидом суржику. а суржикомовця нашого, наприклад, так чи інакше розуміють і росіяни, і українці )
+ Ответить в теме
Страница 5 из 10