Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей93Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 10
Показано с 31 по 40 из 91.
    Пророк

Re: Харківський правопис (скрипниківка)

Велика різниця - пародія на СТБ

модератор

Ответ Сообщение от Ch!p Посмотреть сообщение
    Пам"ятаю, при виїзді з Дніпропетровську стояв знак із напрямком дороги на "Харьків". Просто взяли російський знак "Харьков", і щоб не робити нового знаку, зафарбували літеру О, а на її місці нарисували літеру І. Вийшло "Харьків". Так що з дорогами та їх обладнанням у нас все дуже сумно. Власне кажучи, як і з усим іншим.
    Вибачте за офтоп, але, здається, й досі на Богдана Хмельницького стоїть вказівник на "Харків Київ", який показує прямо на Котельву. (полишили з того часу, як 2008 року об"їзну будували).
    змія болотяна ОЧКОва

ремарка. На СТБ за харківським правописом працюють тільки Вікна. і хай собі працюють, бо новини норм
    ри?

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    ремарка. На СТБ за харківським правописом працюють тільки Вікна. і хай собі працюють, бо новини норм
    Якраз сьодні про це з Нік говорили - дійсно новини норм, і цікаві, але коли вони аж дуже перегибають палку з оцими своїми авта, пальта, безхатченків, етері-евросоюзу, б’ютжетних міліціянтів тощо, то мене аж сіпає. Ну нехай собі говорять. Да. Це ше куди не йшло. Але!!! Писати в строчечці до роліка "Ріжний матеріял" - це блін винос мозга!! Це коверкання усталених яких-то норм письма. І поки є які-то правила написання слів, і поки діти вчать яку-то опрідільонну українську мову по підручниках, може б не треба такого допускати? Дітей це дуже збиває з пантелику. Вони і так до пуття не знають, як пишеться слово "пісьня", а тут ше "ріжні", будто букву З взяли і отмінили.
    Це все моє мнєніє, написане диким полтавським суржиком! :)
    2.0

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Це все моє мнєніє, написане диким полтавським суржиком!
    в связі з цим - прощаю. )))
    а уяви, як рвали волосся дітлашки, коли з"явилось слово "комп"ютер", "сканер", "коллайдер" (є тут задвоєння букоф чи ні, мабуть не всім школярам то відомо), "консилер" (і, е чи взагалі і???) ну і так дал, влом слова згадувать. але сенс в тому, що до дечого нам доведеться звикати.
    а взагалі це така сама штука, як теологічні розборки. я особисто за нові слова. а приживуться вони чи ні - покаже час.
    от я наприклад завжди пишу про жінок, що вони лікарки, директорки, поштарки, заступниці, адміністраторки, тому що "заступник Аліна чи Ірина" якось по-казбєцкі звучить. ))) типу "девушк, віходітє?"

до-ре-чі: слово "допис" яке нам таке любе і звичне, стало використовуватися в контексті появи інтернету і при чому не так давно. а коли в житті за шкільних років хтось з нас вживав його взагалі?
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    я особисто за нові слова. а приживуться вони чи ні - покаже час.
    оце точно
    я не "філолог літєратурний" © і не вивчала поглибленно етимологію і прочу історію мови (є взагалі такий предмет же?), але думаю навіть коли ми були малими, було повно нових слів, які нашим батькам здавались дикими, а ми - впитали, юзаєм (гггг), не паримся з цього приводу) я завжди кажу шо мова - жива, і вона змінюється, тому що змінюється все))
    змія болотяна ОЧКОва

от істіну глаголітє, дєвочки! мене, лічно, більше коробить від безграмотності каналів, які говорять офіційною мовою. Воно то правда, звісно, шо іноді як Вікна загнуть шось едакоє, робиш круглі очі і громко питаєш у тілівізора "ШО????", але за пару ефірів звикаєш і сприймаєш норм. А "гелікоптер" і "Еуропа" мене, наприклад, не напрягає вапше. Кстаті, недавно і "5 канал" почав тіпа вигадувать нові слова. я довго ржала з "ушпиталили" і ще там з чогось. і в їхньому викладі прикольні слова сприймаються якось не так, бо мова у них в принципі "нормативна". карочє, мене Вікна не напрягають. Знову ж таки, канал приватний, мають повне право, а вибору новин в країні Прєдостаточно, так шо можна сміливо перемикатися на інший канал і не замарачуваться. Всьо на правах ІМХО.
    ри?

Діло не у впитуванні нових слів і даже не в тому, шо хтото проти живої мови. Та пожалуста, хай вона жиє! Ми самі - ярчайші прімєри цьої живості, бо даже пишемо так, як вдобно і хочеця. Діло не у говорі, балаку. Діло в правописі.
    І ше. Харашо, канал приватно куплений. Ок. Але йопересете, ви якшо для себе робите, то самі сидіть і пускайте слюні на вашу таку досконалість мови-письма приватно. А якшо ви робите і для людей, то хоть чучуть, зовсім крапалік, робіть понятливіше.

П.С. Покинула дивитися новини на СТБ саме через підписи. Слухати - ше куди не йшло. Але читати рагулі у новинах - вище моїх сил. Якби хоч якато передача. А то....обідно, карочє, нравилися новості.

П.П.С. Мені в принципі-то однаковісінько, я виключила - і всьо. А дітки-то ростуть... А ми потом удівляємося тотальній безграмотності. І над кровосісями сміємося, ага
    Зануда

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    А ми потом удівляємося тотальній безграмотності.
    Ти здивуєшся, скільки тотально безграмотних людей серед критиків "Вікон". Та от хоч форум почитати ).
    ри?

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Ти здивуєшся, скільки тотально безграмотних людей серед критиків "Вікон". Та от хоч форум почитати ).
    Ну поскільки я одна така критик тут виступаю, значить я тотально безграмотна? Неочікувано одначе. Та нехай. Від своїх слів відступатися не маю наміру
+ Ответить в теме
Страница 4 из 10