Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей37Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 7
Показано с 51 по 60 из 68.
    Пророк

Re: Славянский язык - первый язык

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Тобто, проросійський і російськомовний південний схід — не українці?
    Какие то у вас странные понятия....

Юго-восток Украины - это 12-14 млн людей. И национальная составляющая там достаточно разнообразна. Какой же тут может быть однозначный ответ ?

Odo
    -

Ответ Сообщение от tayatlas Посмотреть сообщение
    Какие то у вас странные понятия....

Юго-восток Украины - это 12-14 млн людей. И национальная составляющая там достаточно разнообразна. Какой же тут может быть однозначный ответ ?
    Я застосував до них ті критерії, які ви навели у вашому визначенні нації і виходить, що вони не українці. Коли вас не влаштовує результат, то за логікою треба або перевірити критерії визначення, або погодитись з результатом. Що ви обираєте?
    Пророк

Я застосував до них ті критерії, які ви навели у вашому визначенні нації і виходить, що вони не українці.
    ???!!!

А можно ли сюда выложить ход ваших мыслей ? А то так получается, что если жители юго-востока НЕ украинцы, то и сама территория не Украина ? Так что ли ?

"Ты что ж, самозванец, казенные земли разбазариваешь... Так на тебя никаких волостей не напасешься....!"
    Odo
    -

Славянский язык - первый язык

???!!!

А можно ли сюда выложить ход ваших мыслей ? А то так получается, что если жители юго-востока НЕ украинцы, то и сама территория не Украина ? Так что ли ?

"Ты что ж, самозванец, казенные земли разбазариваешь... Так на тебя никаких волостей не напасешься....!"
    Звісно можна, жителі північної Італії, напр., не італійці, а німці і говорять вони німецькою мовою, в Европі це всі знають і нікого це не напружує і вже тим більше нікому й до голови не прийде через це відривати південний Тироль від Італії, і таке у багатьох европейських країнах, тобто кордони держави не обов'язково повинні збігатися з межами помешкання певних етносів. Тому, коли якась кількість мешканців південного сходу не є українцями, то це аж ніяк не означає, що ці терени не є Україною.
    Пророк

Звісно можна, жителі північної Італії, напр., не італійці, а німці і говорять вони німецькою мовою, в Европі це всі знають і нікого це не напружує і вже тим більше нікому й до голови не прийде через це відривати південний Тироль від Італії, і таке у багатьох европейських країнах, тобто кордони держави не обов'язково повинні збігатися з межами помешкання певних етносів. Тому, коли якась кількість мешканців південного сходу не є українцями, то це аж ніяк не означає, що ці терени не є Україною.
    Вообще то разговор шел про Украину, а пример Тироля тут не к месту. Особенно с учетом того, что эти австрийские земли были прихватизированы Италией насильно в 1919 г. после первой мировой войны. И, кстати, в отличии от украинского Донбасса, Южный Тироль имеет очень широкую автономию вплоть до избрания собственного парламента, президента и полной законодательной властью на местном уровне !
    Odo
    -

Славянский язык - первый язык

Вообще то разговор шел про Украину, а пример Тироля тут не к месту. Особенно с учетом того, что эти австрийские земли были прихватизированы Италией насильно в 1919 г. после первой мировой войны. И, кстати, в отличии от украинского Донбасса, Южный Тироль имеет очень широкую автономию вплоть до избрания собственного парламента, президента и полной законодательной властью на местном уровне !
    Тю, а хіба хтось відмовляє сьогодні Донбасу у широких повноваженнях? Як на мене, сьогодні тільки лінивий про це не говорить, але ж хіба тільки Тіроль? Трансільванія, Баварія, Кашуби і Сілезія (остані дві у Польщі), все це терени, на яких живуть люди не титульної нації, і говорять вони часто не мовою титульної нації, проте їх ніхто не збирається відокремлювати тільки через це. Це нормальна европейська практика поважати кордони держави, а не вести переділ їх на основі етнічного розселення.
    Odo
    -

tayatlas,

зверніть увагу на 2:57 солдат говорить "Ми — росіяни!", хоча за всіма етнічними ознаками він явно належить до монголоїдних етносів:

тому нагадаю вам своє питання, яке поставив вище: на підставі чого ви відмовляєте представникам численних етносів, які населяють Росію називатися росіянами, коли вони саме так самі себе визначають?
    Пророк

зверніть увагу на 2:57 солдат говорить "Ми — росіяни!", хоча за всіма етнічними ознаками він явно належить до монголоїдних етносів:
    И зачем вы манипулируете понятиями ? Или просто не понимаете разницы ?

Солдат сказал : "Мы россияне", что означает, что он ЖИТЕЛЬ России или военнослужащий российской армии. Вот если бы он сказал "Я русский", то это означало бы национальную принадлежность.

Я, бывая за рубежом, отвечая на вопрос откуда я, говорю: "Я с Украины", и на последующий вопрос : "А-а-а... значит украинец" согласно киваю, хотя по национальности я русский. Я соглашаюсь, что я украинец как житель Украины, но на вопрос о национальности отвечу, что русский. Принадлежность к нации и принадлежность к государству - абсолютно разные вещи. И если фактически национальность поменять невозможно (ну уж каким кто уродился), то поменять гражданство никому при желании не возбраняется.
    Пророк

солдат говорить "Ми — росіяни!", хоча за всіма етнічними ознаками він явно належить до монголоїдних етносів:
    "Мы россияне", что означает, что он ЖИТЕЛЬ России или военнослужащий российской армии. Вот если бы он сказал "Я русский", то это означало бы национальную принадлежность.
    Цікаво, що в російській мові є два слова, "русский" і "россиянин", вони дійсно мають ньюанси в значенні, і я згодна, що "россиянин" - це про громадянство, а "русский"- це про національність. А от в українській мові ми не знайдемо двох відповідників. Є тільки один переклад обох слів, і "русский", і "россиянин" : "росіянин". Тобто українці споконвіку мислять так: раз в Україні, значить українець. А от Росія - це завжи збірна солянка, тому й виокремлено 2 слова, одне для позначення національності, а друге, для позначення громадянства.
    Odo
    -

И зачем вы манипулируете понятиями ? Или просто не понимаете разницы ?

Солдат сказал : "Мы россияне", что означает, что он ЖИТЕЛЬ России или военнослужащий российской армии. Вот если бы он сказал "Я русский", то это означало бы национальную принадлежность.

Я, бывая за рубежом, отвечая на вопрос откуда я, говорю: "Я с Украины", и на последующий вопрос : "А-а-а... значит украинец" согласно киваю, хотя по национальности я русский. Я соглашаюсь, что я украинец как житель Украины, но на вопрос о национальности отвечу, что русский. Принадлежность к нации и принадлежность к государству - абсолютно разные вещи. И если фактически национальность поменять невозможно (ну уж каким кто уродился), то поменять гражданство никому при желании не возбраняется.
    "росіяни -ян, (росіянин, -а, ; росіянка, -и, ). Східнослов'янський народ; основне населення Росії, представлене і в інших країнах; представники цього народу."
    — Великий тлумачний словник сучасної української мови. © Видавництво "Перун", 2005. 250 тис. слів та словосполучень.

Думаю, ви плутаєте дві засадничі речі:
    1. Етнічне походження;
    2. Належність до певної нації (народу).
    Це різні категорії, які можуть збігатись, а можуть і ні: напр., солдат з відео вище не належить до російського етносу, але належить до російської нації (народу). Тепер щодо вас, ви належите до російського етносу, а от чи належите ви до російської нації (народу) залежить, як на мене від двох критеріїв:
    1. Чи думаєте ви російською?
    2. Чи вважаєте ви Росію своєю Батьківщиною, тобто чи живете ви її життям (це як із сім'єю)? Хто ваша велика сім'я: Україна чи Росія, доля якої вас більше зачіпає?
+ Ответить в теме
Страница 6 из 7