Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей303Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 137 1 2 3 11 51 101 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 1370.
    Пророк

А люди, взагалі, читають?

Проглянула я розділ "Отдых и развлечения" і стало мені страшно. Невже люди ТАК відпочивають??? Теми в основному або про якийсь нічний клуб(не зважаючи на те, що гарного в Полтаві немає), або про план, або ще про щось таке, що в моєму розумінні ніяк відпочинком не назвеш.
    От моє запитання: хто-небудь що-небудь читає?:book: ЩО?
    Цікаво просто оцінити загальний рівень культури Полтави...
    Боюся, ця тема може залишитися без жодного відгуку, ну, хіба такі добрі люди як Адмін чи Саша-Г якусь прибаутку запустять.

Пророк

Re: А люди, взагалі, читають?

Ні!!! Такого я точно не читала, навіть не чула. Ти хоч би повільніше все це виклав, а то одразу стільки назв! Який це хоч жанр, яка епоха?
    Ти питаєш пораду...я думаю, не варто її давати, бо в усіх смаки занадто різні, це ж я так спитала, хто що читає, щоб ознайомитися з тенденціями.
    Я зараз читаю кілька книг(інакше в мене не виходить), так от одна із них - "Не Кысь" Татьяны Толстой - для мене це просто...насолода, там і сюжету як такого немає, але це не важливо - коли читаєш, насолоджуєшся кожним її словом, зворотом і літературним "прыжком с переподподвывертом" - лінгвістка скажена!
    Частий гість

последнее время очень много читаю современной прозы, большая половина которой - японская а-ля Харуки Мураками. Есть и японская классика. Нацуме Сосэки, Юкио Мисима.

А, по большому счету, обожаю Редьярда Киплинга. Советую всем, кому надоела препарация души в произведениях :)
    это так, вкратце..
    Пророк

Ответ Сообщение от motokross
    последнее время очень много читаю современной прозы, большая половина которой - японская а-ля Харуки Мураками. Есть и японская классика. Нацуме Сосэки, Юкио Мисима.

А, по большому счету, обожаю Редьярда Киплинга. Советую всем, кому надоела препарация души в произведениях :)
    это так, вкратце..
    А я ніяк не можу дійти до Муракамі - постійно якась інша книженція вискакує вперед.
    А що ти конкретно маєш на увазі, коли кажеш "препарация души"?
    Частий гість

Ответ Сообщение от kobieta
    А я ніяк не можу дійти до Муракамі - постійно якась інша книженція вискакує вперед.
    А що ти конкретно маєш на увазі, коли кажеш "препарация души"?
    я имею ввиду то, когда в том или ином произведении автор старается изо всех сил показать внутренний мир человека, докопаться до сути того "а что же внутри".
    почему-то иногда лично для меня становиться чересчур много прочитанных внутренних переживаний, и тогда хочется почитать что-то интересное и поистине захватывающее, но без залезаний кому-то в мозги. вот
    Пророк

Ответ Сообщение от motokross
    я имею ввиду то, когда в том или ином произведении автор старается изо всех сил показать внутренний мир человека, докопаться до сути того "а что же внутри".
    почему-то иногда лично для меня становиться чересчур много прочитанных внутренних переживаний, и тогда хочется почитать что-то интересное и поистине захватывающее, но без залезаний кому-то в мозги. вот
    В принципі, я згодна, що іноді потрібне щось легке - для відпочинку. Але все ж більше люблю саме колупання нутра - будь чийого. Мабуть мені це на користь не йде, бо я останнім часом дуже часто копаюся в собі, що аж ніяк не призводить до веселих настроїв:noslip:
    Частий гість

так отож бо й воно
    part of me

Поважаю людей, які в наш складний час знаходят хвилинки та годинки, щоб стільки читати.
    Все, що я зміг подолати - так це рік потому - "Одинадцять хвилин" Пауло Коєльо, а так на моєму столі можна побачити три книжки з PHP і одну з QuarkXPress (і ще одну, але я до неї ні як не доберуся - "Інтернет маркетинг").
    ПупсеГ, супер и умняшка

ой-ой-ой... эт вы загнули так с книжками... уважаю очю коельо, вот собитаюсь дэна брауна почитать, такой он модный нынче. ЕГО ВООБЩЕ КТО-ТО ЧИТАЛ??? стоит ли???
    Частий гість

как сказал один литературный персонаж: "...Будешь читать то же, что все, станешь и думать так же, как все. Так только отсталые люди поступают, примитивные. Нормальный человек так не делает..."
    так что могу добавить: читайте то, что вам нравится и приносит пользу
+ Ответить в теме
Страница 1 из 137 1 2 3 11 51 101 ... ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов