Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей303Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 92 из 137
Показано с 911 по 920 из 1370.
    ри?

Re: А люди, взагалі, читають?

АТчот.
    За першу неділю прочитала всю макулатуру, що брала зі собою в поїздку :(
    Марія Матіос "Солодка Даруся" - не знаю прямо, ковтнула! Ну це ж шедевр! Взагалі! А ще поки читала, все спектакль перед очима стояв - як жінку ременем лупцювали та як Даруся крутилася навкруж себе. Але опісля прочитання стало зрозуміло за "конфети", бо на виставі я так і не зрозуміла, до чого воно було - оте швиряння льодяниками.
    Анчі Мін "Остання імператриця Китаю" - теж пройшло так швидко, шо аж мало:) Дуже цікава, в плані побуду і життя імператорської сім’ї. А ще поки читала, все співчувала імператриці: уявляю, як це важко - ділити свого чоловіка ще з кимось. Просто викручування мізків і душі.
    Леонид Андреев "Дневник Сатаны" - ну якшо чесно, то не сподобалося...така вона мені гнітюча книжка, навіть описати не можу, чим і чому. Читайте, може кому впаде краще в душу, і там уляжеться.
    Владимир Свержин "Ищущий битву" - фентезі. Читають тут таке мало хто, тому розповідати не буду, але я багато сміялася і пообмальовувала книжку знову олівчиком.
    Володимир Малик "Чумацький шлях" - одна з моїх улюблених книжок, до яких я повертаюся через певний період часу.
    Ну і поки в потязі їхала, дочитала чотири останні сторінки Бермудів. Як там мені казали - полний пімпєц Та це взагалі - не книжка, а журнал Кракаділ! Там же кожна сторіночка, кожен рядок - так і хочеться обвести олівчиком, виділити жирним шрифтом і курсивом, запостити скрізь де тільки можна, щоб і інші люде могли почитати сіє видатне творєніє!

2.0

так і хочеться обвести олівчиком, виділити жирним шрифтом і курсивом, запостити скрізь де тільки можна, щоб і інші люде могли почитати сіє видатне творєніє!
    я так і зробив. саме прикольно уявляти, як гундосить Петно. хоча кінцівку, складається враження, автор добив. а іссяк він сторінок за двадцять до кінця.
    ри?

nickeler, но зато як смішно ж!! Мені було смішно з того, як шведів споювали, як вони потім бідні з перепою маялися! Як намагалися добратися до Поля полтавської битви, як обгадили машину птахи...та ну не знаю, я там сміялася, не переставаючи.
    2.0

laithemmer, і я сміялася. як дурне. хоча там багато моментів, від яких хочеться плакати. а ше там безмежна любов до Батьківщини.
    Філософф

"Даруся" - то таки да, рівень. Придбав ще одну книжку Матіос, прочитав. Ну зовсім інше якось... Таке враження, що два різних автори писало. Поки Матіос лишається автором одного шедевру (тіпа як актор однієї ролі). Принаймні для мене.
    2.0

Олесь, неправда. "Нація", "Майже ніколи не навпаки!" і "Москалиця" дуже схожі за стилем і наповненням. Даруся просто найтужніша.
    ри?

Хочеться її ще почитати "щоденник страченої" і "Містер і місіс Ю в країні укрів", тоді б можна було і мені шось таке видати, мовляв, "всі книжки кльові" або "автор одного шедевру".
    змія болотяна ОЧКОва

"щоденник страченої" я тобі дам.
    ЗІ.: мені воно не сподобалося.
    ри?

Ура-ура-ура! Мені ще дадуть книжок.
    Зараз читаю дві книжки разом П.Мирного "Повію" і вчора вночі Роздобудько почала.
    До речі, aneisha, Кобіта вчора побачила Роздобудько і сказала, що (цитую) "здається і я хочу почитати" )))
    змія болотяна ОЧКОва

А Роздобудько шо тоже моя? якшо да, то ваще не вапрос.
+ Ответить в теме
Страница 92 из 137

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов