Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей303Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 91 из 137
Показано с 901 по 910 из 1370.
    Пророк

Re: А люди, взагалі, читають?

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Про цю авторку тут уже писали - Люко Дашвар. Рай.центр.
    спочатку здалось занадто попсовим: словник - обмеженим, стиль - бідним, а головне - характери і події надто вже прогнозованими і однозначними. але сюжет захопив. динамічно, цікаво і в міру заплутано. Сюжет в принципі все і витягнув. останні п'ять сторінок винагородили моє терпіння - вийшло красиво і несподівано.
    в принципі як сценарій, можна було би зробити яскраве касове кіно, з зернями здорової моралі.
    Ага, читала в вересні. таке - легке чтиво. Приємне.

Мій чоловік - Вомбат!
    Надзвичайно несподівана фраза! :)

змія болотяна ОЧКОва

прочитала за вихідні нову книжку і нада срочно поділитись. називається томик "Родичи" Дмитра Ліпскєрова. може нада прочитать ще шось, або цю ж ще раз, але зараз ця книжка стала на майже пусту поличку поряд з величезним знаком запитання. я ваще нічого не поняло. тоість я поняло, шо воно якесь таке, шо ... хз
    я навіть не можу точно сказать хароша книжка чи погана. вона не ніяка, але яка конкретно я ще не визначилась. сюжет дуже заплутаний. нє, заплутаний - це не правильне слово. сюжетів багато. вони - пазл. деякі витікають один з одного, деякі потім поєднуються з іншими, формуючись сторінці на 200-тій у шось більш-менш "осязаємоє", а деякі так і залишаються самотніми сюжетами. і тільки в самому кінці розумієш, шо це все не просто так, шо недарма помер полярний ведмідь у пустелі серед манни небесної. при чому тут ведмідь до манни небесної?
    книжка цікава, це точно, бо я її з’їла. але відчуття по прочитанню дивні-дивні. ставлю книзі плюсик, бо прочитала, а все думаю "шо ж то було?".
    Пророк

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    прочитала за вихідні нову книжку і нада срочно поділитись. називається томик "Родичи" Дмитра Ліпскєрова. може нада прочитать ще шось, або цю ж ще раз, але зараз ця книжка стала на майже пусту поличку поряд з величезним знаком запитання. я ваще нічого не поняло. тоість я поняло, шо воно якесь таке, шо ... хз
    я навіть не можу точно сказать хароша книжка чи погана. вона не ніяка, але яка конкретно я ще не визначилась. сюжет дуже заплутаний. нє, заплутаний - це не правильне слово. сюжетів багато. вони - пазл. деякі витікають один з одного, деякі потім поєднуються з іншими, формуючись сторінці на 200-тій у шось більш-менш "осязаємоє", а деякі так і залишаються самотніми сюжетами. і тільки в самому кінці розумієш, шо це все не просто так, шо недарма помер полярний ведмідь у пустелі серед манни небесної. при чому тут ведмідь до манни небесної?
    книжка цікава, це точно, бо я її з’їла. але відчуття по прочитанню дивні-дивні. ставлю книзі плюсик, бо прочитала, а все думаю "шо ж то було?".

Я Ліпскєрова читала давно - оповідання різні. Пам’ятаю, шо дуже сподобався!!! З пам’яті витягую назву одного з оповідань - груша из папье маше :).... чи шляпа из папье маше...
    змія болотяна ОЧКОва

О. Про грушу шас Нік читає. потім поміняємся.
    Філософф

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    прочитала за вихідні нову книжку і нада срочно поділитись. називається томик "Родичи" Дмитра Ліпскєрова.
    "Пальцы для Керолайн" - его, вроде, ваяние. Интереснейшее чтиво, удивило меня. Читала лет пять назад, наверное. Уже и забыла, что такой автор есть. Надо б возобновить чтение.
    2.0

kobieta, от про грушу мені ну ні в тин, ні в ворота. може через те, що я щойно дивилася кіно про євреїв-емігрантів в америці, про мафію і ше про шось, але якесь воно мені такоє... непонятне і в кінці питання таке - "ну і шо?" чуть не здох на дачі, галюніки ловив, а потом: "Я Стрелок", стиць мої родичі, приїхали. хоча я таки підозрюю, шо я балувана.
    а пальці читаю якраз... враження - піздніше.
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    kobieta, от про грушу мені ну ні в тин, ні в ворота. може через те, що я щойно дивилася кіно про євреїв-емігрантів в америці, про мафію і ше про шось, але якесь воно мені такоє... непонятне і в кінці питання таке - "ну і шо?" чуть не здох на дачі, галюніки ловив, а потом: "Я Стрелок", стиць мої родичі, приїхали. хоча я таки підозрюю, шо я балувана.
    а пальці читаю якраз... враження - піздніше.
    вобще не помню, про шо груша
    але помню, шо ліпскьоров понаравився
    Філософф

Добив другу книжку Жадана. Хотів найти "БігМак", але не найшов. Ніхто не має, хоча б в електронному варіанті7
    Здібна учениця

маю тільки "Марадонну"
    Філософф

"Марадону" прочиав давно вже. Це виходить три.) Хоча ні. з "Депеш Мод" чотири. "Марадона" не дуже мені якось.
+ Ответить в теме
Страница 91 из 137

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов