Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей303Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 90 из 137
Показано с 891 по 900 из 1370.
    Філософф

Re: А люди, взагалі, читають?

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    zashtrihovana, дам же, хоть і не моє, але те людь, чиє воно є, точно не буде проти - бо яка йому, людю, в принципі то різниця, а тобі - приємність
    Лайтенко!!!Уррооо!
    Токо ж тебя попробуй дождись! Антинемец малый.

ри?

zashtrihovana, з середи можна намічати свіданіє)) Так шо ти там дивись...
    2.0

знач тут таке дєло. памятається, дівчата таскали книгу "Суад. Сожженая заживо"
    У любімого мною Толіка Ульяненка найшла жжесть - як воно насправді буває.
    Не для слабонєрвних. Но для тих хто хоче знати.
    http://dadakinder.livejournal.com/1115686.html#cutid1
    Частий гість

переглядаю оце тему, так і тягне за якусь книжечку цікавеньку засісти. а все одно розумую: не світить мені щось нормальне почитати, аж доки не закінчиться сесія. а вона аж до самісінького нового року
    Філософф

Добрався до Жадана оце. Почав читати. Непоганий стиль має малий.
    Здібна учениця

Олесь, не те слово)) " ...І ось я говорю їй - все буде добре, у нас все буде добре, ми і цього разу прослизнемо поміж підводними мінами цього чудесного світу, поміж мишоловками, які життя порозставляло для нас на кожному кроці, ми зможемо непомітно вислизнути з його добрих смертельних обіймів, життя - це не така вже й смертельна штука, воно іноді теж лажає і недопрацьовує в обороні, і навіть якщо воно зараз обклало нас з усіх боків і намагається додавити, мов команду, із якої вилучили ключових гравців, все одно - потрібно спробувати, потрібно грати до кінця, підставляючись під удари, в сподіванні на те, що воно таки промахнеться..."
    Пророк

знайшов в павутині мініатюрку.

Мій чоловік - Вомбат! (містичний трилєр)

Серiя 1

Мене звати Марiйка. Одного разу я пiшла в магазин i не повернулася…

Серiя 2

…бо заночувала у Леськи.

Серiя 3

Мама з татов пiшли мене шукати, перше по лiкарнях, тодi по моргах, а на кiнець аж по цвинтарах. Вернулися з якимось чуваком. Сказали менi, що як я така дурна, то мушу вже виходити замiж.

Серiя 4

…i тепер той чувак у нас живе, бо вiн зi мною розписався. Вiн гарний пацан. Тiльки троха дивний. Якось так дивиться странно.

Серiя 5

Щось i тяжко, i важко, i крутиться в головi. Чоловiк косо дивиться на мене i все мовчить. Видно, хоче борщу.

Серiя 6

Пройшло три роки. В один день десь пропали мама з татом. Не верталися два тижнi. Я вже дзвонила панi Iрi, i цьоцi Зосi, i вуйку Степану, нiде нема. Видно, мама з татов поiхали на село.

Серiя 7

Зовсiм хора. Лежала весь день, не годна була встати. В лiжку видiла, який мiй чоловiк волохатий. I якi в нього зуби страшнi. А ранiше я й не помiчала, що вони у нього такi страшнi.

Серiя 8

Видiла-м галюцинацiю. В ваннiй на трубi лежало десять гривень. Я хотiла взяти, але вони пропали.
    Мiй чоловiк все десь ходить по ночах. Як iде ввечерi, то каже, що пiшов на футбол. Як повертаeться рано, то вiд нього дуже смердить. Напевно, вiн бреше про футбол.

Серiя 9

Нинi рано збудилася з переляку, бо замiсть чоловiка побачила в лiжку страшного звiра. Я хотiла закричати, але вiн сказав, що він є мiй чоловiк, i ще сказав зробити йому каву. Я тодi заплакала, а вiн почав злоститись, i каже, щоб я замовкла, бо буду там, де мама з татом. Я спитала:“На селi?” Вiн тодi так страшно засмiявся, i каже: “Так, на селi!”

Серiя 10

Теперка маю того звiра за чоловiка. Вiн каже, що тепер називаeться "Вомбат". Я дуже боюся того Вомбата, хоч вiн i каже, що є мiй чоловiк. Вiн часто злоститься на мене i гризе страшними зубами. Я вже вся погрижена. Весь час вiн каже, що як я буду погано вестися, то вiн вiдправить мене на село до батькiв. Але я йому не вiрю… Я ЗНАЮ, де мої мама i татко…

Пiсля того, як вiн рано п'є каву, я веду його гуляти в намордніку. Сусiди кажуть, що нiколи ще не видiли такого пса. Iнодi вони питають, де всi мої рiднi. Я тодi їм кажу, що всi вони поiхали жити НА СЕЛО.

1997 р, (c) bibrka я.
    ри?

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Пiсля того, як вiн рано п'є каву, я веду його гуляти в намордніку
    Ну оце ж! Ну прямо я не можу!!! П’є каву і гуляє в намордніку! От же пишуть люде!
    Victorious, Ви постійно такі цікавинки десь знаходите, але не кажете, де! ;)
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    знайшов в павутині мініатюрку.

Мій чоловік - Вомбат! (містичний трилєр)
    Офтоп:
    о, да!
    Пророк

Про цю авторку тут уже писали - Люко Дашвар. Рай.центр.
    спочатку здалось занадто попсовим: словник - обмеженим, стиль - бідним, а головне - характери і події надто вже прогнозованими і однозначними. але сюжет захопив. динамічно, цікаво і в міру заплутано. Сюжет в принципі все і витягнув. останні п'ять сторінок винагородили моє терпіння - вийшло красиво і несподівано.
    в принципі як сценарій, можна було би зробити яскраве касове кіно, з зернями здорової моралі.
+ Ответить в теме
Страница 90 из 137

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов