Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей303Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 89 из 137
Показано с 881 по 890 из 1370.
    Пророк

Re: А люди, взагалі, читають?

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Olio, "Бермуди" якраз в чтєнії :) Так шо там окрема розмова. А от Березіль хто ще хтів читати, окрім Уксус - я хз.
    Uksus, не спать!! Журнал прочитано!
    Ти все переплутала))
    в заявці були Кобі і Ялина.

ри?

Olio, ти шо - у мене очі вилазять весь день в комп дивитися, а то ще й після роботи вдома? :(
    Нада друкачити опять....
    Стільки всього харошого треба встигнути перечитати - часу на все не стачить!! Добре, що скоро сесія, вся собі буду предоставлєна, перечитаю кучу книг :)

Victorious, не споритиму. Я була друга, а Коб мене пропустила, бо моя жаба росла не по дням, а по часам! Так що я прочитаю, і віддам Кобіті, а вона якшо її ласка, може знов поступиться
    Пророк

Завдяки дарунку, можна сказати, долі прочитав чолов’ягу, чиє ім’я на слуху – Іздрика. Книга називається «Таке». Щоб сказати в тому ж ключі – це Щось. Я в захваті.
    Словами автора, «Це книга про чоловіків і жінок, про звірят і птахів, а також про рослини, вітер, землю, дощ та інші Господні дари. Коротше, про Таке».

Cкладається вона із численних самодостатніх клаптиків, як Дао де цзін, і над деякими доводиться думати, як над Дао де цзін. «Нема кращого способу поневолити людину, як бути з нею відвертою. Немає більшого ярма, ніж чиясь щирість». Вартість клаптиків неоднакова, бо писав все-таки не Лао Цзи. Але, не виключено, в іншій час увагу читача привернуть інші.

Автор, чорт забирай, досконало володіє мовою. Раніше я вважав найкращим стилістом укрсучліту Діброву, може, ще Кононенко. Але цей – тут – перевершив навіть їх. Це видно з перших речень - «Ургант Дж.Т.VII був цілком пересічною людиною. Типовим, так би мовити, представником виду. Народився й виріс він у той щасливий час, коли старий світ завалювався, ховаючи під уламками невивчені уроки минулого, а з його руїн уже піднімався трупним чадом дух світлого майбутнього».
    Як і все в цьому світі, книге не цілком оригінальна. Відчувається присутність сучасників. Клаптик під назвою «ТяжОлі» починається з автоепіграфа – Є непрОсті, а є тяжОлі.

У Іздрика гарно виходить писати про голубів. Людей він не так любить.

Із мінусів:
    - єслі чесно, рефлексії задовбали. не всі самокопання цікаві.
    - рясно присутні на сторінках гриби-галюциногени, трава й назви медичних препаратів наркотичної дії мене не наблизили до реальності
    - хочеться сюжету, чорт забирай! Там, де він є, у Іздрика все-таки виходить найкраще. В цьому сенсі, клаптик під назвою «Ігуана» - неперевершений!
    І – щойно я подумав, що в книзі немає Бога, як натрапив на клаптик під назвою “Take it”. Це про любов. Там Бог є.
    Філософф

Поняла, Заштрих - ти юзєр више :)

Дочитала Муракамі. Ну це просто шось! Надзвичайна книжка.
    Мені, як і Паланіка, Муракамі тре’ розбавляти - не ковтати все підряд, а вдумчиво, через певний період часу вчитуватися.

Лайтеша, а что ты Муракамское прочитала? Мне только две вещи у него понравились: лес и Конец света. Как-то ясно, для чего он писал. А остальное все - интересно и заразительно, только лично я морали не поняла (удовольствие - ради удовольствия). Что человек хотел сказать...
    Пророк

Victorious, зацікавив!!!!
    Вмієш ти розрекламувати книгу :).
    Іздрик подобається, але давно не читала нічого. свого часу рвало на клаптички від його Острова.
    Таке хоч і цю книгу в тебе проси... :)
    Пророк

kobieta, чи сподобались тобі Ліль і Жіноче молоко?
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    kobieta, чи сподобались тобі Ліль і Жіноче молоко?
    Іздрикове? Не читала.
    Я читала ... 3 книжки здається
    Острів, про Воцека.... і ще якусь... ммм забула
    ри?

Ответ Сообщение от zashtrihovana Посмотреть сообщение
    Лайтеша, а что ты Муракамское прочитала? Мне только две вещи у него понравились: лес и Конец света. Как-то ясно, для чего он писал. А остальное все - интересно и заразительно, только лично я морали не поняла (удовольствие - ради удовольствия). Что человек хотел сказать..
    Всього дві книжки, але обидві мені сподобалися. Минулого разу Мой любимый спутник, а цього разу - Слушай песню ветра/Пинбол 1973.
    Я так зрозуміла, в його книжках кожен вишукує своє. Хтось мораль, хтось того шо "удовольствие - ради удовольствия", а я читаю і інколи таке відчуття, наче він моє життя описує. Такі якісь уривки, слова, звуки, думки. Не знаю. Тоді прямо хочеться вскочити, тицьнути в книжку і сказати - Ось! Оце ж я! Я це прожила!! Я так думала і казала! Хто його зна, може там глибше шось закопано, але я не шукаю, я читаю - і пропускаю через себе ))) Просто мені Муракамі треба ЗАХОТІТИ прочитати. Дорости до наступної книжки :)
    Мабуть Вівці ще довгенько лежатимуть. Аби тільки Кобіта не вирішила забрать - мені спокійніше, коли воно рядом, вдруг проходитиму ввечері повз стіл, кину оком, і зрозумію - час настав. І знову до ранку читатиму
    Філософф

Всього дві книжки, але обидві мені сподобалися. Минулого разу Мой любимый спутник, а цього разу - Слушай песню ветра/Пинбол 1973.
    "Ветер" и "Пинбол" читала, а вот спутника - не. Лайт, это твое имущество, отот спутник? Може, дашь читнуть? Ради удовольствия...
    ри?

zashtrihovana, дам же, хоть і не моє, але те людь, чиє воно є, точно не буде проти - бо яка йому, людю, в принципі то різниця, а тобі - приємність
+ Ответить в теме
Страница 89 из 137

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов