Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей304Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 85 из 137
Показано с 841 по 850 из 1370.
    ри?

Re: А люди, взагалі, читають?

черешня, я і там шось писала? Я думала, після ваших ржачів з Винничука я більше ніде і нічо А воно оооооон шо вилізло!
    Ізвінітє, я більше не буду, чесне слово!
    Ця ж саме книжка і потягла мою тему про інфібуляцію. Давно вже читане. Тре’ було мені тобі її віддати свіжачком, так би мовити.

Нервова, курррва

Мале, дай шось після себе почитать пліз, а?!
    Так хоцця поржать з твоїх дописів.
    Мене просто з дитинства вивчили, шо книжки обмальовувать і обписувать неможна.
    А тут такі кАмєнти!)))
    ри?

sharasha, а я з дитинства всі книжки пообписувала. Найбільше шкода велику книжку-альбом про космос - там у мене русалки плавають і туфлі різних розмірів стоять :)
    Иии, дожилися - книжки читають не через те, що вони цікаві, а через те, що там емоційно-придурошне олівчиком почоркало
    Є обписані Винничукові Весняні ігри. Якшо не читала і хочеш - притягну в п'ятницю. Більше наче ж нічого!! Я навіть не пам'ятаю, щоб ще хоть раз після того, як ця книжка покочувала по читатєлям, десь ще хоч слово писала. А воно і Хаді обписана.
    2.0

Sky, обрізають ще й як! тим самим позбавляють жінку зайвої (як на думку східних народів) сексуальної хіті. багато чого в світіі не зрозумілого є...
    Пророк

Колеги, я дочитав книгу Юрія Шевченка "Бермуды". По ходу я її кілька разів тут згадував. це нетипова книжка, написана переважно російською мовою, частково українською, частково суржиком. я цього не люблю. ненормативну лексику в книзі я теж не люблю. вся дія вкладається в кілька днів, але там є сюжет (примхливий), він захоплює, мова теж, і взагалі важко відірватися від безкінечних написаних з життя історій отакого от штибу:

"Це був предпослєдній случай. А послєдній раз я пересрав, конєчно, основатєльно. Було це зовсім нєдавно. Наша чулочна фабрика, де я робив мастером-наладчиком, була перекуплена якоюсь анонімною твариною. Яка зробила заявлєніє, що в цехах воно хоче зробити боулінг-клуб, сауну і стріп-бар. Ми тоді ще були наївними акціонерами. Подали іски і встали на защиту любимої чулки, но колектив трохи лоханувся. Забувши, що ми не гражданє Люксембурга і даже не Сієтла. Всі суди повиносили рішення в пользу анонімної тварюки, мотівіруя рішення тим, що єслі ми хотім в Європу, то городу позарєз нужен стріп-бар. Он без нього задохнеться. Ми, як діти, повиставляли круглосуточні пікети із баб. І не пускали на предпріятіє посторонніх. Закончилось це все тим, що в одно прекрасноє утро фабрику взяло штурмом якесь спецподраздєлєніє в чорних костюмах і байкерських касках. Вони пораскідали баб і блокіровали всі входи і виходи. Я, конечно, понял, что нам пора сливать воду. Но тут вспомнив: у шкафчіку остались мої плоскогубці, маде ін Германі. Первая моя реакція була - мать їх так! Но прошло пару часов, как начала меня давить жаба. Думаю - ни хєра собі, три года назад я отдав за них тридцять шесть гривень. Це, думаю, зараз такі самі потягнуть гривень на п'ятдесят. І, главноє, єслі би знать, шо вони попадуть нормальному чєловеку, то нічего, а то ж точно якомусь падлу достануться. Я єлє заснув. Перед глазами плоскогубці блимали поліровкой. Це був не сон, а сплошноє мученіє. Утром я встав, поснідав и пошов гулять собачку, а сам кумекаю. Як я дальше без інструмента жить буду. І тут я подумав, фабрику ці суки вже забрали, но плоскогубці я їх хрен оддам. Короче, пішов я на роботу, перестрибнув забор біля кочегарки, іду до себе в цех. Коли стоїть один і питає так удівльонно: "Ты как тут оказался? Хто пропустил?" Сначала, конєшно, було трохи бздошно, чувак здоровий, кобура со "Стечкіним", балон "Черьомухи", дубина і радіостанція рипить на поясі. Я йому так по-дружескі кажу: "Понімаєш, остався там мой інструмент. Одна нога тут, другая здєсь, ти мене не бачив, я тебе не знаю". А той пацан начинає видєлуваться, каже дергай отсюда мужик пока башку тебе не отбил. Все цеха опломбированы. Поняв? Мне так обидно стало. Я йому кажу: "Синок, я по возрасту тобі в отци гожусь. так шо ти батька оцэ будеш пиздить?" А сам так по сторонам акуратно подивився. Він каже - як буде приказ, і батьку наваляю. Я його питаю: "Хто тебе, такого умного, сюди послав?" Он отвечает: "Считаю до трех, считать буду быстро, если не успеешь исчезнуть, не обижайся". І начинає - раз, два. Оцэ вин як сказав два, кров так и хлинула мені в голову. Думаю, от несправедливость какая! Тут він каже - три. І я со всєй дурі як приложився, він у польоті ефектно перевернувся, і тут його зустріла купа металолома"

І от із цього текста пробивається симпатична така глибока філософія, а ближче до кінця він перетворюється на поему в прозі. І було мені задоволення.

Полтава згадується багаторазово.

Попереджаю: чорта з два ви знайдете, наклад 1000.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Попереджаю: чорта з два ви знайдете, наклад 1000.
    Прочитала уривок!!!!!! Захотілося канєшно ж!!!!!!!!!!!
    Дай, а!?!!
    ри?

І мінє! І мінєєє!!!! Я теж хочу! Оце вєєщь!! Вікторіус - срочно ділитися!!!!

П.С. Перечитала уривок ще раз, і так мені вже ДУЖЕ захотілося цю книжку, хоть умри! Так захотілося!! Дуже вобщєм!!! Нада негайно! Негайно!!

П.П.С. По прошествії 15 филин почала душити жаба, через те що Кобі перша буде читати книжку! Я етого нє винєсу!! Дуже кортить!
    Здібна учениця

Класне яке! можна я буду третьою?)))
    Пророк

Лайт розчулило своєю жабою... але ж нічого не вдієш, Кобі була першою!
    Дівчата, у мене вже забрали мій примірник читати, і лишається сподіватись, що не назавжди. Я обіцяю, що замовлю ще один спеціально для вас, тільки не можу сказати точно, коли це буде. постараюсь, щоб швидше.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Лайт розчулило своєю жабою... але ж нічого не вдієш, Кобі була першою!
    Дівчата, у мене вже забрали мій примірник читати, і лишається сподіватись, що не назавжди. Я обіцяю, що замовлю ще один спеціально для вас, тільки не можу сказати точно, коли це буде. постараюсь, щоб швидше.
    Ти знаєш... :) мене теж Лайт жабою розчулила, тому я їй уступила своє перше місце і перемістилася на друге(Оліо героїчно лишається на третьому, бо скромне і постіснялося пускати в хід жаб).
    Будемо чекати книжку :).
+ Ответить в теме
Страница 85 из 137

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов