Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей303Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 82 из 137
Показано с 811 по 820 из 1370.
    Постійний відвідувач

Re: А люди, взагалі, читають?

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    Читають, просто на фоні прочитаних вами книжок, прочитані нами стісняються називать. Я наприклад люблю фантастику(Кінга) та детективи (Д.Х. Чейз, М. Спілейн А.Крісті та ін). А читати книги, які залишають великий осад не дуже люблю, тому що дуже переймаюся ними. Колись прочитала "Замок Броуди" А.Кроніна. Так мені було фізично погано від неї.
    а ми будемо робити постановку по "замку"

читаю-ніяк-не-дочитаю Кінга "Темну Башту". чеснок кажучи, інколи не сприймала Кінга всерйоз, але Башта - це щось!

П.С.а ще Забужко взяла почитати)

Пророк

Ответ Сообщение от EmilyPlay Посмотреть сообщение
    а ми будемо робити постановку по "замку"
    постановку...
    А хто це - МИ?
    І ДЕ?
    І шо за постановка? в Театрі, чи шо?
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    постановку...
    А хто це - МИ?
    І ДЕ?
    І шо за постановка? в Театрі, чи шо?
    угу, в театрі
    2.0

EmilyPlay, а позвать на прем"єру?
    Пророк

угу, в театрі
    цікавий вибір...
    невже все більш достойне вже зіграно?
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    EmilyPlay, а позвать на прем"єру?
    як тільки - так зразу)

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    цікавий вибір...
    невже все більш достойне вже зіграно?
    цікаве питання)

варіанти відповідей:

"так, зіграно, лишилось ось тільки це геніальне творіння, яке ні разу не було інсценізовано"

"нє нравіцца - нє кушайте"

"ну розумієте, не я вирішую, що грати, але даний твір за драматичністю мені імпонує..."

і т. д. і т. п.
    2.0

EmilyPlay, ну вопчем, ми застилі в ожиданії.
    Пророк

варіанти відповідей:

"так, зіграно, лишилось ось тільки це геніальне творіння, яке ні разу не було інсценізовано"

"нє нравіцца - нє кушайте"

"ну розумієте, не я вирішую, що грати, але даний твір за драматичністю мені імпонує..."

і т. д. і т. п.
    нє.. взагалі я розумію, шо я тохи той.. хамло таке невеличке.... Ви не ображайтеся.
    Просто хочеться про замок броуді побалакати :)
    Покою він мені не дає.

Я от якраз чого ж і питаю... бо не помітила в ньому драматичності.
    В принципі.. мабуть теж хочу прийти і подивитися, в яких місцях драматичність та вилізе.
    ри?

"...никогда не будь спокоен за женщину, которую любишь, потому что природа женщины таит в себе больше опасностей, чем ты думаешь. Женщины не так хороши, как их представляют их почитатели и защитники, и не так дурны, как их изображают их враги. Характерная особенность их в том, что они бесхарактерны..."

"Нет женщины ни хорошей, ни дурной, которая не была бы способна во всякое время и на самые грязные, и на самые чистые, на дьявольские, как и на божественные мысли, чувства и поступки.
    Дело в том, что женщина осталась, несмотря на все успехи цивилизации, такой, какой она вышла из рук природы: она сохранила характер дикаря, который может оказаться способным на верность и на измену, на великодушие и на жестокость, смотря по господствующему в нем в данную минуту чувству. Во все эпохи нравственный характер складывался только под влиянием серьезного, глубокого образования. Мужчина всегда следует принципам - даже если он эгоистичен, своекорыстен и зол; женщина же повинуется только побуждениям.
    Не забывай этого и никогда не будь уверен в женщине, которую любишь."

"- Вы начали о нраве львицы?
    - Когда на льва, которого она избрала, с которым она живет, нападает другой, - продолжал свой рассказ грек, - львица спокойно ложиться наземь и созерцает борьбу, и если ее супруг терпит поражение, она не приходит на помощь к нему - она равнодушно смотрит, как он истекает кровью в когтях своего противника, и следует за победителем, за сильнейшим. Такова природа женщины."

Леопольд фон Захер-Мазох "Венера в мехах". Дивні емоції викликала книжка, але... цікаво назагал :)
    змія болотяна ОЧКОва

маю трохи часу вільного, тому взялася за читання.
    і перше, шо прочитала було шо? канєшно, книга для молодшого шкільного віку! карочє, казка " Академія пана Ляпки". ой, яка ж розчудова книженція!
    ото читала її і дивувалася. все таки, правду кажуть, шо для дітей писати складніше, ніж для дорослих. думати ж треба як дитина, або принаймні, розуміти як думає дитина. яку ж фантазію треба мать, шоб написати гарну дитячу книгу. вопсчєм, автор - маладєц з великої букви МЕ.
    До речі, я був заблуждався. пам’яталося мені ще з дитячих років, шо птаха звали Тадеуш, а він Матеушем оказався (Кобі, прівєт!)
    Карочє, рекомендую.
+ Ответить в теме
Страница 82 из 137

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов