Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей303Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 80 из 137
Показано с 791 по 800 из 1370.
    Пророк

Re: А люди, взагалі, читають?

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    Читають, просто на фоні прочитаних вами книжок, прочитані нами стісняються називать. Я наприклад люблю фантастику(Кінга) та детективи (Д.Х. Чейз, М. Спілейн А.Крісті та ін). А читати книги, які залишають великий осад не дуже люблю, тому що дуже переймаюся ними. Колись прочитала "Замок Броуди" А.Кроніна. Так мені було фізично погано від неї.
    Замок Броуді.... - а чи не про дівчину, яка завагітніла і її вигнали в грозу з дому? Не пам’ятаю, яке століття... - 18-те мабуть...

Філософф

Так, про неї. Дуже психологічно важка. Особливо для людей, з розвиненою уявою. Такі не забуваються ніколи.
    Пророк

Так, про неї. Дуже психологічно важка. Особливо для людей, з розвиненою уявою. Такі не забуваються ніколи.
    хех....
    Якось вже так склалося, шо я себе вважала людиною з досить живою фантазією(отака от нескромність з мого боку) і при цьому всьому.... ну.. я майже засинала на цій книзі.
    Я її так і не додушила до кінця, тому... можливо там в кінці шось трапилося несподіване і психологічно важке. Але те, шо я читала... наводило невимовну нудьгу на мене. Пам’ятаю, я тоді ще висновок зробила, що мабуть старі книги мені важко даються, я їх... не те, шо не розумію - все ж ясно як білий день... - я не розумію проблематики - от в чому річ!
    Сам стиль написання книги - реалістично-повєствоватєльний мене не впєчатліл, ну і події... - ну завагітніла, ну і шо? І те, шо вона такого м..ка любить...
    Згрубше, книга не сподобалася по всім параметрам... - якось отак.
    Здається, Черешня її прочитала повністю. Може вона шось скаже ще.
    Філософф

Мене не те вразило, що завгітніла. А відношення рідних один до одного. Мати здала, бо злякалась батьківського гніву. Батько ногами поспихав з другого поверху. А менша сестра повісилась, бо не змогла виправдати батьківських сподівань(((
    Хоча як кажуть, на вкус і колір...
    Я наприклад не зрозумала 9,5 недель, а знайома в захваті.
    Пророк

Мене не те вразило, що завгітніла. А відношення рідних один до одного. Мати здала, бо злякалась батьківського гніву. Батько ногами поспихав з другого поверху. А менша сестра повісилась, бо не змогла виправдати батьківських сподівань(((
    Хоча як кажуть, на вкус і колір...
    Я наприклад не зрозумала 9,5 недель, а знайома в захваті.
    я 9,5 і досі шось додивитися не можу....

А щодо броуді... - мене оті всі штуки от.. якраз не вразили. Я тільки тупості їхній всіхній дивувалася. Ото мене й бісило.
    Зазвичай в книгах і фільмах я пережаваю, якшо шось трапляється таке... ну.. що люди вже вдіяти нічого не можуть - хвороба, смерть, якась розлука.. і при цьому є любов: чоловіка і жінки чи батьківська. А тут.. любові не було ніякої... і серйозних причин - теж.
    Філософф

Ото ж бо й воно, справа не в вагітності, а в відсутності сімейної любові, взагалі ніякої привязаності. Лише одна людська тупість, яка коштувала життя практично всій сім'ї. Я дівчина ця вкінці ще й повернулася до батька. Можливо це ...
    От я також не розумію 9,5. Ну вона його кохає можливо, а він її принижує? Чи їй так здається? Бо якщо вони одоє кохають, то все, що вдбувається в інтимних стосунках і подобається обом - то є нормальним. А якщо немає кохання - то в чому проблема?
    А взагалі мені подобаються римовані твори, Шекспір, Пушкін, Ахматова. Правда давно не читала.
    ри?

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Замок Броуді.... - а чи не про дівчину, яка завагітніла і її вигнали в грозу з дому? Не пам’ятаю, яке століття... - 18-те мабуть...
    О! Тре’ обізатєльно прочитати! Скільки вже всього лежить вдома і на роботі - а я ото шось тут вичитаю в темі, і сижу потім над тим чтивом, корплю...
    2.0

фантастику(Кінга)
    я тож любило колись. а потом начиталося. і досі люблю ьак званий жанр "готичний роман", хоча мабуть не роман, а скоріше розповіді, типу "Кармілла", "Кардинал Напеллюс" і таке подібне... інтелектуальні казочки.
    Особый статус

Насчет буккросиинга. Может, действительно определить "Мистецьку крамницю" местом передачи книг? Думаю, хозяева поддержат.
    2.0

Yonshi, ну а більше (поки що) ніде. на лавках неприкольно - бомжі на підтирачки загребуть. а так в Сто доріг прирулять нові клієнти - по книжки. Ну і кохви хряпнуть по ходу *вніманіє, вапрос: а шо нам за це, тобто за рикламу, буде????*
+ Ответить в теме
Страница 80 из 137

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов