Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей303Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 78 из 137
Показано с 771 по 780 из 1370.
    2.0

Re: А люди, взагалі, читають?

а я люблю Ломачинского... "Криминальні аборти" книжицо називаєцця.

Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    а я люблю Ломачинского... "Криминальні аборти" книжицо називаєцця.
    бррр
    ти таку книжечку забуккрось
    ото комусь знахідка буде... ще якшо і в тему

До речі... пропозиція щодо відслідковування книги:
    Лишати книгу десь із запискою. В записці зазначити... наприклад адресу нашого полтавського форума і пояснити, що це таке: що це буккросінг, треба відписатися в темі такій то, прочитати книгу і запустити далі.
    Таким чином ми б могли бачити, що книга пішла, не загубилася і постійно потрапляє до когось в лапи.
    2.0

kobieta, інтірєсно забуккросить в фарматі ворд... гггг.
    он каже сістра, шо вона б не стала книжки направо і налєво розкидать, каже шо вона жлоб. по ходу дєла, я тоже... та ще й хароші книжки. а паганих нема, дома не держим.
    Пророк

kobieta, інтірєсно забуккросить в фарматі ворд... гггг.
    он каже сістра, шо вона б не стала книжки направо і налєво розкидать, каже шо вона жлоб. по ходу дєла, я тоже... та ще й хароші книжки. а паганих нема, дома не держим.
    Мммм... а в мене от навіть з’явилася ідея, яку книжку забуккросить!!!!!!
    Вона мені й дісталася майже шляхом буккроса - погано лежала дома в одного мого знайомого(років...3-4 тому) і я її взяла, щоб почитати в потязі по дорозі додому. Після того вона була запущена по всім знайомим, і кожного разу коли перетиналася з власником, її в мене не було. Так вона якось і осіла. Читати її ще раз я не буду, всі знайомі вже прочитали, і .. сама по собі досить не погана.
    ри?

а я люблю Ломачинского... "Криминальні аборти"
    Хо-хо!! Читала таке діло. Нда, забуккросіть його було б інтірєснінько - а якшо б ще й відписувалися по цій книжці, ото б матюків було... мммм!!! Красата!

Щойно призадумалася, чи є в мене книжка, яку б я віддала "в дєло" - є! Кінга))
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Хо-хо!! Читала таке діло. Нда, забуккросіть його було б інтірєснінько - а якшо б ще й відписувалися по цій книжці, ото б матюків було... мммм!!! Красата!

Щойно призадумалася, чи є в мене книжка, яку б я віддала "в дєло" - є! Кінга))
    Як виявилося.. та моя книжка зараз не дома, тому відкладається...
    Але давай запустимо хоч Кінга!!!!!!
    Особый статус

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Лишати книгу десь із запискою. В записці зазначити... наприклад адресу нашого полтавського форума і пояснити, що це таке: що це буккросінг, треба відписатися в темі такій то, прочитати книгу і запустити далі.
    Дело говоришь. Так обычно и поступают в отношении "оставленных" книг. Прилепляют мыло обычно для отправки на него впечатлений.
    Кстати, действительно, хорошие книги жаль вот так отдавать. Книги - бумажные книги - это нечто большее, чем просто текст (в случае с вордом). Но есть и средние варианты - книга вроде хорошая но ничего не держит, чтобы с ней проститься. Например, я думаю, оставил бы "Возможность острова" моего некогда любимого Уэльбека.
    ри?

kobieta, та без питань. Прийду додому, відрию, і вирішимо - де її класти :) цікаво, чи оставлять собі чи все ж таки пустять по місту?!
    Пророк

Ітак... вже дві книжки намітилося!
    Треба запускати!
    ри?

Коли і де?! Це ж має бути торжествєнне дійство!
+ Ответить в теме
Страница 78 из 137

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов