Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей310Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 76 из 139
Показано с 751 по 760 из 1384.
    ри?

Re: А люди, взагалі, читають?

Sky, такий хороший - я ото таке ліниве, просто аж страшно. А тут захожу - і все є))
    Хочу "Вєнєру в мєхах" почитати. Діло за малим - роздрукувати :)

Здібна учениця

laithemmer, очки на місці, не повилазили))) все читалося на одному диханні, кожну вільну хвилинку до двох-трьох ночі, тому маленький екранчик не дуже завадив))
    ри?

zashtrihovana, чуєш!! Книжка ж єсть вільна!! Ти ж наче хотіла) Ну та, що Люко Дашвар. Якщо тобі Чері ще не дала свою, можу підкинути - вона у мене на руках вже.
    2.0

читало я оце Цвейга "Амок" і Хакслі "Баночка румян". Ну не пре мене зараз на великі книги, тому читаю расскази, які ваще то більше за романи люблю.
    Так от! обидва варті прочитання.
    Якщо "Амок" завершений, хочі і з простором "для помєчтать", то "Баночка румян" ніби замальовка з життя, про те, для кого які пріоритети, про самозакоханість і небажання відчувати, коли іншому капєц.
    Рекомендую до прочитання. Вони невеликі, можна і на кампі.
    Філософф

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    zashtrihovana, чуєш!! Книжка ж єсть вільна!! Ти ж наче хотіла) Ну та, що Люко Дашвар. Якщо тобі Чері ще не дала свою, можу підкинути - вона у мене на руках вже.
    ДА! Хочу-хочу-хочу. У меня уже такой книжный голяк, что я начала читать сборник фентези-2006. Где тебя встретить?
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    читало я оце Цвейга "Амок" і Хакслі "Баночка румян".
    Рекомендую до прочитання.
    Нік!Хочу! Даси при нагоді? Може хто ще чим поділиться, бо книжний голод. Я можу дати Уліцкую, Акуніна, Муракамі, Толстую, ...
    Лайт, нагадай, що в тебе крім "Шопоголіка"? Уліцкої нема?
    Заштрихована, в мене твій Чак Паланік
    ри?

черешня, тільки Шопоголік. Сьогодні написала дівчині, щоб не борзєла і віддавала )) Все помню!
    2.0

черешня, воно в мене в кампі в форматі "дакумєнт Ворд". так шо скачать тобі скорше буде, якшо чесно!
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    читало я оце Цвейга "Амок" і Хакслі "Баночка румян". Ну не пре мене зараз на великі книги, тому читаю расскази, які ваще то більше за романи люблю.
    Так от! обидва варті прочитання.
    Якщо "Амок" завершений, хочі і з простором "для помєчтать", то "Баночка румян" ніби замальовка з життя, про те, для кого які пріоритети, про самозакоханість і небажання відчувати, коли іншому капєц.
    Рекомендую до прочитання. Вони невеликі, можна і на кампі.
    Прочитала цей пост і одразу скачала собі і те і друге. Мабуть якраз була в роздумах - шо почитати. Тільки шо дочитала "Амок" - цікава річ!
    Цікаво чи форумний Амокк в курсі, шо таке Амок...
    escape_the_sofa

Я год назад купила книгу "Освоение одиночества" никак не освою его. )))))
    Такая книга нудная. Как будто я ее сама написала)).

А вообще часто книги покупаю. Люблю запах свежей полиграфии.
+ Ответить в теме
Страница 76 из 139

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов