Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей303Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 73 из 137
Показано с 721 по 730 из 1370.
    ри?

Re: А люди, взагалі, читають?

nickeler, кожен знаходить шось своє, напевно. Для мене якийсь інший письменник може бути надзвичайно нудним і нецікавим. Якимсь не моїм, чи шо)
    От наприклад Акунін - ну взагалі ж шось странне пише!

П.С. Хто сумнівається, шо в нас на форумі є золоті люди?! Знайте і не сумнівайтесь - є!
    Черешня! Світла душа! Не дала загнутися - притягла 6 (цілих 6!!) книжок!!! Хтозна звідки тягла для якоїсь там мене!! А шоб смачніше читалося, вкинула ще й яблука до рюкзака!
    Велике дяк, Чері І від мене, і від подруги - сильно вона обрадувалася книжкам))))

Плюк .№ 215 в Тентуре.

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    От наприклад Акунін - ну взагалі ж шось странне пише!
    Убить время в дождь - согласен. Но разумным, добрым там не веет. Хотя слог прикольный)
    ри?

Ответ Сообщение от Пришелец-прораб Посмотреть сообщение
    Убить время в дождь - согласен. Но разумным, добрым там не веет. Хотя слог прикольный)
    Не знаю, мені в ньому нічого нема прикольного - читаєш, і читаєш...тільки повільно так, знехотя,...нецікаво читаєш) А в дощ тим більше б не брала Акуніна - і так спати охота, а то взагалі можна зразу мордой в книгу - підхрюкувати в унісон грозі

Витягла з торби Вільяма Ґолдінґа "Шпиль и другие повести" - буду починати:) Аж мурашки по шкірі - так люблю шось нове печатне!
    2.0

а мені добрі люди з Арт Вертепу прислали вчора Андрія Любку, збірку "Тероризм", з автографом! сказать шо нра - то нєочєнь. але дуже хотілося його книжечку. і кой які ідеї, вислови до смаку. і в цілому настрій. а ще прислали книгу "Україна масонська", але то попіжжа, бо читаю Джека Лондона.
    змія болотяна ОЧКОва

nickeler, "Україну масонську" хтось дасть мені почитать. Да?
    2.0

aneisha, ну якшо хтось буде себе харашо вести...то хтось подумає..... та дам, я не жадне.
    ри?

Ітак! Четвертий день мурижу, а Мухи таки не йдуть.
    Повисмикала б руки тому перекладачу, шо так калічно переклав книжку!! Хто так дибільно складає речення, мені от цікаво?!
    Мабуть доведеться одкласти до кращих часів....
    Плюк .№ 215 в Тентуре.

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Не знаю, мені в ньому нічого нема прикольного - читаєш, і читаєш...тільки повільно так, знехотя,...нецікаво читаєш) А в дощ тим більше б не брала Акуніна - і так спати охота, а то взагалі можна зразу мордой в книгу - підхрюкувати в унісон грозі
    Я одну-другую книженцию попробовал. Пшик с претензией. Громко так начинается книжка. Помпезно даже. А заканчивается никак. По ощущениям - вроде когда покупаешь в магазине фейерверков хорошую такую штуковину, мощную, дорогую. В кругу друзей, под мухой, в самый торжественный момент поджигаешь эту хрень, а она пошипела и затихла, так и не взлетемши в небеса.
    Пророк

Просто не віриться, що отак люди відгукуються про Акуніна: заснули, пшик, скучно, душно... Що це за твір був? Прочитала всі його книги. Щоразу овації! Улюблена- "Любовник смерти"
    23q
    23-й участник

я счас читаю Робер Мерль "Остров". Отличная книга!
+ Ответить в теме
Страница 73 из 137

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов