Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей303Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 72 из 137
Показано с 711 по 720 из 1370.
    Пророк

Re: А люди, взагалі, читають?

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Кобі, тягни Муракамі - всього!
    Все, шо маєш!!!
    Ого!
    Несподівано!
    Ну от за якими законами тобі подобається Муракамі і не подобається Гришковец...
    Чудеса. :)
    Тягтиму.

ри?

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Ого!
    Несподівано!
    Ну от за якими законами тобі подобається Муракамі і не подобається Гришковец...
    Чудеса. :)
    Тягтиму.
    Господи, ну шо ж тут непонятного?
    Гришковець пише про реальність, нашу реальність. Вибачайте канєшно, але воно мені аж занадто близьке - я в цій реальності живу. До того ж у нього вся книжка, наче патока, замулена ріка...ледь-ледь тече, зачіпаючись за коряги.
    А Марукамі!! Це ж дія! Це ж насиченість! Це емоції!!! Ну я прямо не знаю!! Стільки думок у нього, стільки висновків - прямо бери ручку і записуй! Це як водоспад, що падає з високої кручі і розбивається об каміння! Не то шо якийсь ручайок згадок і подій...

Більшої половини книжки немає - так шо тобі треба б поспішити))) Думаю, поки буду на роботі, дочитаю останні глави.
    Пророк

А Марукамі!! Це ж дія! Це ж насиченість! Це емоції!!! Ну я прямо не знаю!!
    Шо нема, то нема у Муракамі ні дії, ні емоцій, ні насиченості..... Така нудьга! Прочитала його цикл про Крису (забула назви книг) і була в нєдоумєнії, чого це навколо нього такий ажіотаж? Інша справа Гришковєц. Ось де справжній талант!
    ри?

Не знаю про цикли, але "Мой любимый sputnik" мене захопив..і тягне, тяяягне!
    ри?

Дочитала "Мой любимый спутник". Раджу. Не того, шо Муракамі написав, а того шо книжка ульотна!
    Доберуся до крис і циклів - напишу, чи нудьга, чи ні )
    Плюк .№ 215 в Тентуре.

Девченки, а баховеды есть? Посоветуйте хороший роман Ричарда Баха. чтобы душа того... развернулась, и т.д.. А то уже ни ЛСД, ни метамфетамин не помогают. Хочется печатных букв, да в приятной последовательности))

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Інша справа Гришковєц. Ось де справжній талант!
    Талант то талант, но последнее что-то прочитал (не помню даже названия от рассеянной тоски), отбило охоту. После таких шедевров как "Рубашка" и "Асфальт" уже ничего гришковцовского не налазит на голову))
    Пророк

Ответ Сообщение от Пришелец-прораб Посмотреть сообщение
    Девченки, а баховеды есть? Посоветуйте хороший роман Ричарда Баха. чтобы душа того... развернулась, и т.д.
    Я так розумію, що "Чайка по имени..." вже прочитана?
    Я іншого нічого не читала.
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от Пришелец-прораб Посмотреть сообщение
    Девченки, а баховеды есть? Посоветуйте хороший роман Ричарда Баха. чтобы душа того... развернулась, и т.д..

Читала, "Чайку...", але більше сподобалися "Ілюзії", раджу в комплекті з "Карманным справочником мессии", але можна і без)))
    Плюк .№ 215 в Тентуре.

Я іншого нічого не читала.
    Охоту к "Чайке..." отбил одноименный фильм, если быть предельно откровенным.
    Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    Читала, "Чайку...", але більше сподобалися "Ілюзії", раджу в комплекті з "Карманным справочником мессии", але можна і без)))
    Так совпало интересно. Взял в руки "Иллюзии" - и сразу после этого читаю Твой пост :)

Девушки, спасибо. Буду потихоньку вспоминать, что же это такое - художественное чтиво))
    2.0

Не знаю про цикли, але "Мой любимый sputnik" мене захопив..і тягне, тяяягне!
    оу... я точно неправильна... я його ледь домучила. після того зареклася читати Муракамі....
+ Ответить в теме
Страница 72 из 137

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов