Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей304Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 71 из 137
Показано с 701 по 710 из 1370.
    Філософф

Re: А люди, взагалі, читають?

Ответ Сообщение от Akvarel' Посмотреть сообщение
    Да, я тоже очень люблю читать книги, по которым ставили фильмы. Но как правило книга всегда эмоционально меня затрагивает сильнее чем фильм. И как правило в фильме высвечивается какая-то одна сюжетная линия из книги.
    А мне больше нравится сначала прочитать, а потом посмотреть. Так как-то объективнее выходит. И еще: мне уже лень читать, если фильм просмотрен. И понимаю, что в книге - ВСЕ, а в фильме - кусманчик, но читать уже тяжело.
    Паланиковские работы снять тяжело, очень мысли у него место занимают. Если все моменты снимать, получится сериал. А выкинуть хоть одну-жаба давит. Но мне все равно фильм "Удушье" понравился, хотя книга и круче.

Завсідник

zashtrihovana,
    Мне фильм этот тож понравился, а вот книгу не читала.
    Для меня не принципиально. Бывает сразу фильм смотрится, а потом книга попадается, а бывает сразу книга, а потом фильм.
    ри?

Дочитала Гришковця "Следы на мне".... НАРЕШТІ! Десь з місяць його мурижила, потихеньку на ніч. В принципі хороше, але не моє.
    Ніяк не підступлюся до Паланіка - для нього потрібен особливий настрій. Меланхолія, і вітер за вікном, і дощ...і холод.
    Обєщано Муракамі. Я ж чекаю!

П.С. Хто там шо казав за "Повелітєля мух"? Шо це?
    2.0

laithemmer, здрастє! Голдінга читають в школі ще.... Книжка психологічна, про то, які жорстокими можуть бути діти. так шо рекомендую. я її на одному подихові ковтнула.
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    laithemmer, здрастє! Голдінга читають в школі ще.... Книжка психологічна, про то, які жорстокими можуть бути діти. так шо рекомендую. я її на одному подихові ковтнула.
    Ага, швидка книжка. Але я не в школі читала, а пізніш - років 3 тому. Здається ми не вчили в школі. В мене дома наче є. Дать, чи шо?

А я зараз читаю Василия Аксенова "Остров Крым" - цікаве.
    Минулого тижня дізналася, шо він помер, почитала відгуки, який він цікавий і все таке і вирішила заповнити пробіли. Мабуть після цієї книги почитаю ще щось його.

Дочитала Гришковця "Следы на мне".... НАРЕШТІ! Десь з місяць його мурижила, потихеньку на ніч. В принципі хороше, але не моє.
    Мабуть..просто не підходить по темпераменту :). Забагато роздумів. Довго думає перед тим, як щось зробити. На холодну голову, а не по гарячим слідам :)
    ри?

Понятно, шо дать, і без "чи шо"! У нас мабуть була інша шкільна програма, бо про Голдінга перший раз чую взагалі!
    Отримала тільки шо Муракамі "Мой любимый спутник" - Кобі, читати з нього можна? Чи краще шось інше? Бо оце є зараз, от прямо сиджу, дивлюся на книжку і все не наважуюся розгорнути - ти ж бо казала, шо треба починати з чогось-то там!
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Понятно, шо дать, і без "чи шо"! У нас мабуть була інша шкільна програма, бо про Голдінга перший раз чую взагалі!
    Отримала тільки шо Муракамі "Мой любимый спутник" - Кобі, читати з нього можна? Чи краще шось інше? Бо оце є зараз, от прямо сиджу, дивлюся на книжку і все не наважуюся розгорнути - ти ж бо казала, шо треба починати з чогось-то там!
    Не можна з цього починати.
    Починати треба або з "Охоти на овец", або з "Слушай песню ветра".
    Ну..як варіант можна з "Хроники заводной птицы" або "Страна чудес без тормозов или конец света".
    Я тобі привезу Голдінга і постараюся Охоту на овец привезти(а...в мене ж є Слушай песню ветра... - її можу теж).
    Постійний відвідувач

Прочитала пару книг Муракамі, давненько вже, непогано, та чогось він мені не дав) можливо, Японії... А от Юкіо Місіма - те що треба. дуже раджу.)
    Пророк

Ответ Сообщение от EmilyPlay Посмотреть сообщение
    Прочитала пару книг Муракамі, давненько вже, непогано, та чогось він мені не дав) можливо, Японії... А от Юкіо Місіма - те що треба. дуже раджу.)
    Звісно! Якшо хотілося Японії, то куди завгодно, але не до Муракамі!
    Це ж загально відомий факт: Муракамі - самий не японський письменник в Японії. Я, коли дивлюся фільми по Муракамі, завжди дивуюся - чого це головний герой японець... Коли читаю, абсолютно його не сприймаю як японця.
    ри?

Кобі, тягни Муракамі - всього!
    Все, шо маєш!!!
+ Ответить в теме
Страница 71 из 137

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов