Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей303Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 70 из 137
Показано с 691 по 700 из 1370.
    ри?

Re: А люди, взагалі, читають?

Дочитую "Удушье" :) Хех, жалко, з фільму кучу цікавостей викинули - про каміння те ж, про купу роздумів. Все таки рідко, коли фільм краще. Завжди книжка - першопочаток! Задоволена. Але чомусь важко йдеться мені Паланік, вже помітила по попередніх прочитаних. І все через то, що я довго над прочитам думаю. Мало не над кожною фразою. Дещо виписую. А інколи прямо по півсторінки запам’ятати б - на майбутнє, як настанову. Через то мабуть і не спішила читати....Розтягувала.

zashtrihovana, дяк за можливість почитати паперовий варіант :)

ри?

Тадааааам! Отримала нові надходження книжок! Що для мене стало - ну як канфєти внєочєрєді!

Страшезно бурно відреаговано на подарованого Кобітою Паланіка "Уцелевший". Моя собствєнна паланіковська книжка!! МММММ!! Чого люди рідко приносять книжки і кажуть "На, це тобі почитати"? От я думаю, більшої радості не може бути.
    А ще сьогодні затоварилися в магазині. Тому в шуршшшшшащому пакеті лежать легкі жіночі романи, щоб сидячи на роботі можна було відірватися на чай з простим і смішним чтивом.
    Пророк

А ще сьогодні затоварилися в магазині. Тому в шуршшшшшащому пакеті лежать легкі жіночі романи, щоб сидячи на роботі можна було відірватися на чай з простим і смішним чтивом.
    а зачем покупать книги ,не проще скачать с тырнета и распечатать?
    ри?

Виння, це не те. Не тееееееее....Ти стоїш у магазіні, розглядаєш полиці, читаєш прєдісловія, внікаєш - розумієш? Не знаю, як правильно пояснити, але оті роздруковані книги, шо маю, не викликають такого неуйомного оргазма, як куповані) хз з чим це пов’язано. Може особий тарган в моїх звивинах )))
    Пророк

понимаю...любил поискать нужную книгу на книжном рынке (кста как там щас он ,не закрыли еще?),но в связи с отсутствием более менее нормального выбора книг в моемтеперешнем городе проживания, пришлось перейти в тырнет.
    Был в книжном клубе , но не то вааааще (толкают читательский ширпотреб,а то что более - менее нормальное цену лупят втридорога).
    Плюс электронных библиотек - экономия личных финансов.
    ри?

Любителям космічної фантастики (яких, понятне дєло, на нашому форумі одиниці, якшо не я одна взагалі) раджу роман Сергея Лукьяненка "Конкуренты". Розтягувала три дні як могла, але все скінченне. Довелося дочитати...доковтати :)

Мілі окремий подяк за "майо сакровіще"!
    Філософф

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение

zashtrihovana, дяк за можливість почитати паперовий варіант :)
    Есть еще "Невидимки" книжечкой. Если не читала, могу выдать.
    Прикольно, если бы эту вещь экранизировали.
    Пророк

Прочитала в електронному вигляді цікавезну книгу Анатолія Бруснікіна "Девятный Спас". Всім прихильникам Акуніна рекомендую! Під псевдонімом "Бруснікін" ховається Акунін. Суперечки на просторах інету з цього приводу не малі. Але я читала і не могла уявити нікого іншого, крім Акуніна, автором цієї книги, так що сумнівів не маю.
    Історико-пригодницька епопея. Час царювання Петра I.
    Миниатюры Миниатюры KMO_091880_00001_1_t207.jpg  
    ри?

Ответ Сообщение от zashtrihovana Посмотреть сообщение
    Есть еще "Невидимки" книжечкой. Если не читала, могу выдать.
    Буду дуже вдячна.
    І я так собі зрозуміла - між "Паланіками" треба робити перерву,...якось так мізки нагружає. Чимось легшим відволікатися, а потім за нову паланіковську братися.
    Завсідник

Да, я тоже очень люблю читать книги, по которым ставили фильмы. Но как правило книга всегда эмоционально меня затрагивает сильнее чем фильм. И как правило в фильме высвечивается какая-то одна сюжетная линия из книги.
+ Ответить в теме
Страница 70 из 137

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов