Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей303Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 68 из 137
Показано с 671 по 680 из 1370.
    Пророк

Re: А люди, взагалі, читають?

Сорокин, "Сахарный Кремль". Читання для роздумів і для задоволення. Раніше читав його ж "Тридцатая любовь Марины" і "Очередь" - ці книги написані стилістично настільки по-різному, ніби різні люди писали. але однаково талановиті.

Инвалид умственного труда

Ой, первая леди наша удосужилась конституцию прочитать... На латыни правда... Знает ли она латынь, знает только она сама.
    Я вот MSDN читаю периодически... классная штука.
    Новачок

Re: Відповідь: Сергій Жадан!

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    :) В мене була улюблена книга "Зачарований хлопчик" - на вигляд її пам"ятаю, а про що вона - хоч вбийте не згадаю(років у 5 вона була улюбленою, хоч і товста як для малечі), а взагалі, дуже любила казки - перечитала купу книжок всяких там народностей(зараз всі вони громоздяться на антресолях - спадок для мого племінника).

А взагалі дуже багато маю цікавих дитячих книжок. Від казок до просто дитячої літератури остаточно перейшла в 5-му класі, коли ногу зламала, і за місяць з гіпсом проковтнула річну норму :).
    не ця часом? http://chytanka.com.ua/ebooks/index....iew&url_id=153 тоді про птахів
    Пророк

Re: Відповідь: Сергій Жадан!

Ответ Сообщение от fishua Посмотреть сообщение
    не ця часом? http://chytanka.com.ua/ebooks/index....iew&url_id=153 тоді про птахів
    точно! вона!
    якось так...глянула на картинки...і все аж закрутилося в середині. отой їжак з мечем - як прівєт з дитинства!
    Завсідник

В этом году успел прочитать или пытаюсь успеть))), Достоевского "Преступление и наказание", потом читанул Чака Паланика "Удушье" и вот теперь взялся за Гоголя "Мертвые души", медленно както вот только...
    ри?

Андр., і як Вам "Удушье"? Давно наміряюся на цю книжку, але все ніяк рука не підніметься купити.
    Філософф

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Андр., і як Вам "Удушье"? Давно наміряюся на цю книжку, але все ніяк рука не підніметься купити.
    Лайт, могу дать прочитать. Я вот только на днях ее закончила. Прикольная книженция, настроение подымает. Хоть и пишется о поганках всяких, но зато очень положительно: бабки в почти в дурке, крайняя плоть Христа и прочая "подрывная деятельность".
    ри?

zashtrihovana, ну якшо не шкода, то хотілося б почитати :)
    Доперечитую Саймака....ех, хароший був дядько, забавний
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Прочитала “Любовніци» Ельфріди Елінек. Дочитала до кінця,а це значить,що було цікаво.
    Книжка написана в своєрідній формі- короткими лаконічними ,простими фразами.
    Назва навіювала якісь асоціації,але вони виявились хибними....Немає там любовніц....
    Прочитала і вкотре зробила висновки:
    -Про чоловіків,які думають,що вибирають вони,а насправді –їх.
    -Про любов.Що не можна так часто повторювати це слово,інакше воно втрачає сенс.
    -Про суспільну думку і її вагу,яку не варто недооцінювати.
    -Про інстинкти і іх домінуючий характер.

Ось деякі фрази книги:
    «Бывает, что одна из дочерей не хочет умирать так быстро, ей хочется еще пару лет побыть продавщицей и пожить! Да, пожить!»
    «И с какой радости ты, моя дочь, хочешь жить лучше меня?»
    «Если бы Эриху пришлось выбирать между Паулой и мотоциклом, он выбрал бы мотоцикл.»
    «в Эрихе зарождается мысль, что Паула, пожалуй, такой же человек, как и он, Эрих.»
    «Дитя может стать жертвой всеобщего упадка здоровья или жертвой транспортного происшествия в большом городе, об этом надо всегда помнить. Лучше сделать ребеночка про запас с расчетом на усушку и утруску.»
    Дочитала тільки шо цю книженцію - непогана така!
    Все понятно! - я б так сказала.
    ри?

Альооооооо! Це чия книга? Я тут тільки недавно сказала, шо вже все перечитала!! І у мене в закромах жодної книжки!! Мені ж шо, Грішковца читать чи шо?
+ Ответить в теме
Страница 68 из 137

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов