Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей303Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 67 из 137
Показано с 661 по 670 из 1370.
    2.0

Re: А люди, взагалі, читають?

Victorious, а ще знаєте шо... я була на минулому тижні у КС. і зрозуміла просту істину - книжка для мене стала майже недоступною. всьо, звіздєц, межа бідності якщо хочете. Стівен Кінг "Історія Ліззі" - 110 грн! За шо!? я виросла з Кінга давно, але цю схотілося погортати. За 50 я б ще подумала, а тут, прям як енциклопедія по вартості. Ну я її взяла і скачала! і в гробу я бачила авторські права з такими цінами. Років із 4 тому Тлумачний словник видавництва Перун мені в 94 грн обійшовся. з пересилкою Укрпоштою. Так там такий крпич, що убити можна! і стосовно цінності теж переважає Кінга. Коротше, залишки мого позитиву розвіюються.
    Хтось сказав: "якщо ви ще знаходите гроші на книги, ви не бідна людина". я вже не знаходжу майже, тепер не книжка на місяць, а раз в пів року в карщому випадку. От тепер сиджу і думаю, хто ж ті книги купуватиме? і шо взагалі робити...

Пророк

Словник Перуна хороший і коштує тих грошей.
    А Кінг... Якісь непідйомні ціни. Стараюсь купувати на книжковому ринку на Петрівці, або в Києві проводять кілька разів на рік великі книжкові ярмарки - там можна хорошу продукцію купити за цінами видивництва. Наприклад, гарне видання "Не думай про червоне" в твердій палітурці за 20 грн. (рік тому).
    А взагалі жах... Ну та ви знаєте.
    2.0

Victorious, а ще у Львові на форумі дешево... але ж рік чекати, і потім не наїздишся туди. я там прикупила собі Ставицької томик, не словник,а теорію. букіністика вже, бо кажись 2005 рік.
    а Перунівський словник - то життєва необхідність. Ще прикупила в кращі часи Караванського кажися словни синонимів, така не дуже велика книжка. Але в ній 60 тищ статей, а в двотомнику 15 тищ. і все через то, шо там де 60 тищ, нема коментарів-прикладів. є невеликий мінус - автор таке як діаспоральний, але в цілому дуже гарна книжка. палєзна, я б сказало!
    змія болотяна ОЧКОва

було сьогодні в КС. і як завжди не змогло встояти - потратило залишки зарплати на книженцію. вона в красивій обгортці, тобто зовні виглядає як книга, але папір то газетний!!!! така ж сама з гарним папером коштує 90 грн. цього я собі дозволить не можу.
    і так чого сь сумно стало. ба, навіть на навчальні посібники грошей не вистачає. *думає, шо скоро книжкових магазинів поменшає, а ходить доведеться в "Планету" (він хароший гамазін, але...) за комісіонкою*
    2.0

aneisha, чув, а шо ти купило?
    Пророк

Прочитала Роздобудько "Гудзик" - зворушливо!
    ри?
    Sherry

Ох, як давно сюди не заходила....
    Нарешті скінчила І. Роздобудько "Він:ранковий прибиральник. Вона: шості двері". Довго лежала у мене ця книжка. Все ніяк не йшло чомусь. Прочитала сторінок десять - і застопорилося, хоча ж пише письменниця пречудово!! Мабуть просто нечитацький період був. А це найшлооооооо! Півночі читала, читала, потім вже дочитувала, потім "Та тут же всього нічого лишилося!", потім "О, це шо вже кінець? Так швидко?" На одному диханні за вечір все ковтнула - отаке воно мені хароше видалося :) Перша частина цікава, так. У ній мені довелося пережити те, про що давно мріяла: стати у куток і спостерігати за чужим життям, ніби дивишся знадвору у чуже вікно. Ось саме такі відчуття виникали при читанні про "існування" прибиральника.
    Але друуууга частина! Це дещо! Страшезно кльово написано! Всі були малими, всі пам’ятають з дитинства щось своє, особливе: запахи, звуки, місця,... так от у другій частині я постійно натикалася на якісь деталі, дрібнички здавалося б, але вони нагадували про дитинство. Нагадували так яскраво, що аж сльози накочувалися! Постійно відривалася і думала, думала, шось пригадувала. На деяких сторінках надовго зупинялася і розмірковувала - така мені глибина була у тих пописаних речах. А скільки соленої води пролила! Над Каліостро, над пацючком і собакою, над кінцевою зустріччю!
    Дуже, дуже сильні враження справив на мене роман! Раджу
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Ох, як давно сюди не заходила....
    Нарешті скінчила І. Роздобудько "Він:ранковий прибиральник. Вона: шості двері". Довго лежала у мене ця книжка. Все ніяк не йшло чомусь. Прочитала сторінок десять - і застопорилося, хоча ж пише письменниця пречудово!! Мабуть просто нечитацький період був. А це найшлооооооо! Півночі читала, читала, потім вже дочитувала, потім "Та тут же всього нічого лишилося!", потім "О, це шо вже кінець? Так швидко?" На одному диханні за вечір все ковтнула - отаке воно мені хароше видалося :) Перша частина цікава, так. У ній мені довелося пережити те, про що давно мріяла: стати у куток і спостерігати за чужим життям, ніби дивишся знадвору у чуже вікно. Ось саме такі відчуття виникали при читанні про життя прибиральника.
    Але друуууга частина! Це дещо! Страшезно кльово написано! Всі були малими, всі пам’ятають з дитинства щось своє, особливе: запахи, звуки, місця,... так от у другій частині я постійно натикалася на якісь деталі, дрібнички здавалося б, але вони нагадували про дитинство. Нагадували так яскраво, що аж сльози накочувалися! Постійно відривалася і думала, думала, шось пригадувала. На деяких сторінках надовго зупинялася і розмірковувала - така мені глибина була у тих пописаних речах. А скільки соленої води пролила! Над Каліостро, над пацючком і собакою, над кінцевою зустріччу!
    Дуже, дуже сильні враження справив на мене роман! Раджу
    Мені друга... - якраз не сподобалася....
    ри?

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Мені друга... - якраз не сподобалася....
    Бо там про вигадані речі, так? Про Двері?
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Бо там про вигадані речі, так? Про Двері?
    ну...хз - просто не сподобалося....а ще здалося, шо сам сюжет зідраний з сюжету "москва слезам не верит"
+ Ответить в теме
Страница 67 из 137

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов