Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей303Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 63 из 137
Показано с 621 по 630 из 1370.
    Пророк

Re: А люди, взагалі, читають?

Ответ Сообщение от ТИМОХА Посмотреть сообщение
    колись давно переглянув фільм "Антикілер" - ну так собі фільм для одного перегляду, але коли до рук попала книжка отам і ощутив я усю реальність собитій, аж страшно стало.
    да, книжка намного лучше фильма, реалистичней. а в кино сказок каких-то напридумывали

Пророк

Прочитала останню книгу Бориса Акуніна "Квест". Краще не буває!
    Роман-комп`ютерна гра, двостороння книжка.
    От як уміє чоловік писати цікаві книги, то уміє!
    Тут можна ознайомитись:http://www.elkniga.ru/akunin/
    Книжка власна, тому хто бажає - дам почитати. Зараз взяла Кобі. Ставайте в чергу за нею.
    сдавайсь!!!

черешня, я за нею прыстроюсь....
    Пророк

Ответ Сообщение от Mr.Kronko Посмотреть сообщение
    черешня, я за нею прыстроюсь....
    За нею вже пристроїлися
    сдавайсь!!!

kobieta, а буде все равно по моему!!!
    Пророк

Ответ Сообщение от Mr.Kronko Посмотреть сообщение
    kobieta, а буде все равно по моему!!!
    Навряд чи
    Пророк

Кронко прихильник Акуніна?
    Можемо поділитися ще кількома книжицями, які маємо вдома: "Алмазная колесница", "Нефритовые чётки", проект "Жанри"(3 книги), книги про Пелагію, "ФМ", "Азазель", "Інь і Янь", ну і мабуть ще щось є, забула. Так що не бийся з Кобі, почитай пока інше.
    Пророк

Перечитав Лоліту англійською. Сам сюжет мене мало вставляє, але наскільки це все-таки досконала книга! яка там барвиста мова і які зворушливі фінальні акорди, оті розставляння крапок над "і".
    "He broke my heart. You merely broke my life". Солодка безнадія.
    Пророк

Дві версії перекладу спеціально для любителів Муракамі:
    "Здається, у цю пору я поводився з нею жорстоко. як саме, я вже не можу як слід пригадати. А може, це я сам до себе ставився жорстоко. В усякому разі, це її начебто зовсім не бентежило. А можливо (це в крайньому випадку), вона мала від того насолоду. Чому - не знаю. Врешті-решт, як мені здається, вона не шукала в мене ласки. Як згадую про це тепер, впадаю в дивний настрій. Сумний настрій - ніби я раптом торкнувся невидимої в повітрі стіни."
    (Погоня за вівцею, Х., Фоліо)
    "В то время, мне кажется, я во многом походил на нее. Пусть нелепо и болезненно, но был нужен ей таким, каким был. В чем походил, чем был нужен - сейчас уже не примомню. Может, я был нужен лишь себе самому - и не больше, но ее это ничуть не смущало. А может быть, она просто так развлекалась - но чем именно? Как бы там ни было, вовсе не жажда ласки-нежности притягивала меня к ней. И сейчас еще, стоит вспомнить ее, возвращается ко мне то странное, неописуемое ощущение. Одиночества и печали - словно от прикосновения чьей-то руки, вдруг протянутой сквозь невидимую в воздухе стену".
    (Охота на овец, СПб, Амфора)
    Як бачимо, текст різниться не лише мовою, а і змістом, стилістикою та обсягом. Журнал "Тиждень" (http://www.ut.net.ua/art/167/0/2039/?print=1) досить переконливо стверджує, що російські переклади Муракамі - це велике розводилово.
    Здібна учениця

Нарешті дочитала закинуту за браком часу "Листи в древній Китай" Герберта Розендорфера. Однозначно раджу усім! "...Все они думают только о том, какими люди должны быть. Зачем вам это?-всякий раз спрашивал я. Затем, отвечали мне, чтобы научить людей быть такими, какие они должны быть. Что за глупость, думал (но не говорил) я в ответ: во -первых, у них существует добрая сотня представлений о том, какими должны быть люди, и все эти представления противоречат одно другому, во-вторых же, и это главное, люди все равно останутся такими, каковы они есть"...
+ Ответить в теме
Страница 63 из 137

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов