Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей303Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 137
Показано с 51 по 60 из 1369.
    модератор

Re: Відповідь: Re: А люди, взагалі, читають?

Ответ Сообщение от Odo
    А чим українська не влаштовує?.
    Та ось, розумієш… до рідної мови нічого поганого не маю, навіть навпаки приємно чути коли хтось вміє розмовляти. Але читати на українській мені не дуже зручно, тому що не звик. Останній раз читав певно ще у школі. Важко читати... А ще, що головне, у мене Java на телефоні усі українські літери замінює кумедними карлючками :(

Odo
    -
    Angry

Відповідь: Re: Відповідь: Re: А люди, взагалі, читають?

Ответ Сообщение от V00D00People
    Та ось, розумієш… до рідної мови нічого поганого не маю, навіть навпаки приємно чути коли хтось вміє розмовляти. Але читати на українській мені не дуже зручно, тому що не звик. Останній раз читав певно ще у школі. Важко читати... А ще, що головне, у мене Java на телефоні усі українські літери замінює кумедними карлючками :(
    От мені цікава така річ: якби С. Кінґа вивчали у школі, то чи його би хтось читав?
    Добрий модер ))

Відповідь: А люди, взагалі, читають?

Цікаво, чому ніхто не згадав про Парфуми Зюскінда?
    Мені сподобалася і книга і екранка, хоча є свої нюанси.
    Ще цікавий Уельбек
    модератор

Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: А люди, взагалі, читають?

Ответ Сообщение от Odo
    От мені цікава така річ: якби С. Кінґа вивчали у школі, то чи його би хтось читав?
    Тяжело себе такое представить:) Думаю читали мы не меньше чем щас, а может и больше, потому как стал бы доступнее этот автор и "рекламы" ему было бы ещё больше.
    Пророк

Re: Відповідь: А люди, взагалі, читають?

Ответ Сообщение от Uksus
    Цікаво, чому ніхто не згадав про Парфуми Зюскінда?
    Мені сподобалася і книга і екранка, хоча є свої нюанси.
    Ще цікавий Уельбек

:) прийшло і воно сюди!!!!!!
    Ти в кінотеатр ходила на парфюмера?
    Добрий модер ))

Відповідь: Re: Відповідь: А люди, взагалі, читають?

Ответ Сообщение от kobieta
    :) прийшло і воно сюди!!!!!!
    Ти в кінотеатр ходила на парфюмера?
    Ага, ходила
    Хоча в мене вже був він тоді ...
    Але! Більш якісне кіно і квитки у якості подарунку-сюрпризу :jumping: переконали мене, що краще подивитися цей фільм в кінотеатрі
    Іще одне "але": книга все-таки краще
    Пророк

Re: Відповідь: Re: Відповідь: А люди, взагалі, читають?

Слухай, уксуса кусок :), а ти читало щось Пелевина?
    Наша спільна знайома Заштрихована якраз дочитала про Чапаєва і дуже хоче мені вручити, щоб я почитала. Візьму. А ти як до нього відносишся?
    Odo
    -

Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: А люди, взагалі, читають?

Слухай, уксуса кусок :), а ти читало щось Пелевина?
    Наша спільна знайома Заштрихована якраз дочитала про Чапаєва і дуже хоче мені вручити, щоб я почитала. Візьму. А ти як до нього відносишся?
    Вибачте, що втручаюсь, але Ви зачепили мене за живе згадавши мого улюбленого автора з російськомовних. Може я вже й згадував десь у попередніх дописах про нього? Отже, "Покоління П", "Життя комах", "Числа", "А Хулі" - дуже сподобались, в останньому романі додався якийсь незвично-дивний для Пєлєвіна романтизм, чого у попередніх творах не спостерігав. "Чапаєв і Пустота" - ледве дочитав, як на мене, дуже нудна книжка. НМСД.
    Пророк

Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: А люди, взагалі, читають?

Ответ Сообщение от Odo
    Вибачте, що втручаюсь, але Ви зачепили мене за живе згадавши мого улюбленого автора з російськомовних. Може я вже й згадував десь у попередніх дописах про нього? Отже, "Покоління П", "Життя комах", "Числа", "А Хулі" - дуже сподобались, в останньому романі додався якийсь незвично-дивний для Пєлєвіна романтизм, чого у попередніх творах не спостерігав. "Чапаєв і Пустота" - ледве дочитав, як на мене, дуже нудна книжка. НМСД.
    Правильно, втручайся :)
    Почитаю - скажу свою думку.
    а що до нудоти... це кому-як...
    Після книги "Зодчий" (автора забула) мені важко знайти нудну книгу :) - бульварщину я до уваги не беру, такого просто не читаю(намагаюся, бо всяке трапляється, бувають і бульварні книги завуальонвані під щось нормальне - розкушуєш, аж коли читати починаєш).
    Odo
    -

Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: А люди, взагалі, читають?

Правильно, втручайся :)
    Дякую! :beer:
    Почитаю - скажу свою думку. а що до нудоти... це кому-як...
    Звісно, у кожного свої враження, більше того, всі (з моїх читаючих знайомих) хто прочитав цю книгу схвалюють її і визнають за найкращу з пєлєвінських скарбів, тому бажаю приємного читання.
+ Ответить в теме
Страница 6 из 137

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов