Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей303Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 59 из 137
Показано с 581 по 590 из 1370.
    Пророк

Re: А люди, взагалі, читають?

Адвокат поділився книжечкою - Акутагава Рюноске "Усмешка богов"! Отак от!
    Почала перше оповідання. Подивимося, шо воно...

А ще скачала останню книгу Пелевина "П5" - ще не починала. Але хочеться, пам"ятаючі попередні книжечки...ммм....

Добрий модер ))

Прочитала і я Пиркало.
    Цікава книжечка. Це не перший її твір, що пощастило мені прочитати. Знайомство почалося з Зеленої маргарити, а от тепер Не думай про червоне. Дивно, що в назвах книжок присутні кольори. Хоча дійсно, її описи не можна назвати нудними і сірими, а справді яскраві події, яскраві відчуття від читання. Постійно переслідувала думка, що читаю чийогось щоденника. А ще так багато життєвих ситуацій... Дякую, Нікелер і Кобіті за нагоду.
    2.0

Uksus, не думай про червоне це калька отієї фрази "не думай про червону/зелену/блакитну мавпу", типу тобі кажуть не думай, а ти думаєш. То от в цій книзі суцільно такі спогади, про які ніби і не треба думати (те ж кохання Пауліни Стопудів) але про них настирливо думається. А взагалі приємно, що "не Котляревським єдиним" благословила світ Полтавська земля.
    ри?

Нє, ну шо такоє?? А мені Пиркало? Хтось обіщався!! А хто? Кобі, ти не в курсі?!
    Я канєшно зараз читаюча людина - і "Вірт" Джефа Нуна - ну просто бомбезна річ, така!! Такаааааааааа!!
    Але ж треба і про майбутнє думать!! І жаднічать некрасіво)

А ще Хєра Мазоха обіщали!!!
    Ну люди!! Ну шо ж ви так, я ж жду-жду, а книжок все нема і нема....
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Нє, ну шо такоє?? А мені Пиркало? Хтось обіщався!! А хто? Кобі, ти не в курсі?!
    Я канєшно зараз читаюча людина - і "Вірт" Джефа Нуна - ну просто бомбезна річ, така!! Такаааааааааа!!
    Але ж треба і про майбутнє думать!! І жаднічать некрасіво)

А ще Хєра Маоха обіщали!!!
    Ну люди!! Ну шо ж ви так, я ж жду-жду, а книжок все нема і нема....
    Ну, дадуть тобі книгу, дадуть! Тут ще дорослі не всі прочитали! А вже ти хочеш!
    сдавайсь!!!

а я щас чытаю "Любовь глазами зануды" - этологический (одно слово) трактат Протопопова про биологические причины любвы (не как поэтического образа а как социологического явления), брачные тактики разных инддивидуумов социального строя и собственно причины избрания определенных особей и почему их а не других
    вот... :)

вернее я перечитываю второй раз так как вышла доработанная версия книги с большим углублением в биологию плюс в конце книги автору задают вопросы.... в первом издании этого не было
    Пророк

Ответ Сообщение от Mr.Kronko Посмотреть сообщение
    а я щас чытаю "Любовь глазами зануды" - этологический (одно слово) трактат Протопопова про биологические причины любвы (не как поэтического образа а как социологического явления), брачные тактики разных инддивидуумов социального строя и собственно причины избрания определенных особей и почему их а не других
    вот... :)

вернее я перечитываю второй раз так как вышла доработанная версия книги с большим углублением в биологию плюс в конце книги автору задают вопросы.... в первом издании этого не было
    Дашь почитать? Плс.
    сдавайсь!!!

RAMM, ога
    Добрий модер ))

Цю книгу можна почитати тут
    Цікава робота, читала її десь з рік тому, але вибірково. Тре буде повністю осилити.
    Пророк

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Цю книгу можна почитати тут
    Цікава робота, читала її десь з рік тому, але вибірково. Тре буде повністю осилити.
    Люблю бумажные книги читать, с экрана не воспринимается
+ Ответить в теме
Страница 59 из 137

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов