Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей303Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 57 из 137
Показано с 561 по 570 из 1370.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: А люди, взагалі, читають?

нє, Лайточка. якшо коротко, то описана метода швидкого траха. а поміж рядками треба прочитать, шо автор навчає лузерів ЛЮБИТИ жінок.

Пророк

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    нє, Лайточка. якшо коротко, то описана метода швидкого траха. а поміж рядками треба прочитать, шо автор навчає лузерів ЛЮБИТИ жінок.
    Оце й мені при першому погляді так здалося:)

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    я просто балдю від того, що робить ця пані. в гробу вона бачила мову_калинову_солов"їну_формалінову_ ... мова жива і з цим треба жити. прастітє за каламбур
    Як ти звучиш калиново-дубово,
    Рідна моя, моя матірна мово!
    ...
    Рідна моя українськая мова
    Житиме вічно - кльова, фірмова!..

Олександр ІРВАНЕЦЬ
    part of me

Так, не варто її взагалі читати. Гидота-то яка.
    2.0

Victorious, ну в тому є канешна доля правди, що ото Ірванець понаписував, але ж цікаво рити пласти, на які раніше титуловані філологи тикали пальчиком і казали "фі!"... проктологом теж щоб бути, треба переступити через суспільну впевненість, шо ТАМ кулупатися негарно.
    Гидота-то яка.
    ета ви, прастітє, аб чом?
    Пророк

Сьогодні весь день на роботі не було нета, тому в періоди відпочинку почитувала Пиркало. Прочитала 3 її оповіданнячка:
    "Вуса", "Так усе й було", "Про двох придурків". Оце останнє - особливо сподобалося.
    Вже хо ОТУ книжку, але ніяк не домовлюся з дівчатами про зустріч.
    Пророк

прочитал майкла мура "stupid white men ". Хороший книг, правда в русском переводе нет.
    ри?

Черешня, мабуть я дуже вже перебірлива. Читаю Уліцкую....ну так..ніяк якось)) Чимсь схоже на відчуття при читанні набоковської "Лоліти" - все рівно. Може я дійсно до якоїсь літератури просто не дійшла?! А може і не дійду, бо не моє...Ті книжки, що бракую я, Сашко нормально читає (ЧИТАЄ!!!), даже наравицця йому((

Мабуть поверну її тобі разом з прочитаною вже Дашвар...А Акуніна спробую ще раз.
    Пророк

Лайт...Не примушуй себе...Не подобається і ладно...Будєм іскать!
    Думаєш мені все іде? Он Муракамі як пролетів...А це ж стільки товстих книжок...
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Черешня, мабуть я дуже вже перебірлива. Читаю Уліцкую....ну так..ніяк якось)) Чимсь схоже на відчуття при читанні набоковської "Лоліти" - все рівно. Може я дійсно до якоїсь літератури просто не дійшла?! А може і не дійду, бо не моє...Ті книжки, що бракую я, Сашко нормально читає (ЧИТАЄ!!!), даже наравицця йому((
    Хм... а мені таке воно хароше, шо я на роботу весь час запізнююся - читаю вранці за сніданком. Правда, це в мене так майже з усіма книгами. Стоїть чергова книжечка в кухні на підставочці - для сніданків і вечерь і весь час один сценарій: снідаю, читаю.... їжа вже виїжена(виїдена, виїжачена), а книжка то не дійшла до якогось логічного завершення, от і читаю, доки смажений півень не клюне.
    ри?

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Хм... а мені таке воно хароше, шо я на роботу весь час запізнююся - читаю вранці за сніданком. Правда, це в мене так майже з усіма книгами. Стоїть чергова книжечка в кухні на підставочці - для сніданків і вечерь і весь час один сценарій: снідаю, читаю.... їжа вже виїжена(виїдена, виїжачена), а книжка то не дійшла до якогось логічного завершення, от і читаю, доки смажений півень не клюне.
    Пощастило ж, а я ото отримала від Сонечка книжку якогось норвежця,..і так її і сяк..і вже ж як тільки не заохочувала..за два тижні сторінок до двадцяти нашкребла - спересердяоддала йому книжку назад, а він як сів, так за день мене переплюнув)) Каже - Ой і хароша книжка...
    І з Уліцкой так - прихожу на роботу, лежить ... Я до неї, дві сторінки ...і баста((( Ну ніяк...Шкода..може воно і хароше, але не моє

А оце купила Дашвар, і вже прочитала. Ну не стиць?
+ Ответить в теме
Страница 57 из 137

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов