Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей310Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 53 из 139
Показано с 521 по 530 из 1384.
    Пророк

Re: А люди, взагалі, читають?

Дочитала Роздобудько "Він: ранковий прибиральник. Вона: шості двері".
    "Він: ранковий прибиральник" дуже сподобалося. Вона: шості двері - ледве прочитала. Було 6 дверей, і кожен раз опис, що там за тими дверима, був більший і більший..нудніший, і нудніший. Там, де було реальне життя - нормально читалося, і передчувалося..що ось ось зведуться в єдину лінію перша і друга частини книжки. Але дверей таки було забагато. Занадто казково, занадто по-дитячому там було - за дверима.

Odo
    -

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Але дверей таки було забагато. Занадто казково, занадто по-дитячому там було - за дверима.
    Від себе додам, і часом просто незручно за авторку, що написала все те. Після цієї книжки Роздобудько серйозно не сприймаю. На жаль, бо початок, дійсно був досить непоганий. НМСД.
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    А шо пише ваша Уліцкая?
    Мої улюблені романи: " Искренне ваш Шурик", "Казус Кукоцкого", "Цю-ю-юрих". Також багато в неї просто цікавих оповідань. Час дії в романах - 60-70 роки, СССР. Лайт, я передам тобі, спробуй, скажеш потім як воно пішло... Бо з п"єсами Грішковца то таки був сюрприз, що ти в них не закохалась

А мені самій треба зараз книженцію. Прочитала Оруела "1984"-важкенько йшло. Хто що має? Тільки паперове якби....
    Пророк

Зрозуміла, на що мені дуже схожа 2 частина книги Роздобудько!!!!!!!!!!!!!
    Москва слезам не верит!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Дуже схоже! Дуже!
    Пророк

Кілька днів тому помер у віці 51 року Василь Кожелянко, письменник родом з Буковини. Він багато чого написав, але книжка, яка його безперечно переживе надовго - "Дефіляда в Москві", утопія, яка вийшля в 2000 році і перевидавалась, мабуть, з десяток разів. Прекрасна, динамічна, філософська і розумна книга, до того ж дуже смішна. Я її тільки з місяць тому перечитував...
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Кілька днів тому помер у віці 51 року Василь Кожелянко, письменник родом з Буковини. Він багато чого написав, але книжка, яка його безперечно переживе надовго - "Дефіляда в Москві", утопія, яка вийшля в 2000 році і перевидавалась, мабуть, з десяток разів. Прекрасна, динамічна, філософська і розумна книга, до того ж дуже смішна. Я її тільки з місяць тому перечитував...
    Завантажити цю книжку можна тут.
    Новачок

Яку книжку ви зараз читаєте?

Де можна найти в неті книжку про полтаву?
    Пророк

Re: Яку книжку ви зараз читаєте?

щодо яку книжку ви зараз читаєте:
    http://www.poltavaforum.com/literatu...itayut-53.html
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Прочитала ось на днях Джоржа Оруелла "Скотный двор". Хвалити, чи як тут у нас положено, щоб людей теж до цього чтива залучити?
    Виявляється річ знаменита! Мені дуууже сподобалось. Коротко: притча, що висміює СРСР. Написана, здається, десь в 40-х роках минулого століття.
    Прочитала книжечку. Славна . Не дивно, що її в свій час ніхто не хотів друкувати - натяки не прозорі
    wwa
    Завсідник

Re: Яку книжку ви зараз читаєте?

Ответ Сообщение от unisonew Посмотреть сообщение
    Смотрю читающих форумчан море, нет океан наверное!
    Я перечитываю повести Н.Гоголя! Кстати воспринимается все по другому!
    Удачи всем!
+ Ответить в теме
Страница 53 из 139

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов