Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей303Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 50 из 137
Показано с 491 по 500 из 1370.
    Odo
    -

Re: А люди, взагалі, читають?

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    наше "Фоліо" кинулося книжку оту дрюкувати. Ну переклад певно роблений справа наліво та навскоси. Бо Туреччину там чомусь назвали Турцією ну і таке інше...
    Як на мене, якість перекладу опосередковано відбиває зацікавлення певною культурою, у даному випадку турецькою.

2.0

Odo, maybe... не проводила якось паралелей...але є в нас такий стереотип "турецьке= ноу гуд" ... мо й через те...
    Пророк

Odo, maybe... не проводила якось паралелей...але є в нас такий стереотип "турецьке= ноу гуд" ... мо й через те...
    Дочитала Гришковца "Асфальт". Гарний роман! Кілька разів котилися сльози, кілька разів - тільки збиралися.
    Це чергове колупання в собі. Тобто, він колупається в собі, і тим самим тягне мене до цих колупань, бо майже кожна ситуація, описана ним, в мене викликає якісь асоціації і проектується на моє життя. Найбільш сльозливий в мене виявився початок. Далі пішли вже всяк спогади і т.д., і було трохи легше. Якось змирилася, звикла. Але ж спочатку поставила себе на його місце, на місце її...(це не два люблячі серця) і дуже переживала.
    2.0

kobieta, от жеж не знаю чого так, але не люблю писанини про любофф... хоть стріляйте. єдине що сподобалося донеможу - "Ніжність" Анрі Барбюса. А ще "Три товариші", але там любов ніби й червоною ниткою, але сама знаєш скільки всього супровідного. "Майстер і Маргарита" з темою любові, але теж вона не так щоб центрова. От чого воно так? Про любофф подобається те, де в кінці все не буде добре, де змінить він і зміниться вона... і лірику любовну не люблю. Як на мене треба бути ектрапрофесіоналом щоб писати гарно про кохання не називаючи його. Так вміє мало хто. У Жадана гарно - "Пластунка N"
    Пророк

kobieta, от жеж не знаю чого так, але не люблю писанини про любофф... хоть стріляйте. єдине що сподобалося донеможу - "Ніжність" Анрі Барбюса. А ще "Три товариші", але там любов ніби й червоною ниткою, але сама знаєш скільки всього супровідного. "Майстер і Маргарита" з темою любові, але теж вона не так щоб центрова. От чого воно так? Про любофф подобається те, де в кінці все не буде добре, де змінить він і зміниться вона... і лірику любовну не люблю. Як на мене треба бути ектрапрофесіоналом щоб писати гарно про кохання не називаючи його. Так вміє мало хто. У Жадана гарно - "Пластунка N"
    Хм... дивно якось... А там десь згадувалося, шо воно про любов? Здається, я навіть наголос зробила - (це не два люблячі серця)
    Там про любов практично нема. Тобто, ну...як другорядна лінія, десь хтось когось любить і т.д. - ну..як кругом, але тема романа зовсім інша. Трагічно, але не про кохання.
    Гуру

nickeler, да там любви, в общем то и нет. Жил был бизнесмен Миша. У него была семья и подруга (сестра друга) Юля, которой он мог плакаться когда наступали приступы "неглубокой рефлексии". Она умирает. Приступы обостряются и длятся всю книгу, и это есть самые занимательные моменты. Под занавес - поминки подруги, разруливание обострений и проблемных ситуаций. Мишина любовь (помимо жены) проходит рядом, но почему-то передается в руки Мишей же своему другу (по акту приема-передачи).
    2.0

kobieta, ну пардон... якось "два люблячі серця" асоціються з тимм самим... ок... учтьом
    і ще... ніби така реклама класна книги і від людей, які мені симпатичні, але проситати її в упор не хоцца. Я не шовініст, але люблю більш за все західну літературу і українську...блін.. така фігня....
    Пророк

kobieta, ну пардон... якось "два люблячі серця" асоціються з тимм самим... ок... учтьом
    і ще... ніби така реклама класна книги і від людей, які мені симпатичні, але проситати її в упор не хоцца. Я не шовініст, але люблю більш за все західну літературу і українську...блін.. така фігня....
    Нікелер, ну це вже взагалі - два рази ж написала!!!!!
    Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    (це НЕ два люблячі серця)
    ти мабуть обидва рази не помітила часточку НЕ. Спеціально ж з самого початку наголосила, щоб не подумали, що він і вона - це пара.

Ответ Сообщение от Ктулху Посмотреть сообщение
    Мишина любовь (помимо жены) проходит рядом, но почему-то передается в руки Мишей же своему другу (по акту приема-передачи).
    То взагалі не Мішина любов.. - то ж так...ну...просто симпатична жінка. Любов була в нього інша, давно - та, що укатіла кудись там.
    Гуру

Но он с ней же целовался с этой Соней после бара. По взрослому! Как же без любви то целоваться? Брахмапутра не велит! Стыдно должно быть Мише :)

ти мабуть обидва рази не помітила часточку НЕ.
    А Никелер на уровне подсознания воспринимала. Оно приставку "Не" не очень жалует :)

Вести с полей. В шестой раз бросаю на 50-ти процентах (неосилил) "Пикник на обочине" /занудный фильм Тарковского и то веселее/, и начинаю термоядерную первую часть "Пространство вариантов" Вадима Зеланда - Трансерфинг реальности.
    На данном этапе учусь выговаривать слово "трансерфинг" :)
    Пророк

Ответ Сообщение от Ктулху Посмотреть сообщение
    Но он с ней же целовался с этой Соней после бара. По взрослому! Как же без любви то целоваться? Брахмапутра не велит! Стыдно должно быть Мише :)
    дійсно
+ Ответить в теме
Страница 50 из 137

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов