Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей310Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 139
Показано с 41 по 50 из 1384.
    Odo
    -

Відповідь: Re: А люди, взагалі, читають?

Ответ Сообщение от kobieta
    А як же ти проминув О.Забужко і С.Пиркало?
    Раджу. Карпу не читала -ніяк руки не доходять, але десь є, почитаю.
    Забужко регулярно читаю, хоча подобається більше її публіцистика, ніж проза. У прозі забагато чисто жіночого "потоку свідомости", від хаосу котрого дуже швидко втомлюєшся. Теж саме можу сказати й про Карпу. Пиркало - не читав.

Пророк

Re: Відповідь: Re: А люди, взагалі, читають?

Ответ Сообщение от Odo
    Забужко регулярно читаю, хоча подобається більше її публіцистика, ніж проза. У прозі забагато чисто жіночого "потоку свідомости", від хаосу котрого дуже швидко втомлюєшся. Теж саме можу сказати й про Карпу. Пиркало - не читав.

:) Про потік свідомості погоджуюся, але в Іздрика його мабуть ще більше, і не жіночого! Але мені подобається(дуже) і те й інше, частково саме за цей потік!!!
    Зараз читаю 3-тю(2-га частина трилогії) книгу Іздрика, яку мені, знову ж таки, дав почитати щедрий S-G.

P.S. S-G, вона ще в гарному стані, я стараюся :)
    Odo
    -

Відповідь: Re: Відповідь: Re: А люди, взагалі, читають?

:) Про потік свідомості погоджуюся, але в Іздрика його мабуть ще більше, і не жіночого! Але мені подобається(дуже) і те й інше, частково саме за цей потік!!! Зараз читаю 3-тю(2-га частина трилогії) книгу Іздрика, яку мені, знову ж таки, дав почитати щедрий S-G. P.S. S-G, вона ще в гарному стані, я стараюся :)
    Щодо Іздрика, погоджуюсь: чоловічий потік свідомости нічим не кращий за жіночий. Може тому Іздрика починав щось читати, Воцека здається, але не подужав. :weight_li Остатньо прочитав "Московіаду" Андруховича, дуже сподобалося, та кілька речей молодих авторів: Івченко Ярославу та Марину Соколян. Ще дуже подобається все, що пише Юрій Винничук, публіцистика його, відома здебільшого під псевдо Юзьо Обсерватор теж приголомшує. Пишіть блск., що Ви зараз читаєте.
    Пророк

Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: А люди, взагалі, читають?

Ответ Сообщение от Odo
    Щодо Іздрика, погоджуюсь: чоловічий потік свідомости нічим не кращий за жіночий. Може тому Іздрика починав щось читати, Воцека здається, але не подужав. :weight_li Остатньо прочитав "Московіаду" Андруховича, дуже сподобалося, та кілька речей молодих авторів: Івченко Ярославу та Марину Соколян. Ще дуже подобається все, що пише Юрій Винничук, публіцистика його, відома здебільшого під псевдо Юзьо Обсерватор теж приголомшує. Пишіть блск., що Ви зараз читаєте.

Я нещодавно якраз Воццека дочитала - під враженням!!!
    Але мені такого читати не можна - і так каша в голові, ще й Іздрик масла підливає...
    Андруховича нічого не читала, але хочу. Як розгребуся трохи з книгами, які в стоять в черзі, то шукатиму його.
    Зараз просяться до читання Муракамі, Дереш і публіцистика Забужко. Ще не обрала, з кого почати.
    Odo
    -

Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: А люди, взагалі, читають?

Я нещодавно якраз Воццека дочитала - під враженням!!!
    Але мені такого читати не можна - і так каша в голові, ще й Іздрик масла підливає... Андруховича нічого не читала, але хочу. Як розгребуся трохи з книгами, які в стоять в черзі, то шукатиму його. Зараз просяться до читання Муракамі, Дереш і публіцистика Забужко. Ще не обрала, з кого почати.
    Так, Дереш теж з найулюбленіших, зовсім забув про цього визначного фацета. Ну, його читаю регулярно все, що можна нарити у мережі. Найбільше сподобалась "Поклоніння ящірці", хоча більшість западає на "Культ". Остання книжка "Намір" сподобалась дещо більше ніж "Архе", але стають дедалі помітнішими деякі повтори авторських знахідок. Цікавою мені видалась ідея у останній книжці об’єднати героїв декількох попередніх творів єдиною розтягненою, у книжковому просторі часу, історією, котра у кожній наступній книжці демонструється з погляду вже иншого персонажу.
    Пророк

Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: А люди, взагалі, читають?

Ответ Сообщение от Odo
    Так, Дереш теж з найулюбленіших, зовсім забув про цього визначного фацета. Ну, його читаю регулярно все, що можна нарити у мережі. Найбільше сподобалась "Поклоніння ящірці", хоча більшість западає на "Культ". Остання книжка "Намір" сподобалась дещо більше ніж "Архе", але стають дедалі помітнішими деякі повтори авторських знахідок. Цікавою мені видалась ідея у останній книжці об’єднати героїв декількох попередніх творів єдиною розтягненою, у книжковому просторі часу, історією, котра у кожній наступній книжці демонструється з погляду вже иншого персонажу.
    Я саме "Культ" і читала, а зараз повинні "Ящірку" дати. "Культ" сподобався, але в кінці Дереш якось захопився фантастикою: коли Дарця билася з темною силою.
    Вчора Вуду дав "Погребение ангела" Гришковца, а Адмін "Я из Одессы, здрасьте" Б.Сичкина, зараз мабуть Гришковца ковтну :)
    ivok
    Гість

Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: А люди, взагалі, читають?

ящірка-класна річ......
    раджу почитати ще марію матіос "солодка даруся"-то справжня українська література....
    RUBAK
    Гість

Відповідь: А люди, взагалі, читають?

читают
    от моя библиотека, мож шото для себе знайдети
    http://rudjopunk.narod.ru/Kultura/kultura.html
    модератор

Re: А люди, взагалі, читають?

Сейчас читаю толстенный роман С.Кинга " Противостояние". Уверен что таких страшных, отвратных и ужасных сцен, какие рисует моё воображение во время чтения, нет ни в одном фильме ужасов. Иногда я останавливаюсь, чтобы перевести дух и подумать о том, стоит ли продолжать... Не знаю какая гримаса на моём лице, уткнувшегося в экран мобильго телефона( книги я на работе читаю), но в голове у меня во время чтения, настоящий хаос мира, в котором страшный вирус разрушает цивилизацию.

Когда закончу, наверное возьмусь за Любко Дереш "Поклоніння ящірці".
    Odo заинтересовал, я порылся в инете и после того так вычитал там, что от Дереша:
    "мозги в трубочку сворачиваются"
    А самого автора называют
    "Украинский Стивен Кинг"
    Немпеременно решил ознакомится с творчеством этой личности:)

Вот только одно смущает - украинский язык... не уверен, что осилю. Карпу отложил именно из-за языка:(

Кстати, может у кого есть Дереш на руском? Я читал что перевод был но не нашёл в эл. виде.
    Odo
    -

Відповідь: Re: А люди, взагалі, читають?

Ответ Сообщение от V00D00People
    Когда закончу, наверное возьмусь за Любко Дереш "Поклоніння ящірці". Odo заинтересовал, я порылся в инете и после того так вычитал там, что от Дереша: "мозги в трубочку сворачиваются"
    А самого автора называют "Украинский Стивен Кинг" Немпеременно решил ознакомится с творчеством этой личности:) Вот только одно смущает - украинский язык... не уверен, что осилю.
    А чим українська не влаштовує?
    Ответ Сообщение от V00D00People
    Карпу отложил именно из-за языка:( Кстати, может у кого есть Дереш на руском? Я читал что перевод был но не нашёл в эл. виде.
    Щодо перекладу російською не чув, але десь читав, що на декілька європейських мов Дереш вже перекладений. Як на мене, краще читати ориґінал. Якось доводилось мені прочитати одну річ Наталки Сняданко спочатку в ориґіналі, а потім у російському перекладі... так той переклад і полишив недочитаним, зникає дуже багато того, що так подобалось в українському тексті, діялектизми, сленґові слова, специфічні місцеві, до болю знайомі звороти, тощо.
+ Ответить в теме
Страница 5 из 139

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов