Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей303Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 49 из 137
Показано с 481 по 490 из 1370.
    Гуру

Re: А люди, взагалі, читають?

Да, нынче время такое пошло, что ох как трудно выбрать как нибудь времечко, взять хорошенькую книжицу, улечься так вечерочком на диване и...забыться до...последней странички до утра. С ностальгией вспоминаю такие вот времена.
    А сейчас, ели успеваешь почитывать Библию. А так, на протяжении дня - по работе кучи "тех.строчек" так начитаешься да набегаешься...
    Хотя нет, пришлось недавно прочитать несколько книг о мусульманстве, да и то потому, что дипломную нужно было писать.

Odo
    -

Зараз читаю "Басаврюк XX" - Дмитра Білого і спіймав себе на думці, що мені дуже подобаються чомусь книжки, де у сюжеті присутня тривала подорож головних героїв по лісу і чим вона довше, тим більше подобається книжка (це при тому, що у житті, я зовсім не охочий до лісових прогулянок) мабуть саме тому так припав до серця "Гобіт" та "Блакитний птах" Метерлінка. Тому прохання, хто знає ще книжки з подібним сюжетом, напишіть їх назви та авторів. Заздалегідь вдячний.

Світлинка до теми:

ри?

Сергей Садов "Дело о неприкаянной душе".
    Добрий модер ))

А я нарешті прочитала Охоту на овец Муракамі. Перші 90 сторінок мучила місяці з два (не можу не відзначити терпіння Кобіти, яка дала книжку максимум на тиждень) а потім ррррррраааааааааззз і прочитала одним махом ))) Сподобалася книженція
    Пророк

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    А я нарешті прочитала Охоту на овец Муракамі. Перші 90 сторінок мучила місяці з два (не можу не відзначити терпіння Кобіти, яка дала книжку максимум на тиждень) а потім ррррррраааааааааззз і прочитала одним махом ))) Сподобалася книженція
    о-хо-хооооо!!!!!!!!!!!!!! сталося чудо! :)
    Не знаю, як я буду відносити цю книжечку в бібліотеку... Взяли її там ..здається, рік тому.
    Хоч би живою вийти.
    Добрий модер ))

фууууххххх, якшо рік - я не одна винна у затримці ))) хочеш, з тобою піду? я з радістю!
    Із останні куплених але ще не прочитаних - Орхан Памук "Мене називають Червоний"
    Odo
    -

фууууххххх, якшо рік - я не одна винна у затримці ))) хочеш, з тобою піду? я з радістю!
    Із останні куплених але ще не прочитаних - Орхан Памук "Мене називають Червоний"
    Памука теж починав читати, але якось не дуже пішло.
    Пророк

Памук.... я не чула навіть ніколи...
    Ну шо ж - будемо читати!
    2.0

kobieta, з Памуком кора вийшла. Андрусяк писав статтю, що одразу як йому, Памуку тобто, премію дали, Нобеля кажись, наше "Фоліо" кинулося книжку оту дрюкувати. Ну переклад певно роблений справа наліво та навскоси. Бо Туреччину там чомусь назвали Турцією ну і таке інше... десь в Андрусяка на сайті є та стаття...
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    kobieta, з Памуком кора вийшла. Андрусяк писав статтю, що одразу як йому, Памуку тобто, премію дали, Нобеля кажись, наше "Фоліо" кинулося книжку оту дрюкувати. Ну переклад певно роблений справа наліво та навскоси. Бо Туреччину там чомусь назвали Турцією ну і таке інше... десь в Андрусяка на сайті є та стаття...
    Я вже згадала, хто такий Памук - турок він!!!!! Фухх, а то мучилася.
    Треба буде ознайомитися
+ Ответить в теме
Страница 49 из 137

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов