Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей309Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 47 из 138
Показано с 461 по 470 из 1380.
    Odo
    -

Re: А люди, взагалі, читають?

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Odo, та всьо просто: письменник поїв грибів, і його розширена свідомість назад не стала. мені здається (спираюся на іншу книгу, а саме Олдоса Хакслі) що достеменно зрозуміти те можна тільки під дією певних речовин. Ну це десь так говорити про смак дуріану можна довго, але зрозуміти що воно і як можна лише тільки коли спробуєш. Я вважаю, що це не зовсім художня література і читати таке треба критично. бо можна справді стати донором для книги (герменевтика там, всьо такоє про це говорить)
    імхо упьять таки
    Цитатка до теми:
    - Все же, значит, есть в нем вредная фантазия. А в чем она заключается?
    - Библии начитался.
    - Ишь его, дурака, угораздило!
    - Да; начитался от скуки и позабыть не может.
    - Экий дурак! Что же теперь с ним сделать?
    - Ничего не сделаешь: он уже очень далеко начитан.
    - Неужели до самого до "Христа" дошел?
    - Всю, всю прочитал.
    - Ну, значит, шабаш.
    Пожалели и стали к Рыжову милостивее. На Руси все православные знают, что кто Библию прочитал и "до Христа дочитался", с того резонных поступков строго спрашивать нельзя; но зато этакие люди что юродивые, - они чудесят, а никому не вредны, и их не боятся.
    nickeler, не одні Ви так думаєте, оно і бабусі коло під’їздів сємочки лузгають і те саме кажуть, що всі оті розумні письменники або схиблені, або грибів об’їлися
    НМСД, звісно.

2.0

Odo, я не про всіх письменників, а про Кастанеду. і про Хакслі. а ще фільм по сабжу "Змінені стани" гляньте. проти цих фактів не попреш. синтетично розширювати свідомість легше, а гуру в Тібеті книжки рідко пишуть, вони глибоко занурені в созєрцаніє приходящої прани бггг.
    і перестаньте кидатися цитатами. я їх не читаю принципово, маючи вас за приклад.
    Odo
    -

Odo, я не про всіх письменників, а про Кастанеду. і про Хакслі. а ще фільм по сабжу "Змінені стани" гляньте. проти цих фактів не попреш. синтетично розширювати свідомість легше
    По впевненому тону одразу відчувається, що Ви всього Кастанеду прочитали від початку і до кінця (не по діягоналі), та ще й не по одному разу, еге?
    а гуру в Тібеті книжки рідко пишуть, вони глибоко занурені в созєрцаніє приходящої прани бггг. і перестаньте кидатися цитатами. я їх не читаю принципово, маючи вас за приклад.
    Та чому ж не пишуть? Он хоч, Рамачараку, Рампу Лобсанга, Свамі Брапхупаду, або Шрі Ауробідно почитайте чудові книжечки, без жодних "розширень свідомости", коли вони вже так Вам осоружні, і зрозумілі майже для всіх, навіть, Ви зрозумієте
    2.0

Odo, ой як жеж ви мої слова перекрутили...мамадарагая!
    я сказала пишуть книжки рідко а не не пишуть зовсім.
    і друге - мені не осоружні ті, хто їсть гриби. звідки ви то взяли? мені просто видається, що зрозуміти їх під впливом Речовини легше, бо можеш відчути те саме. ну типу теорія не дорівнює практиці.
    Гуру

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Теж НМСД. Читаючи Кастанеду, особисто я, навпаки, відчував, наскільки він, як автор психічно здоровий, навіть, надто по-раціональному здоровий. І це одна з найцікавіших рис його книжок, що у них західне раціональне сприйняття життя стикається з індіанським настільки ж ірраціональним. Недарма, коли автор описує, в одній з книжок, свій досвід переходу через густий туман, то зустрічає там міст, він і був тим мостом між двома світами, між двома, начебто, непримиренними цивілізаціями.
    Полагаю, передо мною не расступилась твердыня тех знаний. Постоял на зыбком, да и спрятался в свое субъективное суеверие. Да и знаний не искал, интерес был более чем праздный. Поэтому попробую попозжее читать... только вот "ускоряться" разными веществами не хочется, чтобы понять. Да и ИМХО свое в рюкзак назад не спрячешь :)
    Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от Ктулху Посмотреть сообщение
    Полагаю, передо мною не расступилась твердыня тех знаний. Постоял на зыбком, да и спрятался в свое субъективное суеверие. Да и знаний не искал, интерес был более чем праздный. Поэтому попробую попозжее читать... только вот "ускоряться" разными веществами не хочется, чтобы понять. Да и ИМХО свое в рюкзак назад не спрячешь :)
    Да там не в личных познаниях дело. Я много там не приемлю, ибо есть собственный опыт (кактусы не курю тока Мальборо красное) Я просто задумался о том что у каждого должна быть собственная точка зрния на мир, окружающий нас. Ну и еще подтвердились далекие детские мысли что мир намного больше чем мы его видим. А это значит что мы не правильно на него смотрим.
    "Смотреть и видеть две разные вещи" - вот этот тезис я подтвердил для себя после этих книг.
    2.0

rust, а бачити одне і те саме дві людини можуть по-різному. і так само відтворювати це... імхо
    Odo
    -

Полагаю, передо мною не расступилась твердыня тех знаний. Постоял на зыбком, да и спрятался в свое субъективное суеверие. Да и знаний не искал, интерес был более чем праздный.
    Дяки за відвертість, це багато-що пояснює.
    Поэтому попробую попозжее читать... только вот "ускоряться" разными веществами не хочется, чтобы понять. Да и ИМХО свое в рюкзак назад не спрячешь :)
    Ктулху, прискорюються ті, хто зазвичай гальмує, нормальні люди для розуміння книжок, складних і простих, використовують мозок, а не прискорювачі

Odo, ой як жеж ви мої слова перекрутили...мамадарагая! я сказала пишуть книжки рідко а не не пишуть зовсім.
    Тобто, коли я не погодився з Вами і навів, яко аргумент, кілька імен на користь моєї думки, що пишуть вони таки часто і густо, то це означає, що я перекручую Ваші слова? А може це зветься незгодою з Вашою думкою?
    і друге - мені не осоружні ті, хто їсть гриби. звідки ви то взяли? мені просто видається, що зрозуміти їх під впливом Речовини легше, бо можеш відчути те саме. ну типу теорія не дорівнює практиці.
    Зрозуміти текст, та ще й такий складний, як у Кастанеди можна лише у здоровому, притомному стані, при повній пам’яті і з міцними нервами. Це зрозуміло будь-якій нормальній людині, що прочитала, бодай, одну-дві книжки Кастанеди від початку і до кінця. До речі, Ви так і не відповіли про те скільки книжок його (цілком прочитаних, а не переглянутих по діягоналі) на Вашому рахунку?
    2.0

Odo, шо ви причепилися з тим Кастанедою!? Світ на ньому клином вам зійшовся чи шо? Нагадує "а ви нє билі на Таіті"?
    Давайте поговоримо наприклад про символіку роману "Ангел западного окна", там теж свідомість грається у піжмурки... у кожного своє сприйняття.
    а я так як ви, відповідаю тіки на ті запитання, які вважаю цікавими мені. вапроси?

Офтоп:
    ПиСи: складність текстів придумується читачами. я кажу - Кастанеда попсня. Ви кажете він геній. І діла називаєте попсою твори Гігера, а для мене ця людина неповторна і інакомисляча на тлі сучасного мистецтва.
    Odo
    -

Odo, шо ви причепилися з тим Кастанедою!? Світ на ньому клином вам зійшовся чи шо? Нагадує "а ви нє билі на Таіті"?
    Давайте поговоримо наприклад про символіку роману "Ангел западного окна", там теж свідомість грається у піжмурки... у кожного своє сприйняття.
    а я так як ви, відповідаю тіки на ті запитання, які вважаю цікавими мені. вапроси?
    Злив зараховано
    Офтоп:
    ПиСи: складність текстів придумується читачами. я кажу - Кастанеда попсня. Ви кажете він геній. І діла називаєте попсою твори Гігера, а для мене ця людина неповторна і інакомисляча на тлі сучасного мистецтва.
    А знаєте у чому різниця? У тому, що я Гігера, хоч і не люблю, а таки роботи його бачив і висловлюю свою думку про них, а Ви з Кастанеди прочитали від сили дві сторінки і розказуєте нам про способи досягнення "розширення свідомости" у його книжках. Нічого не нагадує? "Я сам фільма нє відел, но скажу"
+ Ответить в теме
Страница 47 из 138

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов