Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей303Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 46 из 137
Показано с 451 по 460 из 1370.
    Пророк

Re: А люди, взагалі, читають?

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Здається, між нами є ті хто читав Кастанеду?
    Я не читала, тільки мала намір. Але чула, що після того, як прочитаєш 7-му книгу, останню, ти зникнеш.... ( нічого не плутаю?)
    Я не хо зникнути
    А ще, наче , все навіяно галюциногенами, і щоб бути так би мовити, в тємє, потрібно теж вжити порцію .
    Може хто прорекламує інакше цього автора? А то почитати хочеться, а відгуки до цього не "располагают".

Odo
    -

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Я не читала, тільки мала намір. Але чула, що після того, як прочитаєш 7-му книгу, останню, ти зникнеш.... ( нічого не плутаю?)
    Я не хо зникнути
    Коли є сумніви — краще не ризикувати Ти мені нагадала епіграф до, здається, Хозарського словника Павича: "Читач необов’язково помре, коли прочитає цю книгу" чи якось так
    А ще, наче , все навіяно галюциногенами, і щоб бути так би мовити, в тємє, потрібно теж вжити порцію
    Що тут сказати? Багато люди говорять дурниць, зовсім необов’язково їм усім (дурницям) вірити
    Може хто прорекламує інакше цього автора? А то почитати хочеться, а відгуки до цього не "располагают".
    Рекламувати там нічого, просто спробуй почитати першу книгу: "Вчення Дона Хуана" і далі сама вирішиш, чи варто продовжувати? У мене, наприклад, між першою і другою його книжкою прошло 10 років життя, перш, ніж я відчув у собі здатність продовжити це читати. Впевнено можу сказати лише дві речі: перше, що це не зовсім література, тобто не зовсім художня література, жанр не відважусь визначити, і друге, що це читанка не для всіх.
    Инвалид умственного труда

Здається, між нами є ті хто читав Кастанеду? Чи багацько?
    Хоть у Вас и есть уговор не каментить мои сообщения но мне интересно что Вы по этому поводу думаете?

Я не хо зникнути
    А ще, наче , все навіяно галюциногенами, і щоб бути так би мовити, в тємє, потрібно теж вжити порцію .
    Ну во первых почитать стоит лишь для того чтобы узнать собственное мнение по этому вопросу.
    Я не фан его, но это единственное общедоступное описание происходящего вокруг нас.
    Кста Библию кто читал? Всю? Коран?
    Пророк

Про Кастанеду:
    Кілька років тому прочитала перші дві книги і почала третю. Все це в паперовому варіанті. Недочитала третю, бо комусь вона була терміново потрібна і її забрали.
    Думала, що знайду в електронному варіанті і читатиму, але весь час руки недоходять.
    Пам"ятаю, що тоді дуже сподобалося, сильно прониклася. Деякі речі(самі безобидні) пробувала повторити: типу.. контрольовані сни.. - там всякі вправи були. Або от..шукала свіоє місце в кімнаті по кольору....короче..займалася :).
    Як буде пробіл в читанні, обов"язково продовжу дружбу з Кастанедою.
    Гуру

Здається, між нами є ті хто читав Кастанеду? Чи багацько?
    Есть, читали. Моего скромного мнения о этих книгах /хорошего/ не сложилось, да пусть так тому и быть. А плохое и высказывать моветон, посему воздержусь.

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Про Кастанеду:
    Або от..шукала свіоє місце в кімнаті по кольору....короче..займалася :).
    Это ВАША комната. В ней любое место ВАШЕ! И это ВАШ город. И в нем тоже любое место ВАШЕ!
    Прочтение книги оргаричивает рамки. Расправьте плечи, вдохните глубже, и перестаньте маяться и быть донором (путь для той же книжки, которую написали в шестидесятых) :)
    2.0

Ктулху мабуть читав Лавкрафта. Кстать, батенька, про вас кіно снялі. Та кі називаїцця "Зов Ктулху"...заніматєльная весч, під старе німе кіно.с сабтітлами...
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Ктулху Посмотреть сообщение
    плохое и высказывать моветон, посему воздержусь.
    Вишукано
    Это ВАША комната. В ней любое место ВАШЕ! И это ВАШ город. И в нем тоже любое место ВАШЕ!
    Прочтение книги оргаричивает рамки. Расправьте плечи, вдохните глубже, и перестаньте маяться и быть донором (путь для той же книжки, которую написали в шестидесятых) :)
    А чому донором? До чого це?
    Гуру

Odo, да просто потому, что любая продолжительная пограничность деяний, на мой взгляд, негативно сказывается на психике (а вернее не на самой психике, а на самом высшем ее человеческом проявлении - сознании). А искривленное сознание автора как отражает действительность? Если следовать законам оптики - то в разные стороны, и порою - вкривь и вкось. Вот и всего-то. Все строго имхо.
    Odo
    -

Odo, да просто потому, что любая продолжительная пограничность деяний, на мой взгляд, негативно сказывается на психике (а вернее не на самой психике, а на самом высшем ее человеческом проявлении - сознании). А искривленное сознание автора как отражает действительность? Если следовать законам оптики - то в разные стороны, и порою - вкривь и вкось. Вот и всего-то. Все строго имхо.
    Теж НМСД. Читаючи Кастанеду, особисто я, навпаки, відчував, наскільки він, як автор психічно здоровий, навіть, надто по-раціональному здоровий. І це одна з найцікавіших рис його книжок, що у них західне раціональне сприйняття життя стикається з індіанським настільки ж ірраціональним. Недарма, коли автор описує, в одній з книжок, свій досвід переходу через густий туман, то зустрічає там міст, він і був тим мостом між двома світами, між двома, начебто, непримиренними цивілізаціями.
    2.0

Odo, та всьо просто: письменник поїв грибів, і його розширена свідомість назад не стала. мені здається (спираюся на іншу книгу, а саме Олдоса Хакслі) що достеменно зрозуміти те можна тільки під дією певних речовин. Ну це десь так говорити про смак дуріану можна довго, але зрозуміти що воно і як можна лише тільки коли спробуєш. Я вважаю, що це не зовсім художня література і читати таке треба критично. бо можна справді стати донором для книги (герменевтика там, всьо такоє про це говорить)
    імхо упьять таки
+ Ответить в теме
Страница 46 из 137

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов