Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей303Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 45 из 137
Показано с 441 по 450 из 1370.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: А люди, взагалі, читають?

kobieta, добре шо книжки в компі. попрацював - почитав)))))

ри?

Шось здається мала ця "Лоліта"....Чи то я більше читаю, ніж працюю
    ри?

Вчора навідали книжковий гамазін))
    Трохи засмутилася, бо книжки, які б хотілося прочитати, коштують не менше 40 грн., а це зараз якось не того...тому довелося купити таку собі "Силиконовую любовь" Мікаелли Джойї - думала соплі, а воно ще нічого, типу трошки психологічне. А Сонечко купило собі Гришковця, якого я відберу і може навіть зумію прочитати))
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Вчора навідали книжковий гамазін))
    Трохи засмутилася, бо книжки, які б хотілося прочитати, коштують не менше 40 грн., а це зараз якось не того...тому довелося купити таку собі "Силиконовую любовь" Мікаелли Джойї - думала соплі, а воно ще нічого, типу трошки психологічне. А Сонечко купило собі Гришковця, якого я відберу і може навіть зумію прочитати))
    Я вже стою в черзі на Гришковцааааааааааааааа!!!!!!!!!!!!!!
    Пророк

А я читаю видання "100 людей, корторые изменили ход истории". Дуже цікаво! Видання зроблено у вигляді окремих журналів про кожну видатну людину. Зараз читаю про Фрейда. Відкриттям для мене було те, що "істерія" це переклад (з грецького) слова "матка".... Тобто все з нами ясно
    --------

а я чот от чнетия литературы,кроме технической, засыпаю
    Гуру

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Та нє, Пєлєвін — рульний дядько, мені лише його "Чапаєв і пустота" не сподобалася, а решта, як згадаю Гришу-філателіста з "Покоління Пі", чи "Ашхабад на конє, каг птіца в нєбє" з "Жизні насєкомих" не можу стримати посмішки, останні ж книжки про "А Хулі" та "Емпайр В" можу цитувати дуже довго. Гарно пише, професійно, вишукано, шляхетно, зі знанням справи грає словами цілком у руслі російської літературної традиції, відчувається вплив Набокова. Я вважаю його одним з тих, хто сіє зерно мудрости маскуючи його під жартами блазня. Його мудрість весела і необтяжлива для сприйняття. НМСД.
    Режиссер Виктор Гинзбург уж второй год снимает фильм по мотивам книжки Пелевина Поколение П.
    Если верить статье "Московского корреспондента" сценарий более развернут, и сдвинут во времени /ктулха в ожидании фильма жадно потирает щупальцы/.
    Вообще Поколение реально можно назвать культовой книгой, у меня как цитатник уже лет 5 на столе лежит. К сожалению, о остальных романах, упомянутых Вами, сказать ничего не смогу - так как чтец из меня, мягко говоря, неважнецкий. А неважнецкий потому, что за последние пять-шесть месяцев удовольствие от книги получал лишь 2 раза, прикупив по случаю в магазине "Записки на Ундервуде" Довлатова и "Асфальт" Гришковца. Остальное откладывалось во главу самого крайнего угла задней парадной моего замка древней колесницы ;))
    Натолкнули на светлую мысль прикупить "А Хулі" та "Емпайр В". В плюс уйдет еще 2 настольных цитатника. Буду как герой песни Макаревича "В рюкзаке моем сало и спички... и Пелевина восемь томов" :)

ЗЫ. По теме - ссылочка для хорошего настроения, поскольку погодка сегодня совсем уж не располагает.
    Частий гість

Бернард Вербер-один з найрульовіших писак сучасності, на сьогодня має зо п"ять книжок,які не соромно радити."Енциклопедія абсолютного і відносного знання" розповість в нагадає цікавущі факти,теорії і досліди. Трилогія про людей-янголів відволіче від усього повсякденного негативу,а оповідання про комах і інопланетян наведуть на роздуми про вічне і нематеріальне.Отакий *THUMBS UP* чел цей Вербер!
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Ктулху Посмотреть сообщение
    Ну, а чтобы стать одним или другим - необходимо дойти до определенной точки сборки))
    Здається, між нами є ті хто читав Кастанеду? Чи багацько?
    змія болотяна ОЧКОва

а я от прочитала одну книженцію цікаву (за шо страшенно дякую тату і мамі колег, які виплекали в своїх дітях доброту душі )))) ). так от талмуд зветься "исповедь четырех" і поселилась в навушниках Світлана Сурганова. і жити стало якось краще і взагалі я собі таку хо!!!
+ Ответить в теме
Страница 45 из 137

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов