Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей303Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 43 из 137
Показано с 421 по 430 из 1370.
    ри?

Re: А люди, взагалі, читають?

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Лайт! Не вздумай казати на Акуніна "не моє"! Твоє! Просто літо, хочеться ворушитися, стрибати! А не читається- то відклади, не змушуй себе! Пізніше візьмешся, як не буде чтива,а за вікном холодрига настане . Замотаєшся в одіяльце, візьмеш шоколаду, чаю, Акуніна і улєтіш!
    Може і так. Просто не хочеться затримувати книжки - якшо черга є. Бо ось Кобі треба віддати книжку. Вона обіцяла її. Хіба ж я зможу тримати чтиво, коли її чекають?! Тим більше у мене вже таких книжок...уууу...Уксині лежать, вже півроку, а то і більше..і я відчуваю, шо ніасілю)))

Пророк

Віддавай! А потім через пару років візьмеш знову Будеш знати, що тебе вони чекають...Я б хотіла знати, що мене чекає якась чудесна непрочитана книжка!
    torba
    Гість
    Lol

читають... от тік тре" спитати, що саме? власне, переважна більшість читає те, що модно. це капец! мене бісять ті тупорилі, шо читають шось модне, шось таке постмодерне, говорять, шо круто ---- а самі елементарно класику не читали! їм тупо нема з чим зрівнять, розумієте?
    P. S. не скажу, що не люблю посмодерн, but ...
    ри?

torba, хіба погано читати постмодерне і модне? Я теж це читаю, і мені дійсно подобається...і порівнювати є з чим, бо "Преступленіє і наказаніє", "Красноє і чорноє", "Война і мір", і ще хз скільки не вставля просто.

черешня, повернула Коб Акуніна, бо не того...ну не йшло воно мені. А ось з полиці стирила Набокова "Лоліту")))) Така, цікава книженція
    Odo
    -

Ответ Сообщение от torba Посмотреть сообщение
    читають... от тік тре" спитати, що саме? власне, переважна більшість читає те, що модно. це капец! мене бісять ті тупорилі, шо читають шось модне, шось таке постмодерне, говорять, шо круто ---- а самі елементарно класику не читали! їм тупо нема з чим зрівнять, розумієте?
    P. S. не скажу, що не люблю посмодерн, but ...
    Серед модерних письменників є вже такі, що стали класиками, нпр., Умберто Еко. НМСД.

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    torba, хіба погано читати постмодерне і модне? Я теж це читаю, і мені дійсно подобається...і порівнювати є з чим, бо "Преступленіє і наказаніє", "Красноє і чорноє", "Война і мір", і ще хз скільки не вставля просто.
    Мені з усіх згаданих творів тільки "Червоне і чорне" якось не дуже пішло, а решта дуже навіть нічого, "Війну і мир" у школі не подужав, читав вже згодом.
    2.0

torba, шо ви так зразу, нове значить фу! мені не йде Фьодор Міхалич, ну не можу і все... то шо я неповноцінна? але люблю наприклад Ремарка, Майрініка, Блейка, Бодлера, Коцюбинського... тут всьо справа смаку. а на загал, хай краще читають постмодерн, аніж нічого не читають. імхо, аднака...
    а Джеф Нун, чим вам не той-во? а Павич? нє?
    змія болотяна ОЧКОва

torba, якшо ви про Оксану Робскі. то я з вами згодна. але ж для того, щоб мати хоч якесь віддалене уявлення про написане тре його прочитати. або хоча б почати.
    крім того, література - питання смаку. але більше схиляюсь до того, що насправді нерозумні люди читають виключно глянцеві жрунали-дайджести. класику тримали в руках "в далекие школьные годы", а зараз, аби не впасти мордом в салат, розказують, шо "ага, я чилатала - у него искривленное сознание, что есть результатом отсутсвия наличия сексуального удовлетворения". ну або шось подібне.
    нове? а чом би й ні, якшо воно якісне і цікаве. крім того, тре йти в ногу з часом.

заговорили тут за "війну і мир". ну німагу я це подужати. а от ФМ - дядька, шо треба.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    ФМ - дядька, шо треба.
    Підтримую, Фьодор Михайлович — рулить.

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    мені не йде Фьодор Міхалич, ну не можу і все...
    Згоден, що справа смаку, і все ж цікаво чим не подобається?
    змія болотяна ОЧКОва

мені ФМ чомусь здається чимось схожим на Л. Андрєєва. чи то Андрєєв на ФМ схожий. наче і нічого спільного, але щось в них таке є, навіть не знаю як сказати...хворобливість чи шо?
    Пророк

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    мені ФМ чомусь здається чимось схожим на Л. Андрєєва. чи то Андрєєв на ФМ схожий. наче і нічого спільного, але щось в них таке є, навіть не знаю як сказати...хворобливість чи шо?
    Чекай, чекай.... оце думаю, чи це той Андреев, якого я читала....
    Які твори є в твого Л.Андреева ? А то я не можу згадати, яка буковка перша в мого.
+ Ответить в теме
Страница 43 из 137

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов