Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей303Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 39 из 137
Показано с 381 по 390 из 1370.
    ри?

Re: А люди, взагалі, читають?

Дивне ставлення до книжок))) А я все на собі тестую...ну і прислухаюся до малого "Я", шо сидить у мені. Воно каже, чи хоче почитати те чи інше, чи ні)))

Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    А от недавно прочитала "Село не люди", яку Лайт дала,- ото да......!Несподівалась, що так сподобається. Лайт, дякую!
    Я почала вчора і прочитала вже пів книги, при тому, що був повний цейтнот. Дуже цікаво і головне...правда!!! Дочитаю сьогодні-завтра.
    Також дуже вдячна моя мама і всі її колеги з двох робіт, яким вона дала почитати цю книгу.(Лайтику, не переживай - книга в гарному стані - всі користувалися обережно. Ще прочитає Міла і віддамо тобі :) ).

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Пи.Си. Однозначно в другу категорію - подолала 18 сторінок "Алхіміка" і нічого не зрозуміла...мені чогось все таким дурним видалося. Можливо згодом повернуся до цього письменника, бо інколи мені треба до чогось дійти самотужки.
    А до чого тут Коельо?

Дивне ставлення до книжок))) А я все на собі тестую...ну і прислухаюся до малого "Я", шо сидить у мені. Воно каже, чи хоче почитати те чи інше, чи ні)))
    В мене оте мале "Я" раніше теж дуже багато командувало - в школі читала тільки ті книги, в яких подобалася обкладинка і назва. Я вважала, шо мала особливу чуйку на те, де хароша книга, а де не дуже. Як виявилося пізніше...просто деяким книгам не пощастило з оформленням обкладинки. Насправді ж вони...дуже цікаві :).
    Пророк

Re: Відповідь: А люди, взагалі, читають?

[QUOTE=kobieta;44207]
    В моїх очах Муракамі має одну безперечну заслугу: він надихав Boombox. "Що ти забула в мене вдома? Муракамі? Роздягаючись, книжок не віддають!"
    ри?

Аааааа урааа!!я постійно плутаю Муракамі і Коельйо!!! Значить можна буде взяти у когось Муракамі і почитати)))
    Пророк

Аааааа урааа!!я постійно плутаю Муракамі і Коельйо!!! Значить можна буде взяти у когось Муракамі і почитати)))
    От мале! Не треба тільки прикидатися!!!! Давай тобі Адвокат Муракамі
    Завсідник

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    От мале! Не треба тільки прикидатися!!!! Давай тобі Адвокат Муракамі
    не давав.
    ри?

Нє-нє, Кобі, він як справжня жадіна-гавядіна зільоний агурец...він нічо не давав, окрім Коельйо, якого я тепер принципово не читаю))))) Він обіщався, але не приніс!! от!!!!
    Пророк

Нє-нє, Кобі, він як справжня жадіна-гавядіна зільоний агурец...він нічо не давав, окрім Коельйо, якого я тепер принципово не читаю))))) Він обіщався, але не приніс!! от!!!!
    Тю..так оці всі розмови про Муракамі безпідставні? Ти просто не читала?
    Я абсолютно не розумію, як можна ототожнювати Коельо і Муракамі. Вони і поряд не валялися, як на мене.
    ри?
    Cool

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Тю..так оці всі розмови про Муракамі безпідставні? Ти просто не читала?
    Я абсолютно не розумію, як можна ототожнювати Коельо і Муракамі. Вони і поряд не валялися, як на мене.
    Ну як даси, і я почитаю, то може підстави і знайдуться.
    Мені чомусь Коельйо і Муракамі плутаються, бо вони для мене у один період з’явилися...і всі про них балакали..тому моє "я" вирішило не роздвояюватись і змішати двох письменників у один флакон
    Пророк

Ответ Сообщение от тамрико Посмотреть сообщение
    Я придбала книжку " Розмір має значення" на зустрічі з письменниками у літературному музеї. Зустріч була цікавою, мабуть від книжки я ждала більшого....!
    Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Грати, майточки і мешти
    Я вчора закінчила читати братів Капранових про жіночок українських. Така собі книжечка, для відпочинку. А хтось знає звідки вони родом? Мова їх близька мені. Не так, шоб прямо рідна, але ближча ніж у західняків.
    Так і хочеться написати: любі дівчата!
    У Капранових кожна прозова книжка слабша за попередню. Найкраще, що я в них читав - "Битий шлях-2", суперфентезі, яке сподобалося б навіть тим, хто фентезі не чита - чумаки по сіль десь у пост'ядерному світі. Видана самвидавським методом у Москві в 90-ті. Було б її перевидати. "Кобзар 2000" - теж гарно, далі талант дрібнішає.
    По суті друого питання відповідаю таке: хлопці родом з болгарського села на Одещині, але свідоме життє починали в Челябінську, потім перебрались до Москви; у ті бурхливі часи вони видавали українську газету (яка коштували мінус один рубль - рубль був пришпілений до кожного примірника), самі ж туди й дописували. Досі пам'ятаю коментарі з приводу першого візита прем'єра Кучми до Москви: "Кучма на прес-конференції на всі питання лишень кивав головою в бік Гайдара, ніби даючи зрозуміти: осьо, мовляв, справжня величина, а я так, дрібний хохол". Казали, що поїдуть до Києва, коли міцно стануть на ноги, щоб повернутися, мовляв, на білому коні. І цей день настав. У них продюсерська агенція "Зелений пес", вони видають і продають книжки і загалом роблять багато цікавого й корисного. Одружені з близнючками

Я недавно знайшла оповідки Винничука в інеті. То я не дивлячись їх викачала, роздрукувала, і тільки потім почата вчитуватися, а шо воно таке є. Бо коли воно електронне, очі сильно болять, та ще й я Маша-ростіряша, постійно гублю, де читаю.
    Нє, я в гугля написала Винничук - наааааа....купа всього. Хоча брешу, того що шукала, не знайшла
    А що шукала? У мене чи не повний Винничук, починаючи з серії "Перша книжка прозаїка". Оповідання оповіданнями, але є в нього повість "Місце для дракона" - ото, скажу я вам, хароша книга. Наскільки легко написана, настільки ж розумна і людяна. Лучча за автора
    І ще дуже подобається "Ласкаво просимо в Щуроград". На всі смаки, крім поганих.
    "Мальва Ланда" мала добру рекламу, і місцями дуже смішна, але, як на мене, автор там дуже вже пустився берега. І могла би бути коротшою на пару сотень сторінок/
+ Ответить в теме
Страница 39 из 137

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов