Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей303Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 38 из 137
Показано с 371 по 380 из 1370.
    ри?

Re: А люди, взагалі, читають?

Джоанна Ліндсей "Зимние костры"
    Сергій Лукьяненко "Танцы на снегу"

Пророк

Відповідь: А люди, взагалі, читають?

Жадан класний. І виросло ж таке на харківському грунті. Вірші читали? "станси німецько-фашистським загарбникам". Проза ще краща. Щемлива. Особливо там де знов-таки харків. "власник найкращого клубу для геїв" - ну геніально блін. так смішно і сумно... а в кінці виходить - це було про любов. От тіки він мені здається менш переконливим, коли йдеться про закордонні мандри. У нього надто споживацький погляд.
    kobieta, торік лиха доля закинула мене на мис Тарханкут; в готельній кімнаті була книжка Муракамі "Слухати пісню вітра", здається; від байдикування я її прочитав раза чотири. Але думку мою це не змінило: видалась пустою. Герой посидів в барі, напився, прокинувся невідомо з ким, і так по колу. А потім я прочитав про автора - що він професійний перекладач з англійської, фанат джазу, - і вирішив, що він сприйняв зовнішню оболонку європейської цивілізації, але не її сутність. тому його герої виглядають (для мене) немотивованими. якісь хиткі.

ще до першого допису: я колись жив на пушкіна, ближче до березового парку. В важкі тоталітарні часи в радіусі двох кілометрів було до десятка книжкових магазинів; я ще школяром купував у чудових українських перекладах Апдайка, Байрона, Лема, Хеллера, всяку вишукану літературу типу "Життєвої філософії кота Мура" Гофмана; купу української класики. Зара лишилось три магазина, змість - на 99% попса. Але стоїть щит "полтава - центр української духовності". То я знімаю шляпу, що в Полтаві люди шукають і знаходять що читати.
    PS є такий роман "Полтава" Олексія Ізарського, вийшов накладом 300 примірників, здається. Життя в Полтаві у 1941-43 роках, через людські долі. То це просто Лев Толстой, у кращому сенсі. Отакої.
    Добрий модер ))

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    PS є такий роман "Полтава" Олексія Ізарського, вийшов накладом 300 примірників, здається. Життя в Полтаві у 1941-43 роках, через людські долі. То це просто Лев Толстой, у кращому сенсі. Отакої.
    А як щодо відсканувати і поділитися?
    jag
    Новачок

..

А де можна придбати цю книгу?

дякую...
    Пророк

Я ось знайшов посилання на цю книгу в неті: http://www.utoronto.ca/elul/Main-Ukr.html. Видавець - Полтавська філія соціальної служби України, у них офіс на Шевчена, десь біля базару, я тоді за книгу заплатив 18 грн, алу сумніваюсь, що в них щось лишилося.
    Пророк

Re: Відповідь: А люди, взагалі, читають?

kobieta, торік лиха доля закинула мене на мис Тарханкут; в готельній кімнаті була книжка Муракамі "Слухати пісню вітра", здається; від байдикування я її прочитав раза чотири. Але думку мою це не змінило: видалась пустою. Герой посидів в барі, напився, прокинувся невідомо з ким, і так по колу. А потім я прочитав про автора - що він професійний перекладач з англійської, фанат джазу, - і вирішив, що він сприйняв зовнішню оболонку європейської цивілізації, але не її сутність. тому його герої виглядають (для мене) немотивованими. якісь хиткі.
    В цій темі вже неоднократно обговорювався Муракамі, і я помітила, що люди по відношенню до нього, в основному, діляться на дві категорії:
    ті, для кого він - як повітря, і не хочеться навіть пояснювати, за що подобається; і ті, яким він...ну...просто надуманий якийсь, понтовий, пустий, незрозумілий і т.д.
    Ще раз повторюся, що я попадаю в першу категорію. Зараз читаю чергову його книженцію - "Страна чудес без тормозов и конец света".
    Все в кращих традиціях!!! Своєрідний муракамівський гумор, який дуже мені імпонує, його думки - простяцькі, побутові, але якраз ...суть глибинного, опис людей, їх характерів і звичок.
    Щодо "Слухати пісню вітра" - ніколи не сприймала її як самостійну книгу...це для мене...як передумова до "Охоти на овец". Хоча...я читала все шиворот-навиворот - спочатку Охоту, а потім перші дві.
    Але...якщо Вам не сподобалася хоч одна книга Муракамі, то не рекомендую пробувати ще щось - точно не сподобається, навіть не зважаючи на те, що інші цікавіші!
    Просто ..., я думаю, Вам воно не потрібне.
    23q
    23-й участник

А мне Дюма очень нравиться,пишет хорошо,это из классики,а так особо не читаю,время-деньги)
    Пророк

Re: Відповідь: А люди, взагалі, читають?

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    В цій темі вже неоднократно обговорювався Муракамі, і я помітила, що люди по відношенню до нього, в основному, діляться на дві категорії:
    ті, для кого він - як повітря, і не хочеться навіть пояснювати, за що подобається; і ті, яким він...ну...просто надуманий якийсь, понтовий, пустий, незрозумілий і т.д.
    Ще раз повторюся, що я попадаю в першу категорію.
    А я - однозначно в другу категорію Читала- не вразило абсолютно.
    А от недавно прочитала "Село не люди", яку Лайт дала,- ото да......!Несподівалась, що так сподобається. Лайт, дякую!
    ри?

На здоров’я))) Майже всіх книжка вразила - і мені приємно, шо я, не читаючи Муракамі, теж когось змогла до чогось заохотити)) І найголовніше - "Село.." я купила випадково, навмання, просто передмова сподобалася...
    Пи.Си. Однозначно в другу категорію - подолала 18 сторінок "Алхіміка" і нічого не зрозуміла...мені чогось все таким дурним видалося. Можливо згодом повернуся до цього письменника, бо інколи мені треба до чогось дійти самотужки.
    Вперше зіткнулася з тим, що не йде мені Дереш - чогось "Терезу" ніяк не можу продовжити читати. Може тому, що голова зовсім іншим забита:(
    jag
    Новачок

А я якось принципово не здатен навернути себе до модних авторів: маю якусь внутрішню пересторогу: якщо "всі" читають, напевне - пусте.

Можливо, неправий.
+ Ответить в теме
Страница 38 из 137

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов