Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей303Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 36 из 137
Показано с 351 по 360 из 1370.
    ри?

Re: А люди, взагалі, читають?

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Як соромно!Та хто б міг подумати...шо Дев(страшний велетень в казках якихсь народів) і DevilsAdvocate,який відноситься до найгуманніших людей(за професією) ,це один і той же тіпчик...
    А та книжка - електронна,так що ...
    Офтоп:
    То я його нік скоротила, бо важко було ото всьо вимовляти. Це як всі скоротили мене))) Оце лишилася ти - тре’ шось таке тобі теж...еее...своє рідне))))

Фу, електронка - то нехарашо. І як ви можете електронки читать? У мене очі на лоб лізуть.

Пророк

Офтоп:
    Тіки не черв"яком! Бо може ти хочеш обізвати мене Чер Вяк(шо значить Черешня щось сказала).

А...нада ж шось про книжки сказать,а то зроблять оффтоп,да?
    О! Книга-це джерело знань!
    ри?

Офтоп:
    Чер Вяк....Гггг... Нє, мо’ шось типу Чері чи ше шось...нічо, воно по ходу мені самій як засяде у мозкові, то я так і зватиму. Головне, шоб не ображалися))

Я недавно знайшла оповідки Винничука в інеті. То я не дивлячись їх викачала, роздрукувала, і тільки потім почата вчитуватися, а шо воно таке є. Бо коли воно електронне, очі сильно болять, та ще й я Маша-ростіряша, постійно гублю, де читаю.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Я недавно знайшла оповідки Винничука в інеті. То я не дивлячись їх викачала, роздрукувала, і тільки потім почата вчитуватися, а шо воно таке є. Бо коли воно електронне, очі сильно болять, та ще й я Маша-ростіряша, постійно гублю, де читаю.
    Може ланка збереглася?
    ри?

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Може ланка збереглася?
    Нє, я в гугля написала Винничук - наааааа....купа всього. Хоча брешу, того що шукала, не знайшла
    ри?

І чого книжки так швидко закінчуються? Я тільки почала читать - а воно вже кінець. Це страшне!!!
    Пророк

Прочитала “Любовніци» Ельфріди Елінек. Дочитала до кінця,а це значить,що було цікаво.
    Книжка написана в своєрідній формі- короткими лаконічними ,простими фразами.
    Назва навіювала якісь асоціації,але вони виявились хибними....Немає там любовніц....
    Прочитала і вкотре зробила висновки:
    -Про чоловіків,які думають,що вибирають вони,а насправді –їх.
    -Про любов.Що не можна так часто повторювати це слово,інакше воно втрачає сенс.
    -Про суспільну думку і її вагу,яку не варто недооцінювати.
    -Про інстинкти і іх домінуючий характер.

Ось деякі фрази книги:
    «Бывает, что одна из дочерей не хочет умирать так быстро, ей хочется еще пару лет побыть продавщицей и пожить! Да, пожить!»
    «И с какой радости ты, моя дочь, хочешь жить лучше меня?»
    «Если бы Эриху пришлось выбирать между Паулой и мотоциклом, он выбрал бы мотоцикл.»
    «в Эрихе зарождается мысль, что Паула, пожалуй, такой же человек, как и он, Эрих.»
    «Дитя может стать жертвой всеобщего упадка здоровья или жертвой транспортного происшествия в большом городе, об этом надо всегда помнить. Лучше сделать ребеночка про запас с расчетом на усушку и утруску.»
    Добрий модер ))

Мені сподобалася оця:
    "Многие женщины выходят замуж или находят свою погибель в чем нибудь другом."
    Швидко ти впоралася )))
    В мене ця книжка - черепаха
    ри?

Прочитала всі чотири книги про шопінг і борги. Сподобалося
    Хоча вони дуже швидко чомусь скінчилися - я б воліла подовше їх тягти))) Не дивлячись на легкий жартівливий тон книжок, кожна має свої моменти істини. Тому не можна сказати, що цей цикл для домогосподарок і зовсім не має змісту (всім невіруючим показую язика, довгого і червоного!!!)

Ще раз окреме велике і рожевопухнасте спасибі черешні!!!!
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение

Ще раз окреме велике і рожевопухнасте спасибі черешні!!!!
    Будь ласка! Кажуть,з цього циклу ще книга вийшла,піду шукати.
+ Ответить в теме
Страница 36 из 137

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов