Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей303Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 34 из 137
Показано с 331 по 340 из 1370.
    ри?

Re: А люди, взагалі, читають?

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Лайт, це ти Черешню ощасливила
    Вона таааак всім рекомендувала, таааак просила, щоб почитали, а ми якось...не повелися.
    Добре, хоч ти її втішила

P.S. До речі...оте твоє хухри-мухри ... - це просто хухри-мухри, чи натяк на письменника ?!!!!
    Нє, Кобі, це моя улюблена фраза))) Це не за Муракамі - я думаю через нього у твоєму дописі боНба Взагалі-то це жарт з КВК: це вам не хухри-мухри за 15 гривень, це арбуз за 500!!!
    А книжка дійсно класна, я її з переляку аж до 2 годин ночі читало

ya_solni6ko
    Гість

Я читаю, в основном в метро с работы и на работу. Получается больше часа в день, последнее мое увлечение киниги Лады Лузиной "Киевские ведьмы", там очень красочно изложена история Киева, и все что с ней связано. Я маме их перед новым годом привезла - очень ей понравились
    part of me

Моє останнє захоплення: "PHP5 для професионалов", цікаво всім там солодко на душі, коли вони читають улюбленні книжки?
    ри?

Гарри Гарисон "Смертоносные миры" - класика фантастичного жанру.
    Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Гарри Гарисон "Смертоносные миры" - класика фантастичного жанру.
    Я всегда говрил Старое не означает плохое...
    Кста научной фнтастики современной нет, во всяком случае не публикуют...
    Одно Фэнтази....
    ри?

Згодна. Ще жодної наукової фантастики у нових книжках не зустріла. Тому інколи тягне на старе, але ще не читане. Хоча Гаррісона я вже читала )))
    Пророк

Прочитала книгу Андруховича "Таємниця". Сподобалась! Дала почитати мамі.Видно книга таки її зачепила,бо прислала по "милу" листа.Ось він:
    Думки і враження після ознайомлення з книгою Ю.Андруховича "Таємниця".
    *Постмодернізм;
    Потік свідомості ,взятий у рамки інтерв"ю.
    *Інтелектуальна проза (не зрозуміла мені)
    Р.S. Автор і я виховані в різних соціокультурних контрастах.
    P.P.S. Що дає пересічному читачу (не німцю; такому, що не був або бував не часто у Берліні) потік берлінських топонімів (назв вулиць, площ, парків, зупинок …)? Тільки те, що ми розуміємо: пан Андрухович там був. Для позначення такої важливої події вистачило б вирізаного на одній із паркових лавочок "Тут був Юра"….
    *Богемна самозакоханість, суцільний нарцисизм.
    P.S. Час від часу прозирає інше: теплі стосунки з батьком, справжня людяність у ставленні до дружини – сподіваюсь, що автор не такий уже й Нарцис….
    *Невиправдане,надмірне, показушне використання ненормативної лексики.
    *І в чому, власне, таємниця.
    Коротше кажучи ,книга "не моя".
    Odo
    -

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Моє останнє захоплення: "PHP5 для професионалов", цікаво всім там солодко на душі, коли вони читають улюбленні книжки?
    Я про цю РНР теж починав декілька разів, про неї багато хто нині пише, але ніяк сюжетом не можу захопитися

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Прочитала книгу Андруховича "Таємниця". Сподобалась! Дала почитати мамі.Видно книга таки її зачепила,бо прислала по "милу" листа. /.../ Коротше кажучи ,книга "не моя".[/I]
    Цікаво, "книга не моя", але прочитала до кінця, ще й відгук надіслала. Отак і мусить діяти справжня література, як сказав поет: "Ґлаґолом жечь сердца людєй"
    Пророк

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Цікаво, "книга не моя", але прочитала до кінця, ще й відгук надіслала. Отак і мусить діяти справжня література, як сказав поет: "Ґлаґолом жечь сердца людєй"
    Вона тільки "Алису в стране чудес" не осилила. Все інше дочитує до кінця, яке б погане воно не було: раз почала - дочитаю. Андруховича дочитала, щоб мати уявлення про нього. Чесно кажучи, здивована такій реакції, оскільки перед тим був супер-позитивний відгук на Жадана "Депеш Мод"... Може тому, що він все таки східняк і ближчий їй...
    Odo
    -

Вона тільки "Алису в стране чудес" не осилила.
    Гм... як дивно, така цікава книжка...
    Все інше дочитує до кінця, яке б погане воно не було: раз почала - дочитаю. Андруховича дочитала, щоб мати уявлення про нього. Чесно кажучи, здивована такій реакції, оскільки перед тим був супер-позитивний відгук на Жадана "Депеш Мод"... Може тому, що він все таки східняк і ближчий їй...
    Може і тому, бо ненормативу йому, здається теж, не бракує
+ Ответить в теме
Страница 34 из 137

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов