Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей303Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 31 из 137
Показано с 301 по 310 из 1370.
    Новачок

Re: А люди, взагалі, читають?

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    А я б оце почитала "Сімнадцятий поверх", але так і не замовила книжку. Мо’ повернуся з сесії і все ж таки себе побалую ))

Дуже важко читається? Чи просто зміст не до душі?
    Я придбала книжку " Розмір має значення" на зустрічі з письменниками у літературному музеї. Зустріч була цікавою, мабуть від книжки я ждала більшого....!

Новачок

Офіційний сайт Дмитра Бондаренка - письменника з Дніпропетровська
    Инвалид умственного труда

Сегодня покупали книги на Петровке (крупнейший книжный рынок на Украине) пока жена выбирала неудавшихся клонов Желязны (ну нравицо ей) подходило 4-5 тел спрашивало Сталкер....
    Я не выдержал последнему показал "Пикник на обочине".
    Чувак купил...
    Обидно, он даже не знал откуда слово Сталкер пошло....
    Добрий модер ))

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Є вільна книжка : Люко Дашвар - "Село не люди". Всі, хто читав книжку, лише схвально відгукуються про роман.
    Прочитала.
    Сама по собі мені книга дивна, дуже відчувається шо писала жінка. Іще надто багато всього сумного. Прямо драма ... Тільки в кінці прийшов спокій.
    але ...
    Я читала вночі!!! А я сонько ще те Просто не могла відкласти ...
    Книга тримає читача. Тобто багато разів в мене виникала думка закинути і не читати далі, але якось не відпускало.
    Ще. По книзі знімається шось. Чи то фільм, чи серіал. От якраз такою вона і є. Сценарій для українського серіалу.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Прочитала. Сама по собі мені книга дивна, дуже відчувається шо писала жінка. Іще надто багато всього сумного. Прямо драма ... Тільки в кінці прийшов спокій.
    Щойно зібрався написати про Роздобудько, котру теж нещодавно дочитав, а прочитавши Твого дописа бачу, що все те саме можна сказати і про її книжку "Він: Ранковий прибиральник Вона: Шості двері", мабуть це закони жанру.
    але ... Я читала вночі!!! А я сонько ще те Просто не могла відкласти ... Книга тримає читача. Тобто багато разів в мене виникала думка закинути і не читати далі, але якось не відпускало.
    Ще. По книзі знімається шось. Чи то фільм, чи серіал. От якраз такою вона і є. Сценарій для українського серіалу.
    І це теж схоже. Думаю що з прочитаної мною книжки серіал теж міг би бути... і досить видовищний.

Отже, що авторці вдається найкраще, так це афоризми, що розкидані по книжці, мов зірки по небу і раптово зустрічаються читачеві, що починає поступово засинати від нескінченних жіночих роздумів та потоку свідомости. Їх (афоризми) хочеться запам’ятовувати і цитувати, вони цікаві та універсальні. Книжка поділена на дві частини, перша - це оповідь головного героя чоловіка, друга - відповідно жінки, з котрою головний герой десь має перетнутися, але як саме авторка люб’язно залишає визначати самому читачеві. Мені більше сподобалась перша книжка, можливо через саме чоловічий варіянт та жвавий стиль розповіді, друга вельми заплутана і перенасичена банальностями і претензійністю.

Мова надто правильна, суха, стерильна, газетярська, нежива і штучна. Жодних милих діялектизмів чи суржикізмів тут не знайти. Тому, коли наприкінці книжки уздрів "перехняблений", був страшенно здивований

Думаю, книжки Роздобудько можуть бути потрактовані, як "мильна" література, або жіночий роман і це добре, бо до сьогодні царина "легкої" літератури в українському контексті все ще лишається порожньою і саме книжки цієї авторки можуть бути гарною пропозицією на заповнення означеної царини.

П. С. Зовсім забув про одну подробицю: у книжці зовсім відсутні жарти і дотепи, принаймні не можу пригадати жодного. Після читання Винничука почувався трохи ніби на дієті
    ри?

Прочитала.
    Сама по собі мені книга дивна, дуже відчувається шо писала жінка. Іще надто багато всього сумного. Прямо драма ... Тільки в кінці прийшов спокій.
    але ...
    Я читала вночі!!! А я сонько ще те Просто не могла відкласти ...
    Книга тримає читача. Тобто багато разів в мене виникала думка закинути і не читати далі, але якось не відпускало.
    Ото і мені так було! Заходить О.О. до мене у музей, а я сидю ридаю, і соплі по мармизі розвоцькую - книжку читаю. Вона нічо не сказала, розвернулася і вийшла ))))))
    Потім сказала, шо книжка - то святе.
    karpovichs
    Гість

А мені Роздобудько щось не пішла. І Дашвар ця, на сайті почитала і бажання читати далі не виникло. :( Мені ближче Винничук, та і оцей Бондаренко теж цікаво пише. Взагалі, по мені так получається, що читати авторів-чоловіків прикольніше. Жінки якось так - не про те, та не так... Передирають одна у одної, як моду на шмотки. :(
    ри?

З останнього: Клиффорд Саймак "Почти как люди".
    Odo
    -
    Сьогодні їхав на роботу, почув анекдот до темки:
    — Колега, Ви Пауло Коельо читали?
    — Ні.
    — Лох.
    — А Ви?
    — А я перший спитав.
    Нині взявся за "Дванадцять обручів" Андруховича, вже вкотре, але цього разу справа просувається значно легше, можливо через порівняння щільности та ясности думок згаданого автора, з нещодавно прочитаною Роздобудько.
    ри?

Не так давно прочитала книгу Колыбельная Чака Паланика. Ну нічо так собі книжечка...не для всіх...Мені прочиталося легко. Дивний сюжет. Після прочитання сидиш і думаєш " А мо’ в натурі така баюльна є?!"
+ Ответить в теме
Страница 31 из 137

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов