Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей303Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 27 из 137
Показано с 261 по 270 из 1370.
    Добрий модер ))

Re: А люди, взагалі, читають?

laithemmer, Політ усі, кому я давала роздруківку, читають довго. Так шо не переживай! Спитай у Кобіти - підтвердить
    Чого ж тобі усе не йде? Он, Толстую відразу проковтнула
    І про всі книги, десь тут, на форумі, шось понаписувано. Прочитай, може, відкладеш назавжди, а, може, навпаки, прокинеться бажання почитати

Пророк

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    laithemmer, Політ усі, кому я давала роздруківку, читають довго. Так шо не переживай! Спитай у Кобіти - підтвердить
    Чого ж тобі усе не йде? Он, Толстую відразу проковтнула
    І про всі книги, десь тут, на форумі, шось понаписувано. Прочитай, може, відкладеш назавжди, а, може, навпаки, прокинеться бажання почитати
    Ну...мені політ сподобався, просто читала я довго.
    ри?

Для мене то страшне - якшо я не прочитала книжку десь за тиждень. Я тоді починаю сердитися, дивитися вовком на закладинку і нервувати через те, що автор так дивно написав книгу :)
    А інколи схопиш книгу - і раааз - за день її нема. І ось на тобі, маєш, у мене Політ вже другий тиждень на 3-їй сторінці розгорнутий лежить :(
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Для мене то страшне - якшо я не прочитала книжку десь за тиждень. Я тоді починаю сердитися, дивитися вовком на закладинку і нервувати через те, що автор так дивно написав книгу :)
    А інколи схопиш книгу - і раааз - за день її нема. І ось на тобі, маєш, у мене Політ вже другий тиждень на 3-їй сторінці розгорнутий лежить :(
    Лайт, не сумуй :) Не всі книги мають подобатися.
    Я от тобі принесу легку і непогану книжечку братів Капранових , як тільки виберуся до стоматолога(пока немає натхнення ).
    ри?

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Лайт, не сумуй :) Не всі книги мають подобатися.
    Я от тобі принесу легку і непогану книжечку братів Капранових , як тільки виберуся до стоматолога(пока немає натхнення ).
    :))) Книжечки!! ГИиии....Дяки :))
    У мене теж нема натхнення пертися до стоматолога..а треба :( НИНАВИДЖУ ЇХ!
    Новачок

Була на виставці книжок на початку року, яка проходила в самому центрі Полтави. Людей було багато(мабудь адмінресурс) та дійсно зацікавлених майже не побачила. Книжок було набагато більше. Купила у автора, молодого симпатичного хлопця Д.Бондаренка роман "Сімнадцятий поверх". Мене пройняло! Для тих, хто зацікавився:
    "Історія молодого дніпропетровця, який дуже любив свою дружину,
    але …..
    http://dmytro-bond.narod.ru/tvory/allpoverh.htm
    ри?

Ответ Сообщение от тамрико Посмотреть сообщение
    Була на виставці книжок на початку року, яка проходила в самому центрі Полтави. Людей було багато(мабудь адмінресурс) та дійсно зацікавлених майже не побачила. Книжок було набагато більше. Купила у автора, молодого симпатичного хлопця Д.Бондаренка роман "Сімнадцятий поверх". Мене пройняло! Для тих, хто зацікавився:
    "Історія молодого дніпропетровця, який дуже любив свою дружину,
    але …..
    АААА...Я!! Я!!! Я зацікавилася!!! Я хочу ще почитати! У нас у Полтаві таке є?! Ніхто не в курсі?
    Новачок

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    АААА...Я!! Я!!! Я зацікавилася!!! Я хочу ще почитати! У нас у Полтаві таке є?! Ніхто не в курсі?
    Я заказала на сайті автора
    Мені за невелику плату (я вважаю чисто символічну) прислали 3 книжки автора, у т. ч. збірник оповідань. Оповідання цікаві, у стилі О'Генрі
    Частий гість

А я люблю Гоголя и Булкакова. Первый раз Мастер и Маргарита читала лет в 8 и очень мне книга не понравилась, а уже в училище задали читать, я в восторге от нее была.
    А вообще детективы обажаю. Из последних писателей первенство отдаю Майклу Коннелли....книги на одном духу читаются.
    Святослав
    Гість

Любою читать книги авторов – Пауло Коэльо, Дэн Браун, Стивен Кинг, Даниэла Стил, Симона Вилар.
    Нравится русская класика, не против и почитать украинскую литературу. Сейчас читаю роман Любко Дереша: «Трохи пітьми».
    Люблю стихи. Много приходится читать литературы о психологии, бизнесе.
    Литература, как и музыка, - без них нельзя. Хотя могут быть люди, которым все это безразлично.
+ Ответить в теме
Страница 27 из 137

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов