Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей303Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 26 из 137
Показано с 251 по 260 из 1370.
    ри?

Re: А люди, взагалі, читають?

Не нада ірландську каву, все одно сторінки злипатимуться :)))

Читаю всьо, шо читається і шо цікаве. А Донцову чомусь не люблю, хоча такі жіночі детективи читаю - наприклад, Полякову...якось вона ржачно пише!

Філософф

Я останнього Потного Гарі читала-муть голубая, як і 3 попередні книжки. А жаль-так все добре починалось...
    Добрий модер ))

А я дочитала Винничука
    Книга вцілому сподобалася. Багато чого прояснилося в стосунках між чоловіком та жінкою. Інколи корисно почитати суто чоловічий варіант.
    Сторінки так після 50 книга затягла. Я читала навіть в тролейбусі дорогою додому чи на роботу, а такого не було дуже давно. Правда, крім тролейбуса я мало де читала, бо не вистачало часу
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Сторінки так після 50 книга затягла.
    Мені книжка с першої ж сторінки сподобалась, мабуть саме через "чоловічий варіянт"
    Пророк

Принесено було мені сьогодні Винничука, а забрано книгу, яку я вчора купила у Львові - "Дванадцять обручів" Андруховича.
    Вже надійшли замовлення на її сканування і переправляння в лапи читачів, які не мають змоги купити .
    Я ще не читала її, бо читаю "Таємницю" Андруховича. Читала по дорозі у Львів. Мабуть вона попала дуже в тему: якраз Андрухович описував своє захоплення Львовом. Це перша його книга, яку я читаю, Уксус каже, наче це одна з самих гірших....
    А мені щось сильно подобається....
    Сміялася багато... І взагалі дуже цікаво.
    Добрий модер ))

Ееееее, Кобі! Шо ти дезінформуєш?
    Не Уксус каже, шо найгірша, а люди кажуть, шо "не той Андрухович".
    І взагалі, я ж жодної ще не прочитала, так шо не можу порівнювати.
    От, почну з 12 обручів
    Сканувати її буде важко, бо вона у м’якому переплетенні. А в інеті шо немає?
    ри?

Чогось не второпаю, взялася читати купу літератури, яку виклянчила в Uksus, і якось воно мені не йде...
    Uksus - чого воно мені не йде?? Мо’ я психологічно не готова? :) Шо зробить, шоби осилити хоч одну?!
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Чогось не второпаю, взялася читати купу літератури, яку виклянчила в Uksus, і якось воно мені не йде...
    Uksus - чого воно мені не йде?? Мо’ я психологічно не готова? :) Шо зробить, шоби осилити хоч одну?!
    А що за книги?
    ри?

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    А що за книги?
    Політ над кукушкІним гніздом,...ще там дещо...і найприкріше, шо не можу нормально розпочати Дереша "Архе":(
    Пророк

Я читала "Політ над гніздом..." Не дуже веселе.Але подужала.Можна сказати ледь дотягла до кінця. На "Архе" чекаю.Ще не попав до рук.
    А мені щось Муракамі аж ніяк не йде.Про Крису прочитала,не дуже сподобалось...І "Норвежский лес" не пішов...
+ Ответить в теме
Страница 26 из 137

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов