Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей304Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 23 из 137
Показано с 221 по 230 из 1370.
    kandaur
    Гість

Re: Ваші улюблені книги.

Артур Конан Дойль. Заметки о Шерлоке Холмсе http://depositfiles.com/files/2117727

Пророк

У мене нарешті з"явились свої власні "Пригоди бравого вояка Швейка" в Українському перекладі, бо стару книгу ьрат давно пошматував. от зараз перечитую і мене прьот
    Инвалид умственного труда

"Трое в лодке не считая собаки" перечитываю на украинском.
    В основном только старые книги перечитываю. Новинок достойных еще не встречал... Пишут уже ради денег.
    Булгаков.
    Стругацйие.
    Драйзер.
    Солженицын.
    Фантастику после "Хронии Амбера". вообще перестал читать. Только иногда пееречитываю классиков.
    Акунин сначала понравился, потом скучно, все ясно практически сразу.
    Азмов.
    Клиффор Саймак.
    "Русь изначальная" часто в руки попадает.
    Постійний відвідувач

Маркес. От Ста лет одиночества к Рассказам.
    Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от Udaganka Посмотреть сообщение
    Маркес. От Ста лет одиночества к Рассказам.
    Блин из головы вылетело. раз 10 еречитывал... Вечером засядешь, глядь а уже на работу пора...
    Постійний відвідувач

ага, а на работе Урсула...
    Диана
    Гість

А я люблю Софи Кинселлу,все части Шопоголика. Всем девушкам рекомендую почитать...... :)
    Пророк

Ответ Сообщение от Диана Посмотреть сообщение
    А я люблю Софи Кинселлу,все части Шопоголика. Всем девушкам рекомендую почитать...... :)
    Хм... шопоголік...
    От і моя сестра рекомендувала з усієї сили...
    Купила всі частини, привезла додому, каже мені і мамі - читайте!!!!
    Глянувши на обкладинку, вже якось не сильно захотілося...а потім все таки читнула кусочок....
    ри?

Re: А люди, взагалі, читають?

Прочитала книгу української сценаристки і письменниці Люко Дашвар ( в миру Ірина Чернова). Книга з самого початку була здалася розпусною, думала, шо мо’ як Винничук пише. Аж ні. Трохи проникливіше. Так проникливо, що на роботі рюмсала із соплявчиком. У сюжет покладена доля селян й маленького села, загубленого, далекого від цивілізації і елементарних речей, що зараз знає кожний. А чи кожний? Бо після такої книги задумуєшся: може є ще зара такі, котрі не відають що воно і як?! Чи дійсно юрба може засудити невинну душу? Чи може людина таке витримати і не з’їхати з ґлузду?

Прошу панове, Люко Дашвар - "Село не люди"
    Пророк

Re: А люди, взагалі, читають?

А мені сьогодні перепало аж дві книги
    Вранці Адвокатик підігнав Винничука "Весняні ігри в осінніх садах", а ввечері Уксус притащила Андруховича "Таємницю" :). Але одразу ж відібрала Винничука - в обмін на Андруховича.
    Буду читати сьогодні Андруховича....це перша його книга...ну..тобто, яку я буду читати - збиралася дуже давно, але чомусь відкладалося...
    В принципі...очікую багато чого, але хто зна, чи виправдаються надії.
    Вчора дочитала Жадана "Anarchy in the UKR"... Це зовсім не те, що Депеш Мод. Якщо Депеш Мод - це суцільна ржачка, то Анархія набагато спокійніша, хоча...явно, що стьоб присутній, і ..опис з висоти прожитих років...і іншої системи. Люблю читати Жадана. Якось так він..пише, що навіть його ненормативну лексику я сприймаю як літературні слова. Можливо тому, що вчасно і смачно.
    Якщо Депеш Мод я радила всім поголовно, то Анархію...навіть не знаю... - це може багатьом не сподобатися, а от мені в самий раз пішло.

Прочитала книгу української сценаристки і письменниці Люко Дашвар ( в миру Ірина Чернова). Книга з самого початку була здалася розпусною, думала, шо мо’ як Винничук пише. Аж ні. Трохи проникливіше. Так проникливо, що на роботі рюмсала із соплявчиком. У сюжет покладена доля селян й маленького села, загубленого, далекого від цивілізації і елементарних речей, що зараз знає кожний. А чи кожний? Бо після такої книги задумуєшся: може є ще зара такі, котрі не відають що воно і як?! Чи дійсно юрба може засудити невинну душу? Чи може людина таке витримати і не з’їхати з ґлузду?
    Прошу панове, Люко Дашвар - "Село не люди"
    Дівчино, несіть - почитаємо :)

Хоча...це ж знову укр. література... Мені начебто багато чого і подобається з укр. літератури, але...якось останнім часом я забагато читала українського. Хочеться розбавити чимось - або російською ,або якоюсь зарубіжною літературою.
    Треба Муракамі в мами забрати - є одна книжечка нечитана :)
+ Ответить в теме
Страница 23 из 137

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов