Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей303Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 21 из 137
Показано с 201 по 210 из 1370.
    Odo
    -

Re: Ваші улюблені книги.

Кілька днів тому дочитав "Маятник Фуко" Умберто Еко. Знаходжусь під враженням. Підсвідомо відчуваю, що це краща книжка, з усіх прочитаних мною будь-коли і від цього робиться трохи сумно.

Такого шквалу інтелектуального тиску на квадратний см. мозку читача я вже давно не стрічав, не дарма автору довелось видати пізніше окрему книжку пояснень "Словник Маятника Фуко" завтовшки з оригінал, щоб пояснити купу різноманітної інфи, згадуваної там.

Щодо теми, то скільки я її зрозумів вона ставить людству засадниче питання, чи такі вже пробачні є наші ігри розуму з історією та її розмаїтими перекручуваннями, і якими будуть їх наслідки? На майже детективному сюжеті автор демонструє приклад у міні-версії подібної оффлайнової гри в історію, що триває вже кілька століть поспіль, проте самі учасники не лише вдають, що розуміють її правила, а насправді пильнують і розшукують тих, хто їх дійсно розуміє, а й невпевнені взагалі, чи відбувається сама гра, чи це лише результат їх уяви.

Пророк

Re: А люди, взагалі, читають?

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Люди читають :)
    Підсовують їм тут всякі добродійки книжки товстелезні і мучаються люди. І кинути шкода і дочитувати якось не того.
    Але ми сильні, ми дочитаємо!
    Шоб отримати наступну книгу :)
    Черга на Муракамі довга, Коб?
    Взагалі то так - всі чекають, коли ти віддасиш :)
    Добрий модер ))

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Взагалі то так - всі чекають, коли ти віддасиш :)
    Гги :)
    Про Муракамі я спитала шоб взяти, а не віддати
    Частий гість

читаючі люди - читають!!
    Добрий модер ))

І що ж саме читають читаючі люди?
    Частий гість

книги.
    ри?

Намагалася осилити (ПЕРЕБОРОТИ І ПОГЛИНУТИ) Карпину писачку "Фройд би плакав". Не вийшло. Почала читати Жадана - нічого так дядько пише, посміятися можна. Дереша люблю за його ...м.м.м.. просто люблю і все. А ось зараз за Винничука взялася - цікаво, шо з того вийде:wacko:
    Ги, а ось Муракамі таке чудне, шо аж-аж-аж...мабуть це не для моєї прагматичної і заземленої голови. А мо' я просто не вчитувалася.
    Бо для кожного нового письменника потрібне шось своє, певний настрій, і головне, бажання.....
    Пророк

Сьогодні бродила в КС, дивилася, що за книженції нам нинче пропонують.
    Купила "Польові дослідження з українського сексу" Оксани Забужко, хоч вже й читала років 4-5 тому. Але так якось захотілося купити, тож не відмовила собі в цьому і вирішила подарувати мамі, яка ще не читала цього роману Забужко. Сподіваюся, зацінить :).
    По ходу наткнулася на кілька книг Ірен Роздобудько. Вже не однократно зустрічаю її книги, а нічого ще не читала. Порилася в неті - не знайшла нічого, щоб качнути.
    Хтось читав що-небудь її?
    А може хтось має в паперовому, чи електронному вигляді? Було б цікаво ознайомитися з її творчістю.
    ри?

Хто читав Винничука, порадьте шось гарне. З останнього сподобалося "Весняні ігри в осінніх садах". Так чуттєво написано, з душею
    Odo
    -

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Хто читав Винничука, порадьте шось гарне. З останнього сподобалося "Весняні ігри в осінніх садах". Так чуттєво написано, з душею
    Я читав оповідання та публіцистичні статті (як публіцист він пише під псевдо Юзьо Обсерватор), мені подобається, шкода лише, що у мережі мало що можна нарити з його перлів, бо до україномовних паперових ресурсів доступ у мене обмежений, на жаль. "Весняні ігри в осінніх садах" прочитав лише уривок, але вражає. Пише хлоп дотепно, соковито і зі знанням справи
+ Ответить в теме
Страница 21 из 137

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов