Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей304Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 19 из 137
Показано с 181 по 190 из 1370.
    Пророк
    Ответ Сообщение от Ivan Посмотреть сообщение
    А й справді? Хіба у Формана був такий персонаж?
    А до чого тут Форман? Мені здалося, що написано було про того Івана, що з Дарусею жив.

Ivan
    Гість
    Ага... Точно... Я неуважно прочитав той допис і чомусь прив"язав всіх названих до "Польоту над гніздом зозулі" :umnik:
    Пророк
    Ответ Сообщение от Ivan Посмотреть сообщение
    Ага... Точно... Я неуважно прочитав той допис і чомусь прив"язав всіх названих до "Польоту над гніздом зозулі" :umnik:
    Взагалі дивно, що в тебе "Політ" асоціюється з Форманом, а не Кізі. Хоч фільм і справді не поганий
    Філософф
    Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Взагалі дивно, що в тебе "Політ" асоціюється з Форманом, а не Кізі. Хоч фільм і справді не поганий
    Просто очень близко к сюжету снято. Вот люди и путают.
    Очень удачная экранизация.:yes4:
    Добрий модер ))
    Може, вам так подобається екранізація, бо спочатку подивилися фільм, а потім почитали?
    Бо мені, наче, фільм такий собі, якби я дивилася його ще не прочитавши, багато нюансів не вловила б.
    Odo
    -
    Ну, не скажіть, панове! Як на мене, то фільм знято Форманом вельми перфектно, а ось книжку я і справді не подужав після фільму. Джек Ніколсон створив неперевершений образ, деякі критики вважають це найкращою його роллю.
    Ivan
    Гість
    Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Та я не плутаю... Просто кіно дивився, а книжку не читав... Тому суджу лиш про те, з чим сам знайомий... :blum3:
    Філософф
    Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Може, вам так подобається екранізація, бо спочатку подивилися фільм, а потім почитали?
    Бо мені, наче, фільм такий собі, якби я дивилася його ще не прочитавши, багато нюансів не вловила б.
    Э, не! Фильм под стать книге. Даже трусы в китах с красными глазами не упущены! Пересмотри внимательнее.:yes3:
    Добрий модер ))
    Ви ж самі знаєте, яким потужним є домислювання у сприйнятті чогось. Може, у фільмі багато чого не так, як я те собі уявляла, читаючи, тому і нудно було дивитися, і фільм, зрештою невелике враження справив.
    От, ви, Одо і Кобі, книжку не подужали, а я - фільм не сприйняла.
    То, може, таки має якийсь вплив черговість "переживання" фактично одного і того ж твору у різних виконаннях на загальні враження?

Під "фільм не сприйняла" мається на увазі:
    фільм - супер, але усього, що можна було побачити в книзі не відобразив.

Щодо Ніколсона, то дійсно, зіграв він класно. Не уявляю іншого в цій ролі.
    Пророк
    Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Ви ж самі знаєте, яким потужним є домислювання у сприйнятті чогось. Може, у фільмі багато чого не так, як я те собі уявляла, читаючи, тому і нудно було дивитися, і фільм, зрештою невелике враження справив.
    От, ви, Одо і Кобі, книжку не подужали, а я - фільм не сприйняла.
    То, може, таки має якийсь вплив черговість "переживання" фактично одного і того ж твору у різних виконаннях на загальні враження?

Під "фільм не сприйняла" мається на увазі:
    фільм - супер, але усього, що можна було побачити в книзі не відобразив.

Щодо Ніколсона, то дійсно, зіграв він класно. Не уявляю іншого в цій ролі.
    Мені книжка досить цікавою видається, але ... із-за того, що я вже знаю, як там і що, вона не дуже продвигається :).
+ Ответить в теме
Страница 19 из 137

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов