Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей303Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 18 из 137
Показано с 171 по 180 из 1370.
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    В мене питання щодо моралі зовсім не виникло. Все ж ясно написано. Прям підсумок в кінці книги підведено. А скільки емоцій викликала книга!!! В перший день прочитання (до речі, я читала 3 дні :) ) я просто плакала. Навіть закривала книгу, щоб заспокоїтися. Ну і взагалі, драма все таки ... Мова, описи гуцульського побуту, ставлення місцевих до влади, що постійно змінювалася - це все варте написання і читання!
    А я, якось не зміг прочитати, хоч і починав, чомусь тяжко йдуть у мене твори, де світ бачиться крізь хворобливу призму нехай і у лапках, але божевільної людини, така ж історія і з Воцеком.

Добрий модер ))
    Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    А я, якось не зміг прочитати, хоч і починав, чомусь тяжко йдуть у мене твори, де світ бачиться крізь хворобливу призму нехай і у лапках, але божевільної людини, така ж історія і з Воцеком.
    Ти ж не дійшов до Драми найголовнішої, що за обсягом переважає дві перші разом узяті, про Дарусю та Свичка, які дійсно здоровими не є. У третій частині все майже нормально. Божевільні відсутні.
    OZON
    Гість
    Cool

Повареная книга анархиста

Помогите найти [COLOR="Red"]повареную книгу анархиста
    Філософф

А гугль зачем?

:scare: http://www.ladoshki.com/?books&id=14588
    Пророк
    Ответ Сообщение от Marisya Посмотреть сообщение
    :scare: http://www.ladoshki.com/?books&id=14588
    Та-а-а...На самом деле найти полную, не измененную поваренную книгу анархиста не так-то и просто:sclerosis: Раздел о наркотиках валяется повсюду, а там же еще есть про организацию диверсий, изготовление коктейля молотова и взрывчатых веществ - вот это штука действительно редкая. Сам ищу такую полную версию;)
    Філософф
    А я из списка сумасшедших людей как раз вычеркиваю Дарусю, Ивана, Воцека и всю компанию в белых рубахах из "Полета над гнездом кукушки".
    Если они "солодкі", то кто тогда нормальный?
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от zashtrihovana Посмотреть сообщение
    А я из списка сумасшедших людей как раз вычеркиваю Дарусю, Ивана, Воцека и всю компанию в белых рубахах из "Полета над гнездом кукушки". Если они "солодкі", то кто тогда нормальный?
    Цілком згоден. Коли Ви помітили, я написав "у лапках". Хто такий Іван? Про "політ" навіть не йдеться, це один з найулюбленіших моїх творів про свободу, особливо "у редакції" Мілоша Формана.
    Odo
    -
    Одна з найулюбленіших речей: Помаранчі.
    Ivan
    Гість
    "Солодка Даруся" - сильна штука, і сильна саме своєю природністю та "нєзатєйлівостью" сюжету :good: . Надзвичайно реалістично написано, хоча точного прототипу головних героїв, здається, не було. Просто вдало "схоплено" контекст подій і "протягнуто" його через конкретні, дуже правдиві деталі :victory: .
    Я б не вдавався так сильно у літературознавчі вправи і не шукав обов"язкової, логічно оформленої моралі від сприйняття художнього твору. Як на мене, цілком досить того простого факту, що ця придумана книжка збурила цілком реальні мої почуття та емоції, викликала цілу хвилю реальних асоціацій та роздумів. Отже, працює...:shablon_04: Ще раз повторюся, що кілька інших творів Марії Матіос, які трапилися мені до рук, нічого подібного не викликали. А то навіть і розчарували - на фоні надзвичайно вдалої "Солодкої Дарусі". Це не остаточний присуд авторові - це лиш констатація того, що не кожна книжка навіть сильного письменника стає шедевром :boast: .
    Наприклад, мене дуже вразив роман Марини Гримич "Мак червоний в росі" - всім дуже раджу його прочитати, справді розумне і ефектне сучасне українське фентезі. Коли це кажу я - затятий прихильник наукової фантастики, то це щось та значить...
    Але потім я прочитав наступну книгу Гримич - "Фріда". Мова так само чудова, авторський рівень відчувається, а загалом вийшла фігня. Сюжет дикуватий - ода провінційному шкуролупству і міфічному братерству базарних людей (!!!). Як на мене - не те!:warning:
    А оце нещодавно купив її ж "Егоїста" - один з перших романів, лауреат премії і т. д. Боже, який жах! Халтура неймовірна просто і мова на два порядки гірша і сюжет гідний Дарьї Донцовой, і правда деталей - на нулі! :wacko2: Якісь бабські комплекси з автора полізли - не втрималася, аби не зобразити себе в ролі мудрої психоаналітичної порадниці головного героя. Крайній несмак! І добре б, якби це був лиш невдалий старт, про який варто чимскоріш забути. Оце щойно видавництво "Дуліби" цю фігню перевидало, та ще й у авторському доопрацюванні... :patsak:
    І це ж один і той самий автор у всіх трьох книжок! Моє щастя, що я не почав читати Гримич з "Егоїста", бо ним би і закінчив, до "Маку" так і не дістався б... :padonak:
    Ivan
    Гість
    Хто такий Іван?
    А й справді? Хіба у Формана був такий персонаж?
+ Ответить в теме
Страница 18 из 137

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов