Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей304Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 17 из 137
Показано с 161 по 170 из 1370.
    Ivan
    Гість
    Ответ Сообщение от кроха Посмотреть сообщение
    Избранное:"Вся королевская рать" Роберта Пенна Уоррена,
    "Невыносимая легкость бытия" Милана Кундеры,
    Северные рассказы Джека Лондона,
    "Хроники Амбера" Роджера Желязны.
    Вот так - скромно и со вкусом, без претензий:) :) :)
    Все приймається, але ж... Лема!!! Лема у списку бракує!!! Желязни прочитав, тепер давай далі просувайся ;)

Лондона давно не читав. Спасибі за нагадування - обов"язково треба перечитати

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Наче знайоме прізвище, але точно не читала
    Ай!!!! "Солодка Даруся" Марії Матіос - вона за неї Шевченківську премію отримала. Але більш нічого у неї читати не раджу - переважно фігня виходить. "Солодка Даруся" - це пік творчості поки що.

Пророк
    До речі, дуже люблю у Джека Лондона оповідання "Воля до життя", але також давно читала - ще в школі.
    Ivan
    Гість
    До речі, дуже люблю у Джека Лондона оповідання "Воля до життя", але також давно читала - ще в школі.
    "Воля до життя" - хороша річ, але дуже якась така плакатна. А мені більше подобаються його "життєві" твори, спокійніші, жанрові. І не лише про Аляску, а й про Тихий океан. Гарний автор!:read:
    кроха
    Гість
    [QUOTE=Ivan;12416]Все приймається, але ж... Лема!!! Лема у списку бракує!!! Желязни прочитав, тепер давай далі просувайся ;)

Что конкретно посоветуешь?
    Ivan
    Гість
    Ответ Сообщение от кроха Посмотреть сообщение
    Что конкретно посоветуешь?
    Ну, крихітко, Лем це справді великий письменник. Це класика! Але читати його таки краще людині трохи вже ерудованій, бо на комікси його твори не схожі і навіть приколи (яких повно у Лема) завжди з певним підтекстом. Що пораджу? "Соляріс", "Едем", "Зоряні щоденники Йона Тихого".
    А найкраще для початку - "Повернення з зірок". Це мій найулюбленіший роман :yes3:
    Ula
    Постійний відвідувач
    zashtrihovana я тоже обожаю Мастера и Маргариту. Сейчас читаю здесь разрекламированого Ждана "Депеш мод". Книга неординарная. Иногда мне некоторые вещи не понятны, иногда узнаю знакомые моменты своей жизни, иногда хохочу как сумашедшие
    Kpyto
    Гість
    Heart
    А мне нравится Сергей Лукьяненко...

Это и русских современных фантастов...

Ой, не с того начал! Я люблю фантастику!

Азимов, Шекли, Саймак, Гаррисон, Кларк, Линт, Андерсон, Дик - все читал, читаю и вообще - научная фантастика - мой любимы жанр!

Ой, а еще - Лем, Булычев, Беляев - ну многие-многие!!!
    кроха
    Гість
    :pioneer: :pioneer: :pioneer: :pioneer: :pioneer: :pioneer: :pioneer: :pioneer:
    Ответ Сообщение от Ivan Посмотреть сообщение
    Ну, крихітко, Лем це справді великий письменник. Це класика! Але читати його таки краще людині трохи вже ерудованій, бо на комікси його твори не схожі і навіть приколи (яких повно у Лема) завжди з певним підтекстом. Що пораджу? "Соляріс", "Едем", "Зоряні щоденники Йона Тихого".
    А найкраще для початку - "Повернення з зірок". Це мій найулюбленіший роман :yes3:
    Большое спасибо. Я, конечно, не могу претендовать на звание "трохи вже ерудованої людини", но все-таки постараюсь прочитать вышеперечисленные книги после того, как дочитаю "Человека-паука" :)
    Думаю, стоит добавить в перечень любимых книг рассказы Бунина из цикла "Темные аллеи", Воннегута "Бойня №5" (такие дела ;)) Стайрона "И поджег этот дом", а к любимым авторам - Хемингуэя, Саган, Булгакова, Ремарка.
    Пророк
    Ответ Сообщение от Ivan Посмотреть сообщение
    Ай!!!! "Солодка Даруся" Марії Матіос - вона за неї Шевченківську премію отримала. Але більш нічого у неї читати не раджу - переважно фігня виходить. "Солодка Даруся" - це пік творчості поки що.
    Випадково побачила в бібліотеці "Солодку Дарусю" і після твоїх рекомендацій вирішила взяти і почитати.
    Прочитала за день - читається легко і швидко. Але весь час мене цікавило питання...в чому суть книги, яка її мораль, для чого її було написано? - для більшості книг, які я читала, ці питання не виникали, бо мені було або дуже смішно, або сумно, або страшно, або пізнавально, а тут...не зафіксувала ніяких емоцій з свого боку. І що саме дивно: не скажу, що не сподобалася, що погана; думаю про неї, тому що я так і не зрозуміла до кінця, нащо її було писати. Вчора дала на прочитання цю книженцію Уксус, вона запитала, чи сподобалася мені "Даруся". Я задумалася сильно, а потім сказала: "Ну...суть книги я наче вловила - життя то трояка ружа!!! :) "
    Хотілося б почути твої враження про цю книгу. Тобто...ну, що саме тебе там зачепило і т.д.
    Добрий модер ))
    Випадково побачила в бібліотеці "Солодку Дарусю" і після твоїх рекомендацій вирішила взяти і почитати.
    Прочитала за день - читається легко і швидко. Але весь час мене цікавило питання...в чому суть книги, яка її мораль, для чого її було написано? - для більшості книг, які я читала, ці питання не виникали, бо мені було або дуже смішно, або сумно, або страшно, або пізнавально, а тут...не зафіксувала ніяких емоцій з свого боку. І що саме дивно: не скажу, що не сподобалася, що погана; думаю про неї, тому що я так і не зрозуміла до кінця, нащо її було писати. Вчора дала на прочитання цю книженцію Уксус, вона запитала, чи сподобалася мені "Даруся". Я задумалася сильно, а потім сказала: "Ну...суть книги я наче вловила - життя то трояка ружа!!! :) "
    Хотілося б почути твої враження про цю книгу. Тобто...ну, що саме тебе там зачепило і т.д.
    В мене питання щодо моралі зовсім не виникло. Все ж ясно написано. Прям підсумок в кінці книги підведено.
    А скільки емоцій викликала книга!!! В перший день прочитання (до речі, я читала 3 дні :) ) я просто плакала. Навіть закривала книгу, щоб заспокоїтися. Ну і взагалі, драма все таки ...
    Мова, описи гуцульського побуту, ставлення місцевих до влади, що постійно змінювалася - це все варте написання і читання!
    Ivan, чекаємо тепер твоїх відгуків
+ Ответить в теме
Страница 17 из 137

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов