Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей303Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 16 из 137
Показано с 151 по 160 из 1370.
    Пророк
    Ответ Сообщение от guest2007 Посмотреть сообщение
    А люди читають тепер менше, ніж 20 років тому, наприклад... І це жахливо... :(
    Ги :) А я читаю більше, аніж 20 років тому !!!! :))

Пророк
    Дуже цікава гілочка - багато для мене новго і цікавого. Суто для проформи, коли вже зайшла мова про лінки - просто нагадаю Бібліотеку Максима Мошкова. Найбільше зібрання, здається, літературних російськомовних текстів.
    http://www.lib.ru/

Стосовно тем, що згадувалися - для мене абсолютна загадка, як ви читаєте отого "Воццека"? Я тричі починав і кидав неодмінно. Воно, звичайно, справа смаку, але все ж... :swoon: Не моє!
    Так само Дереш. Я виріс на науковій фантастиці, на Лемові... Тому оці от юнацькі фантазії трохи смішать. Але це теж, як каже моя одна колега, "смакове"... :)
    Бібліотекою Мошкова регулярно користуюся, навіть десь на дисках є - комусь записувала.

А Воцццццек!!!!! Мммммм :) З ним же потрібно об"єднатися! І тоді вже і не знатимеш: ти його читаєш, а чи він тебе :)
    Ivan
    Гість
    Тоді пораджу свого улюбленого автора - Марина Гримич. Читала щось її?
    Ivan
    Гість
    Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Ги :) А я читаю більше, аніж 20 років тому !!!! :))
    Та я теж... Може, ще й довше за тебе... І дійсно - ще поки люди іноді читають книжки. Однак я б таки з радянської дійсності взяв до нас оце-єдине - масове читання літератури різної. Що було - те було :mda: . Ім це було добре. І це треба відроджувати - хоча б нормальною державною опікою бібліотеками тими самими. І не так столичними, як периферійними - вони там потрібніші! А про книжкові магазини й мови нема - скоро й у Києві в центрі самі бутіки лишаться. А тепер надумали зробити останній удар по книголюбам - зноситимуть книжковий ринок на Петрівці і побудують книжковий супермаркет. І ціни ж, там, мабуть, будуть теж супер...:umnik2: А електронні тексти, як на мене, таки не конкурент паперовим.:read:
    Пророк
    Тоді пораджу свого улюбленого автора - Марина Гримич. Читала щось її?
    Хм... Ні, не читала, навіть не чула. Але тепер... еххх :) доведеться читати!!!
    Хоч би мені вистачило часу, щоб перечитати все, що я зібралася :)
    Потрібно буде довгенько пожити :).
    Ivan
    Гість
    Потрібно буде довгенько пожити :).
    Та доведеться тепер... :)

А у Марини Гримич дуже раджу роман "Мак червоний в росі..." Суперкнижка! Романтичне українське фентезі. І мова у неї - просто відмінна! У всякому разі нема тих галицьких горняток і наплечників, якими дуже вже по-авторському напихає свої твори слобожанець Жадан, а є звичні нам кухлики і рюкзаки :clapping:

А як стосовно Марії Матіос?:read:
    Пророк
    А люди читають тепер менше, ніж 20 років тому, наприклад... І це жахливо... :(
    Всьому виною швидкий розвиток компьютерів, інтернету і західна кіноіндустрія, яка пропагує лише пьянки-гулянки і секс, з усіма підряд і безперестанку:threaten: .
    Тому наша молодь майже нічого не читає:lazy2: .
    кроха
    Гість
    Angry
    Избранное:"Вся королевская рать" Роберта Пенна Уоррена,
    "Невыносимая легкость бытия" Милана Кундеры,
    Северные рассказы Джека Лондона,
    "Хроники Амбера" Роджера Желязны.
    Вот так - скромно и со вкусом, без претензий:) :) :)
    Пророк
    А як стосовно Марії Матіос?:read:
    Наче знайоме прізвище, але точно не читала
    Філософф
    Наче знайоме прізвище, але точно не читала

Вчера пересмотрела "Мастер и Марго".Низкий поклон Мише Булгакову. Столько кругом литературы интересной, желанной предлагается, а возьмет и затянет меня в омут Воланд со своей свитой.И в который раз прогуляется мой взгляд по родным фразам. А так хотелось прочитать все остальное...
    Беру желтые цветы в руки и брожу по мостовой...
+ Ответить в теме
Страница 16 из 137

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов