Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей303Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 15 из 137
Показано с 141 по 150 из 1370.
    Пророк

Відповідь: А люди, взагалі, читають?

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Щодо Солженицина... В мене, здається, взагалі якийсь здвиг на книжках про ВВВ, прочитала досить багато, а хочу ще. І люблю читати з різних позицій і поглядів.
    Щось я не зовсім зрозумів, а до чого "Архіпелаг ГУЛАГ" до ВВВ? Та й не варто читати в електронному вигляді - не те задоволення + можна зір "посадити". В моїй коллекції ГУЛАГ складається з 3-х книжок, по 350-380 сторінок кожна - тож довгенько доведеться читати.
    Та й взагалі Солженіцин - RULEZZZ, оскільки в нього багато думок цікавих про життя-буття. Мені особливо подобається "Раковый корпус", ну а "В круге первом" - взагалі классика. Ще у Солженіцина є багато маленьких оповідань, теж доволі цікаві.

Пророк

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    Щось я не зовсім зрозумів, а до чого "Архіпелаг ГУЛАГ" до ВВВ? Та й не варто читати в електронному вигляді - не те задоволення + можна зір "посадити". В моїй коллекції ГУЛАГ складається з 3-х книжок, по 350-380 сторінок кожна - тож довгенько доведеться читати.
    Та й взагалі Солженіцин - RULEZZZ, оскільки в нього багато думок цікавих про життя-буття. Мені особливо подобається "Раковый корпус", ну а "В круге первом" - взагалі классика. Ще у Солженіцина є багато маленьких оповідань, теж доволі цікаві.
    Я то не читала ще, але все житя була впевнена, що ГУЛАГ - це концлагер. А в концлагер, на мою думку, потрапляли полонені, євреї, гомосескуалісти і т.д., тож і думала, що про ВВВ. Хм...аж цікаво тепер...
    Пророк

Я то не читала ще, але все житя була впевнена, що ГУЛАГ - це концлагер. А в концлагер, на мою думку, потрапляли полонені, євреї, гомосескуалісти і т.д., тож і думала, що про ВВВ. Хм...аж цікаво тепер...
    Давно я так не сміявся:)) І не "концлагер", а концтабір. Тож почитай;)
    Пророк

Давно я так не сміявся:)) І не "концлагер", а концтабір. Тож почитай;)
    :) Здорово, що я тебе розсмішила, але я все таки не помилилася - спеціально зазирнула вже в книжечку - так і є - про конц...(нехай буде)...табір :), а це ж і є одна із складових війни. Я ж писала, що мені подобаються всі аспекти!
    Пророк

:) Здорово, що я тебе розсмішила, але я все таки не помилилася - спеціально зазирнула вже в книжечку - так і є - про конц...(нехай буде)...табір :), а це ж і є одна із складових війни. Я ж писала, що мені подобаються всі аспекти!
    Звичайно добре:) 5 хвилин сміху заміняють склянку сметани:pleasantry:
    А книжка не зовсім про війну, скоріше спроба дослідити історію розвитку радянських таборів. ГУЛАГ це ж "главное управление лагерей". І пройшло через нього море народу. Хоча і військовополонених теж в свій час багато було. Тож читайте, бо ми того варті;)
    Пророк

Звичайно добре:) 5 хвилин сміху заміняють склянку сметани:pleasantry:
    А книжка не зовсім про війну, скоріше спроба дослідити історію розвитку радянських таборів. ГУЛАГ це ж "главное управление лагерей". І пройшло через нього море народу. Хоча і військовополонених теж в свій час багато було. Тож читайте, бо ми того варті;)
    Нажаль, не знайшла в батьків Архіпелагу в друкованому вигляді - він, здається, в якомусь журналі був...типу "Юность", чи щось таке. Доведеться в електронному читати.
    Пророк

Нажаль, не знайшла в батьків Архіпелагу в друкованому вигляді - він, здається, в якомусь журналі був...типу "Юность", чи щось таке. Доведеться в електронному читати.
    Ну це ти дарма так кажеш! Якщо хочешь, то за 100 граммів і пончик або в обмін на гарну книжечку можу дати свою почитати:thank_you: Тим більше, що у мене не тільки його "Гулаг";)
    Пророк

Ну це ти дарма так кажеш! Якщо хочешь, то за 100 граммів і пончик або в обмін на гарну книжечку можу дати свою почитати:thank_you: Тим більше, що у мене не тільки його "Гулаг";)
    Дякую за пропозицію. :)
    Ivan
    Гість
    Дуже цікава гілочка - багато для мене новго і цікавого. Суто для проформи, коли вже зайшла мова про лінки - просто нагадаю Бібліотеку Максима Мошкова. Найбільше зібрання, здається, літературних російськомовних текстів.
    http://www.lib.ru/

Стосовно тем, що згадувалися - для мене абсолютна загадка, як ви читаєте отого "Воццека"? Я тричі починав і кидав неодмінно. Воно, звичайно, справа смаку, але все ж... :swoon: Не моє!
    Так само Дереш. Я виріс на науковій фантастиці, на Лемові... Тому оці от юнацькі фантазії трохи смішать. Але це теж, як каже моя одна колега, "смакове"... :)
    Ivan
    Гість
    А люди читають тепер менше, ніж 20 років тому, наприклад... І це жахливо... :(
+ Ответить в теме
Страница 15 из 137

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов