Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей313Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 14 из 140
Показано с 131 по 140 из 1391.
 1. #131
  Odo
  Offline
  -

  Відповідь: Ваші улюблені книги.


  На Бі-Бі-Сі пройшов черговий щорічний конкурс на кращу українську книгу — Книгу Року!
  У п'ятницю 8-го грудня в приміщенні Британcької ради у Києві оголошено переможця конкурсу Бі-Бі-Сі Книга Року 2006. З п'ятірки фіналістів журі обрало переможцем конкурсу "Капітал" Сергія Жадана. Докладніше >
  З чим Вас власне і вітаю! Про те, які саме книги висувалися на цю нагороду можна прочитати тут. Минулого року переміг західняк Юрій Винничук із книгою "Весняні ігри в осінніх садах" (досі немає ніде у мережі, крім уривку на одному сайті Андруховича), цього — східняк Сергій Жадан. Поточний рахунок можна вважати — 1:1
  :training1:

 2. #132
  Offline
  Добрий модер ))
  Arrow

  улюблені книги


  Місяць - два тому у десь вже згадуваному магазині "Бібліофіл" я купила вже не раз згадувану книгу Ждана "Капітал".
  Вважала, та і все ще воно так є, це за щастя, бо книги в електронному або самотужки друкованому вигляді, м'яко кажучи, почали набридати. Адже так приємно тримати в руках справжню книгу, у твердому переплетенні, з якісним папером та художнім оформленням :)
  Мою радість придбання цієї книги підживив сам Сергій Ж.
  У, також вже не раз згадуваному "Стелсі" (можна подумати я - рекламний агент:) ), було організоване авторське читання. І читав Жадан уривок з Депеш Моду (про степана галябарду) з Капіталу - близнюка мого. Звісно, він читав не один уривок. Ще були вірші. І взагалі все було ОК. Та про це я вже писала десь ...
  Так ось, примірник Жадана, виявляється, не зовсім близнюк моєму. Бо в мого після 128 сторінки Депеш Мод іде 449 - Гімн демократичної молоді і до 480, а потім 161 - розпал оповіді про степана галябарду :(((((((((((
  Де 53 сторінки Депеш Моду? Де вони? Де початок про степана галябарду? Хіба ж так чесно?
  Цікаво те, що зниклі сторінки 129-160 не завалялися між 448 і 479 (хоча надія була).
  Отака буває несправедливість у світі :(
 3. #133
  werewolf
  Гість

  Відповідь: улюблені книги


  обожаю книги в жанре постапокалиптика, да и вообще люблю все это направление в целом, всем рекомендую почитать Кларк Саймон "король кровь" не стандартная книжка, конечно и со своими минусами и в депрессию загнать может, но ооочень интересная, всем кому давал понравилась теперь они считают ее своей любимой книгой :)
 4. #134
  WISP
  Гість

  Re: Ваші улюблені книги.


  Александр Рудазов "Архимаг", цыкл из 3 книг, рекомендую.
 5. #135
  Ula
  Offline
  Постійний відвідувач

  Відповідь: Ваші улюблені книги.


  Я ненавижу НЕЗНАЙКУ. Меня в школе заставляли насильно его читать. Я после єтого вобще читать отказівалась пока в 5 классе не прочитала мастер и маргариту. Обожаю єту книгу. Вобще люблю исторические и психологические книги, которіе заставляют анализировать. Сейчас читаю К. Нєвилл "Магический круг" пока еще не пойму нравится или нет.
 6. #136
  WISP
  Гість

  Re: Ваші улюблені книги.


  я тоже не люблю незнайку!!!!!!!!!!!!!!!
  он же нефига не знает.
 7. #137
  Offline
  Пророк

  Відповідь: А люди, взагалі, читають?


  Хорошо тема! Мене просто вбиває коли запитуєш у людини: що читаєш? І чуєш відповідь: Коельйо (чи як там?!), Браун, Дереш і т.д. Не хочу сказати, що вони погані.НІ! Але це просто розкручені модні назви. Чим гірший від них, скажімо, Анатолій Дімаров? Або той же Солженіцин? Та й довго можно цей список продовжувати, це просто кого сходу згадав. Отже, пропоную читати не тільки те що модно, а й те що недаремно було визнано классикою!!!
  Хоча, мушу зізнатися, що й сам читаю не стільки скільки хотілося б:(((
 8. #138
  Odo
  Offline
  -

  Відповідь: Ваші улюблені книги.


  З остатньо прочитанного: Пол Андерсон. Рука помощи Жанр — соціяльна фантастика. Головна проблема, що стоїть перед героями оповідання дуже нагадує сучасні проблеми культурного вибору. (рос. мовою).
 9. #139
  Offline
  Пророк

  Відповідь: А люди, взагалі, читають?


  Судя по количеству новых ответов в даной теме - нифига люди не читают:) Не умеют наверное;)
 10. #140
  Offline
  Пророк

  Відповідь: А люди, взагалі, читають?


  Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
  Чим гірший від них, скажімо, Анатолій Дімаров? Або той же Солженіцин?
  Щодо Солженицина... Давно вже хочу його почитати, і навіть є він в мене в будь якому вигляді, а все ніяк черга не доходить. Просто таки мрію про хвилину, коли візьму в руки "Архіпелаг "Гулаг" . В батьків є в друкованому вигляді, можна взяти в будь який момент, але на днях подивилася черговий фільм про війну, і не втрималася - скачала з бібліотеки Мошкова "Архіпелаг "Гулаг" в ел. вигляді. От дочитаю "Пролетая над гнездом кукушки" Кена Кизи і почну! Ммммм-мммм-ммм :). В мене, здається, взагалі якийсь здвиг на книжках про ВВВ, прочитала досить багато, а хочу ще. І люблю читати з різних позицій і поглядів. Не знаю, чому мене так цікавить ця тема. Одного разу так сподобалася книга, що навіть намалювала ілюстрацію. Книгу цю вивчають в школі на укр. літ., але я тоді не читала - чомусь вважала цю книгу не цікавою, а через декілька років натрапила на неї і проковтнула. Мабуть деякі знають, хто відвідував уроки урк. літ. - "Альпійська балада". Намальована картина вийшла якась дуже дивна...наче і цікава, а в той же час - не подобалася. Дякувати друзям - завжди підберуть те, що погано намальвано :), аби тільки я не викидала.
+ Ответить в теме
Страница 14 из 140

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов