Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей313Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 139 из 139
Показано с 1,381 по 1,388 из 1388.
 1. #1381
  Пророк

  Re: А люди, взагалі, читають?


  Сейчас и книгу слушать можно, наушники и спи

 2. #1382
  Offline
  Пророк

  Re: А люди, взагалі, читають?


  зроблю промо двом перекладеним книжкам.  "Сховище" (Щоденник Анни Франк) - писався жидівською дівчинкою у віці 13-15 років а Амстердамі, де вони переховувались від "етнічних чисток" і трохи-трохи не встигли... їх виявили вже після висадки в Нормандії, із 8 людей, які переховувались у будинку своїх голландських друзів. живим залишився один - батько Анни. Я натрапив на тему випадково - в Амстердамі побачив чергу до будинку. Там був музей Анни Франк. Дуже зрорушлива історія від неординарної дитини, спостережливої, розумної, яку я б вважав корисним прочитати кожному, кому цікава дівчача психологія. Ну і, звичайно, безліч цікавих і сумних, а іноді кумедних моментів їхньогго життя-буття, на фоні історичної ситуації - у них був радіоприймач, вони слухали Лондон, знали, що відбувається на фронтах, і чекали.


  "Колиска для кішки" Курта Воннегута. Одна з кращих книжок одного з кращих американських письменників ХХІ століття. Йому, як і багатьом далеким від комуністичного "раю" інтелектуалам, не жучі були ліві погляди, тому майже в усіх його творах погляд на західний світ доволі критичний. Хоча йдеться там не про критику суспільного ладу, а, як і в кожній хорошій книзі, про людські стосунки. Ідея, чи сюжет, цілком фантастичний і захоплюючий.

  В обох випадках, серед іншого, привабив розкішний переклад.
 3. #1383
  Offline
  бог

  Re: А люди, взагалі, читають?


 4. #1384
  Offline
  бог

  Re: А люди, взагалі, читають?


  Главное сочинение Коперника -"Об обращении небесных сфер"
  Главное сочинение Бруно -"О бесконечности, вселенной и мирах"
  Главное сочинение Галилея - "Диалог о двух системах мира"
  Главное сочинение Ньютона - "Математические начала натуральной философии"
 5. #1385
  Offline
  Пророк

  Re: А люди, взагалі, читають?


  Пишуть, що в Україні - книжковий бум.
  Книжный рынок Украины ожидает бум в 2018 году
  7 января 2018
  В 2018 году количество выпущенных в Украине книг вырастет на 25%, сообщает Главное со ссылкой на Facebook-страницу генерального директор харьковского издательства Folio Александра Красовицкого.

  Большая часть изданных книг будет профинансирована Министерством образования и Министерством культуры. Типографии в первом полугодии будут загружены не более, чем в этом году, во втором работать в режиме аврала. В 2018 году на рынок выйдут те сотни наименований книг, на которые куплены права на переводы украинским издателями, - отметил Красовицкий.

  По словам Красовицкого, количество новинок в библиотеках до конца года достигнет критической массы, которая заставит читателя заинтересоваться фондами, а библиотекарей начать всерьез избавляться от макулатуры, не боясь обнулить фонды. Самой растущей нишей рынка станет массовая литература, изданная в Украине и написана на украинском. По словам издателя, рост розничного рынка составит 15% в экземплярах (после 2-3% в 2017 году).
  Після заборони літератури з РФ на книжкові фабрики не пробитися: потужностей не вистачає. Освоюються раніше порожні ніші — економічна література, інженерія, природничі науки. Вже з’явилися профільні видавництва.

  Перше вітчизняне приватне дитяче видавництво «А-баба-га-ла-ма-га», дітище поета Івана Малковича, відкрилося на початку 90-х.

  З забороною російських книг більше грошей стало залишатися в Україні, українці почали більше читати українських книжок, вважає Малкович. «Українські видавці отримали можливість купувати за ці гроші права на видання західної літератури, які раніше не могли собі дозволити. І не тільки на художню літературу», – розповів видавець. За його словами, зараз на книжкові фабрики не пробитися: потужностей не вистачає. Освоюються раніше порожні ніші — економічна література, інженерія, природничі науки.
  Я теж долучився - накупив на 700 гривень книжок.

  Особливо тішуся з Чапека. Я колись читав цю книгу, видану ще в УРСР. Чапек - автор "Війни з саламандрами" і рекомендацій не потребує, але в передмові було сказано, що він - "один з найбільших прозаїків ХХ століття", до чого я був поставився скептично. І дарма! Якісний оригінал (короткі історії з позірно детективним сюжетом, насправді більше психологічні) виявився підкріпленим гарним перекладом, соковитим, як ім'я перекладача - Клим Забарило. Я надибав цю книжку в Євпаторії, в квартирі, яку наймав, і тягав її на нудистський пляж, щоб менше розздивлятись вусібіч. Пригадую, штормило, людей було мало, але щоранку приїздила струнка спортивна мама років під 40 з двома дівчатами, 16-18, на велосипедах - спочатку наче заблукали випадково, а потім їм сподобалось. Зараз, мабуть, на тому місці навчається російська морська піхота чи ще якась холєра. Та й з неблагонадійними господарями квартири не знаю, що сталося. Я думав навіть вкрасти ту книжку, але, на щастя, втримався. І ось - винагорода! Її перевидали!!
  Офтоп:
  - Декторі з тих людей (злочинців) вельми кмітливі, - розважливо мовив по тому пан Малий, - це треба їм визнати. Я колись читав про одну цікаву оказію, може, котрий з вас її не знає. Вона сталась десь у Штірії. Там жив майстер - сідляр і шорник - за хрещеним ім'ям Антон і за власним ім'ям Губер, чи Фогт, чи Маєр, як то німці звичайно звуться. Так ось той сідляр саме справляв іменини і сидів за святковим обідом, - але в Штірії гаразд не поїдять навіть у свято, не те, що в нас. Я принаймні чув, що там їдіять і каштани. Отже, той сідляр сидів після обіду помежи своєї родини, коли це раптом йому хтось стукає до вікна:
  - Бійтеcя Бога, сусіде, адже вам горить над головою стріха!
  Вибіг той сідляр - і справді, дах у полум'ї. Звісно, діти в крик, жінка, плачучи, виносить годинника - я вже надивився тих пожеж і помітив, що люди звичайно втрачають глузд і починають виносити щось непотрібне: годинника, чи кавовий млинок, чи канарейку у клітці, і тільки коли вже пізно, згадують, що залишили там бабусю, й одежу, й купу інших речей. Тим часом збіглися люди і почали не так гасити, як перешкоджати один одному; потім прийшли пожежники - а, знаєте, пожежник, перш ніж гасити, мусить перевдягтися; отож зайнялась вже й друга будівля, а до вечора їх спопеліло п'ятнадцять. Хто хоче бачити путящу пожежу, хай іде на село або в маленьке місто; у великому місті вже не те, тут ви дивитесь більше на фортелі пожежників, ніж на саму пожежу. Найкраще, коли б ви могли самі помагати гасити чи бодай радити іншим, як гасити. Гасити - красна праця, коли воно так сичить і стріляє; але носити воду з потоку - це ви робите неохоче. У людині криється щось дивне: коли вже вона бачить якесь лихо, то майже хоче, щоб воно було чимале. Велика пожежа або великий потоп людину якось збуджують; я сказав би, що вона має відчуття, ніби наспіла її година. Чи то якийсь поганський подив, не знаю.
 6. #1386
  Offline
  Пророк

  Re: А люди, взагалі, читають?


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  "Колиска для кішки" Курта Воннегута. Одна з кращих книжок одного з кращих американських письменників ХХІ століття.
  А я взагалі не зрозумів, чим вона така геніальна.

  З цікавого останнє, що читав:

  Дуже цікава книга. Автор просто заглиблює тебе у життя Ван Гога, яке виявляється настільки бурхливим, що тримає в напруженні до самого кінця. І зовсім по іншому починаєш дивитися на його картини, знаючи який бекграунд стоїть за ними.  Для підняття настрою, абсолютно безшабашна книга від автора Автостопом по галактиці. Також є серіал крутий за мотивами книги, але Дірк Джентлі там зовсім не такий )
  І наостанок вже читана мною трилогія найпопулярнішого сучасного іспанського письменника, Карлоса Руіса Сафона - Тінь вітру, Гра ангела і В'язень неба. Почав читати перед поїздкою у Барсу, бо саме там відбувається дія усіх романів і місто є повноправним персонажем книг. Дуже захоплююче пригодницьке чтиво з елементами нуару, готики та містики.
 7. #1387
  Offline
  Новачок

  Re: А люди, взагалі, читають?


  Знаю лично как минимум 4-5 человек, которые читают. Очень странные они )))
  А сам недавно перечитал Джека Лондона "Мартин Иден"
 8. #1388
  Offline
  бог

  Re: А люди, взагалі, читають?


  Ответ Сообщение от Faraway Посмотреть сообщение
  странные они )))
+ Ответить в теме
Страница 139 из 139

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов