Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей303Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 137 из 137
Показано с 1,361 по 1,370 из 1370.
    бог
    Cool

Re: А люди, взагалі, читають?

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    ви на Пітерському форумі, так що - все вірно)
    і да, він дійсно псих. але він живе у божевільному суспільстві.
    Мені колись "Московіада" Андруховича здавалась перебільшенням; але Пєлєвін в "Поколении П" взагалі все довів до абсурду - і, як не дивно, книга вийшла напрочуд реалістичною.

але...
    ...вроде верно всё говоришь, но

думаю, нам на деякий час варто взагалі забути про існування літератури "за поребриком".
    ...вот это явный перегиб. Что за гон "гипперпатриотический"? Теперь ни фильмы, ни книги...может ещё валютой брезговать? Работаете удалённо и оплата в рублях...что, стать ипанутым настолько, чтоб брезговать рублём и что? Что дальше? Нравится мне Витя Пилевин-читал и буду читать...удобно говорить на русском-то же самое... если есть работа за рубли-буду делать... нормальный фильм из-за перебрика-посмотрю и при этом не стану меньше любить Украину, не забуду мову и не перестану верить в то, что может быть когда нибудь...хоть лет через 200 здесь заработает закон для всех одинаково и будет прекрасный кинематограф и мова станет настолько чистой и красивой, что говорить её с примесью(суржиком) или неуважительно (глотая по пол слова и меняя ударения в словах, как говорит бычьё тупорылое) будет преступлением... а такими выпадами только настораживает, а в своём ли уме, кто говорит подобное... пока только так

Пророк

маємо мініатюрку від Юрія Вінничука
    Офтоп:

Jedi_Lee, вибачте, не помітив. це не гон, це самозахист. накладіть карти мовні й електоральні й побачите. що поширення росмови корелює з голосуванням за регіонів-комуністів, а там, де росмова набрала критичну масу, прийшов "рускій мір" тобто війна). це як би факти.

найважливіше ментально вигрести московський дух. ми ж не перші таки, маємо сказати московії до досвіданія, як чехи в 1945 сказаои німцям ауфвідерзеєн.

і москальська воєншина вигодована в тому числі Пушкіними з їхніми "хулітєлям росії".
    Пророк

найважливіше ментально вигрести московський дух. ми ж не перші таки, маємо сказати московії до досвіданія, як чехи в 1945 сказаои німцям ауфвідерзеєн.
    І німмецьку мову в школах заборонити вивчати, вони ж скільки українців в концтаборах та на полях боїв перебили і католицькі храми поспалювати - не за то батько Богдан боровся, в Туреччину літаки не пускати, вони наших дівчат в полон, з хлопців яничар робили, а ми маємо їм кровні доляри за ол-інклюзіви віддавати, а з Монголією дипвідносини розірвати, аби не їхня навала ми б ще з 12ст були б центром прогресивної Європи.

з.і. читаю зараз фентазі Макса Фрая і так і відчуваю, як "москальська воєншина" пронизує мене назкрізь.
    Частий гість

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    В принципі, я згодна, що іноді потрібне щось легке - для відпочинку. Але все ж більше люблю саме колупання нутра - будь чийого. Мабуть мені це на користь не йде, бо я останнім часом дуже часто копаюся в собі, що аж ніяк не призводить до веселих настроїв:noslip:
    Попробуй тогда Теодора Драйзера. Например, "Гений", "Американская трагедия". Почти вся книга - самокопание главного героя. Ну и социальные мотивы проскакивают.
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    І німмецьку мову в школах заборонити вивчати, вони ж скільки українців в концтаборах та на полях боїв перебили і католицькі храми поспалювати - не за то батько Богдан боровся, в Туреччину літаки не пускати, вони наших дівчат в полон, з хлопців яничар робили, а ми маємо їм кровні доляри за ол-інклюзіви віддавати, а з Монголією дипвідносини розірвати, аби не їхня навала ми б ще з 12ст були б центром прогресивної Європи.

з.і. читаю зараз фентазі Макса Фрая і так і відчуваю, як "москальська воєншина" пронизує мене назкрізь.
    нафіга пересимикувати? кохайтесь собі з москалями, якшо вам подобається, я ж не проти. будуть поводити себе, як турки чи німці - буде до них інше ставлення. я пишу про те, що треби розуміти, що гіркіни-мільчакови-путіни беруться не нізвідки, а з пушкіна-достоєвського, з їхнім імперіалізмом, антисемітизмом і зверхнім ставленням до неросійського світу. бажано бачити причинно-наслідковий зв'язок.

так що порівняння некоректне. коли кацапи - як німці - сплатять репарації, вдвічі зменшать свої території, принесуть вибачення і законодавчо заборонять пропаганду рашизма, тоді можна буде до курсу світової літератури факультативно включити "Прощай, немытая Россия" М.Ю. Лермонтова. а поки сприйняття російської літератури - музики - кіно як "свого" відкриває двері для російської агресії.
    Частий гість

нафіга пересимикувати? кохайтесь собі з москалями, якшо вам подобається, я ж не проти. будуть поводити себе, як турки чи німці - буде до них інше ставлення. я пишу про те, що треби розуміти, що гіркіни-мільчакови-путіни беруться не нізвідки, а з пушкіна-достоєвського, з їхнім імперіалізмом, антисемітизмом і зверхнім ставленням до неросійського світу. бажано бачити причинно-наслідковий зв'язок.

так що порівняння некоректне. коли кацапи - як німці - сплатять репарації, вдвічі зменшать свої території, принесуть вибачення і законодавчо заборонять пропаганду рашизма, тоді можна буде до курсу світової літератури факультативно включити "Прощай, немытая Россия" М.Ю. Лермонтова. а поки сприйняття російської літератури - музики - кіно як "свого" відкриває двері для російської агресії.
    Т.е. весь цивилизованный мир зачитывается Пушкиным, Достоевским, Толстым, Булгаковым, (...), и ты предлагаешь искоренить их из сборников зарубежной литературы. Европейский подход, свобода гласности, че :) Давай тов. Жуковского исключим из учебников по аэродинамике, и сожжем все тома Ландау, Лифшица. Здесь где-то рядом была тема о шизофрении в России. Твои идеи где-то рядом с точки зрения диагностики.

Кстати, а кому какие репарации поляки выплатили? Давай Мицкевича тоже нафиг, че.

А музыка тебе российская чем не угодила?
    Пророк

це велике перебільшення, що вєсь мір зачітивался.
    Пушкін - епігон європейського романтизму.
    Достоєвський і Толстой - нудятина. Їхні твори схожі на протокол партзборів.
    Булгаков - вправний літератор-українофоб, досить-таки паскудна особа. ну то таке. ми ж про літератулу, а не особисті якості.

я не прєдлагаю іскорєніть, я за то, щоб вони там мали належне місце - десь трохи менше за літературу Чехії - і щоб школярі знали, що вороги України цією літературою надихалися, бо ідеї Гіркіна мають коріння в Пушкіні і Достоєвському.

як казав персонаж любого вам Булгакова Преображенський? "я не люблю пролетаріат"? (скотиняка, так і хочеться сказати: "Давай тов. Жуковского исключим из учебников по аэродинамике, и сожжем все тома Ландау, Лифшица. Здесь где-то рядом была тема о шизофрении в России. Твои идеи где-то рядом с точки зрения диагностики."). Так от я не люблю російську літературу і вважаю її шкідливою. все, що вона здатна зробити з людиною - перетворити на кацапа. перевірено історією.
    Частий гість

це велике перебільшення, що вєсь мір зачітивался.
    Пушкін - епігон європейського романтизму.
    Достоєвський і Толстой - нудятина. Їхні твори схожі на протокол партзборів.
    Булгаков - вправний літератор-українофоб, досить-таки паскудна особа. ну то таке. ми ж про літератулу, а не особисті якості.

я не прєдлагаю іскорєніть, я за то, щоб вони там мали належне місце - десь трохи менше за літературу Чехії - і щоб школярі знали, що вороги України цією літературою надихалися, бо ідеї Гіркіна мають коріння в Пушкіні і Достоєвському.

як казав персонаж любого вам Булгакова Преображенський? "я не люблю пролетаріат"? (скотиняка, так і хочеться сказати: "Давай тов. Жуковского исключим из учебников по аэродинамике, и сожжем все тома Ландау, Лифшица. Здесь где-то рядом была тема о шизофрении в России. Твои идеи где-то рядом с точки зрения диагностики."). Так от я не люблю російську літературу і вважаю її шкідливою. все, що вона здатна зробити з людиною - перетворити на кацапа. перевірено історією.
    А еще теми же авторами вдохновлялись великие ученые, в т.ч., совершившие ключевые открытия. И русские и украинские. Ну да фиг с ним - все равно твои идеи останутся твоими идеями, никто их всерьез не воспримет, даже в современном украинском обществе. Успехов!
    Новачок

Из последнего прочитанного очень понравилась книга Ярослава Мельника "Маша, або Постфашизм". Люблю некоторых современных украинских авторов.
    бог

Assucareira
+ Ответить в теме
Страница 137 из 137

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов