Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей310Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 137 из 139
Показано с 1,361 по 1,370 из 1384.
    Пророк

Re: А люди, взагалі, читають?

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    найважливіше ментально вигрести московський дух. ми ж не перші таки, маємо сказати московії до досвіданія, як чехи в 1945 сказаои німцям ауфвідерзеєн.
    І німмецьку мову в школах заборонити вивчати, вони ж скільки українців в концтаборах та на полях боїв перебили і католицькі храми поспалювати - не за то батько Богдан боровся, в Туреччину літаки не пускати, вони наших дівчат в полон, з хлопців яничар робили, а ми маємо їм кровні доляри за ол-інклюзіви віддавати, а з Монголією дипвідносини розірвати, аби не їхня навала ми б ще з 12ст були б центром прогресивної Європи.

з.і. читаю зараз фентазі Макса Фрая і так і відчуваю, як "москальська воєншина" пронизує мене назкрізь.

Гуру

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    В принципі, я згодна, що іноді потрібне щось легке - для відпочинку. Але все ж більше люблю саме колупання нутра - будь чийого. Мабуть мені це на користь не йде, бо я останнім часом дуже часто копаюся в собі, що аж ніяк не призводить до веселих настроїв:noslip:
    Попробуй тогда Теодора Драйзера. Например, "Гений", "Американская трагедия". Почти вся книга - самокопание главного героя. Ну и социальные мотивы проскакивают.
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    І німмецьку мову в школах заборонити вивчати, вони ж скільки українців в концтаборах та на полях боїв перебили і католицькі храми поспалювати - не за то батько Богдан боровся, в Туреччину літаки не пускати, вони наших дівчат в полон, з хлопців яничар робили, а ми маємо їм кровні доляри за ол-інклюзіви віддавати, а з Монголією дипвідносини розірвати, аби не їхня навала ми б ще з 12ст були б центром прогресивної Європи.

з.і. читаю зараз фентазі Макса Фрая і так і відчуваю, як "москальська воєншина" пронизує мене назкрізь.
    нафіга пересимикувати? кохайтесь собі з москалями, якшо вам подобається, я ж не проти. будуть поводити себе, як турки чи німці - буде до них інше ставлення. я пишу про те, що треби розуміти, що гіркіни-мільчакови-путіни беруться не нізвідки, а з пушкіна-достоєвського, з їхнім імперіалізмом, антисемітизмом і зверхнім ставленням до неросійського світу. бажано бачити причинно-наслідковий зв'язок.

так що порівняння некоректне. коли кацапи - як німці - сплатять репарації, вдвічі зменшать свої території, принесуть вибачення і законодавчо заборонять пропаганду рашизма, тоді можна буде до курсу світової літератури факультативно включити "Прощай, немытая Россия" М.Ю. Лермонтова. а поки сприйняття російської літератури - музики - кіно як "свого" відкриває двері для російської агресії.
    Гуру

нафіга пересимикувати? кохайтесь собі з москалями, якшо вам подобається, я ж не проти. будуть поводити себе, як турки чи німці - буде до них інше ставлення. я пишу про те, що треби розуміти, що гіркіни-мільчакови-путіни беруться не нізвідки, а з пушкіна-достоєвського, з їхнім імперіалізмом, антисемітизмом і зверхнім ставленням до неросійського світу. бажано бачити причинно-наслідковий зв'язок.

так що порівняння некоректне. коли кацапи - як німці - сплатять репарації, вдвічі зменшать свої території, принесуть вибачення і законодавчо заборонять пропаганду рашизма, тоді можна буде до курсу світової літератури факультативно включити "Прощай, немытая Россия" М.Ю. Лермонтова. а поки сприйняття російської літератури - музики - кіно як "свого" відкриває двері для російської агресії.
    Т.е. весь цивилизованный мир зачитывается Пушкиным, Достоевским, Толстым, Булгаковым, (...), и ты предлагаешь искоренить их из сборников зарубежной литературы. Европейский подход, свобода гласности, че :) Давай тов. Жуковского исключим из учебников по аэродинамике, и сожжем все тома Ландау, Лифшица. Здесь где-то рядом была тема о шизофрении в России. Твои идеи где-то рядом с точки зрения диагностики.

Кстати, а кому какие репарации поляки выплатили? Давай Мицкевича тоже нафиг, че.

А музыка тебе российская чем не угодила?
    Пророк

це велике перебільшення, що вєсь мір зачітивался.
    Пушкін - епігон європейського романтизму.
    Достоєвський і Толстой - нудятина. Їхні твори схожі на протокол партзборів.
    Булгаков - вправний літератор-українофоб, досить-таки паскудна особа. ну то таке. ми ж про літератулу, а не особисті якості.

я не прєдлагаю іскорєніть, я за то, щоб вони там мали належне місце - десь трохи менше за літературу Чехії - і щоб школярі знали, що вороги України цією літературою надихалися, бо ідеї Гіркіна мають коріння в Пушкіні і Достоєвському.

як казав персонаж любого вам Булгакова Преображенський? "я не люблю пролетаріат"? (скотиняка, так і хочеться сказати: "Давай тов. Жуковского исключим из учебников по аэродинамике, и сожжем все тома Ландау, Лифшица. Здесь где-то рядом была тема о шизофрении в России. Твои идеи где-то рядом с точки зрения диагностики."). Так от я не люблю російську літературу і вважаю її шкідливою. все, що вона здатна зробити з людиною - перетворити на кацапа. перевірено історією.
    Гуру

це велике перебільшення, що вєсь мір зачітивался.
    Пушкін - епігон європейського романтизму.
    Достоєвський і Толстой - нудятина. Їхні твори схожі на протокол партзборів.
    Булгаков - вправний літератор-українофоб, досить-таки паскудна особа. ну то таке. ми ж про літератулу, а не особисті якості.

я не прєдлагаю іскорєніть, я за то, щоб вони там мали належне місце - десь трохи менше за літературу Чехії - і щоб школярі знали, що вороги України цією літературою надихалися, бо ідеї Гіркіна мають коріння в Пушкіні і Достоєвському.

як казав персонаж любого вам Булгакова Преображенський? "я не люблю пролетаріат"? (скотиняка, так і хочеться сказати: "Давай тов. Жуковского исключим из учебников по аэродинамике, и сожжем все тома Ландау, Лифшица. Здесь где-то рядом была тема о шизофрении в России. Твои идеи где-то рядом с точки зрения диагностики."). Так от я не люблю російську літературу і вважаю її шкідливою. все, що вона здатна зробити з людиною - перетворити на кацапа. перевірено історією.
    А еще теми же авторами вдохновлялись великие ученые, в т.ч., совершившие ключевые открытия. И русские и украинские. Ну да фиг с ним - все равно твои идеи останутся твоими идеями, никто их всерьез не воспримет, даже в современном украинском обществе. Успехов!
    Новачок

Из последнего прочитанного очень понравилась книга Ярослава Мельника "Маша, або Постфашизм". Люблю некоторых современных украинских авторов.
    бог

Assucareira
    Новачок

Я в данный момент читаю образовательную литературу, поскольку учусь в университете, а сдать сессию сейчас очень дорого, по этому проще самому почитать, да и не зря же там учиться, нужно и знать что то)). Зарегистрировался на сайте Bitme.org. Сайт славится огромными разделами на образовательную тематику, книги как в PDF, так и в аудио форматах, видео-пособия, и многое другое. Битми орг, это закрытый трекер, инвайт на регистрацию, можно приобрести здесь http://invites-shop.com/en/betme-org/. Поверьте, на этом трекер есть вся литература, когда либо существовавшая.
    Пророк

После заунывного Смотрителя Пелевин явно решил вернутся к истокам. Фирменные пелевинские приколы снова в строю, что делает книгу хотя бы читабельной. Не шедевр, но на раз вполне згодиться.

Фактически хрестоматийное произведение, которое почему-то никогда у меня не вызывало интереса к прочтению. Эту оплошность исправил и очень доволен этим фактом. Книга оказалась действительно отличной. Язык написания простой, ведь рассказ ведется от имени ребенка, но вопросы затрагиваемые в романе весьма серьезные. Персонажи хорошо раскрыты, а сюжет увлекательный. И что уже успело стать необычным то, что хоть сюжетная линия строится вокруг не всегда хороших событий, книга получилась действительно Доброй и даже вселяющая некий оптимизм. Рекомендую всем.
+ Ответить в теме

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов