Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей309Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 131 из 138
Показано с 1,301 по 1,310 из 1380.
    Новачок

Re: А люди, взагалі, читають?

Начал читать "короли и капуста" о. генри. Очень оригинальное произведение, которые дает неплохое понимание о сути политики и политических лидеров)

kavapoltava

Ответ Сообщение от Dain Посмотреть сообщение
    Начал читать "короли и капуста" о. генри. Очень оригинальное произведение, которые дает неплохое понимание о сути политики и политических лидеров)
    Дякую! Запропонував цю книгу в своїй групі - https://vk.com/poltbook
    Новачок

Очень люблю О.Генри, все рассказы у него такие поучительные... со смыслом.
    В свое время прочитала очень много. Советую!
    штатний скептик

utania, а какой вам больше всего понравился? И чем? Я тоже люблю юмор О'Генри.
    Філософф

О. Генрі - класний автор. Все його люблю. А недавно чуть не впала: недурна дитина 12 років взагалі не зрозуміла, про що "Останній листок". ЯК? Тепер вже я не розумію... Ну добре, можна не зрозуміти почуття, про які пише автор, якщо нема власного досвіду, але взагалі не зрозуміти, про що, навіть зміст? Може, це нормально, а я забула себе в 12 років. А ви розуміли такі твори в 12 років?

До речі, кого цікавить сучасна українська література дітям і дорослим, дуже багато новинок є у 4 філіалі (зуп. Лялі Убийвовк), у них певна домовленість з видавництвом "Зелений пес", яке їм дарує книги. І персонал дуже привітний.
    Пророк

Д.Роллінс, К. Касслер - мабуть на данний момент мої улюбленні письменники, дуже вже захоплюючі в них пригодницькі романи
    Новачок

Очень понравилась книга Роберт Маккамон "жизнь Мальчишки" - на одном дыхании читала просто )
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Таке от до всіх питання. Де в Полтаві можна купить англомовну літературу (видану в англомовних країнах) типу стоку/барахолки/секонда?
    Пророк

а мені здається що читають більше, тім паче є єлектронні варіанти
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Таке от до всіх питання. Де в Полтаві можна купить англомовну літературу (видану в англомовних країнах) типу стоку/барахолки/секонда?
    amazon.com... ebay.com...
+ Ответить в теме
Страница 131 из 138

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов