Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей303Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 130 из 137
Показано с 1,291 по 1,300 из 1370.
    Філософф

Re: А люди, взагалі, читають?

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    Но...в нашей стране есть выход-дать денег, и тебе дадут книжку, которая в читальном зале!
    На початку 2000-х мені навіть гроші не допомогли. Ні при яких розкладах давати додому з обласної бібліотеки не хотіли. Ксерокса тоді в обласній не було. Віін був у тій будівлі, де "Робін Гуд". Ледь домовився взяти на ксерокс. При цьому довелося залишати годинник і ще деякі речі. Зараз як згадаю - дуже кумедно це виглядало.

23q
    23-й участник

Олесь, библиотеки-оплот интеллигенции отдают "совковским менталитетом"(как любят говорить наши евромайданутые). Их давно нужно перепрофилировать- выгнать тех бабок и заведующих, и поставить молодых людей. С новым мышлением.
    Філософф

Ну нет сейчас такого ажиотажа, договориться можно, могут не дать из вредности или если книжка одна

Таки да, совковый менталитет - это проблема. Но сейчас библиотеки очень стараются перейти на новый уровень и это даже у многих получается. Открыли интернет - доступы, привлекают спонсоров, делают разные мероприятия, у кого - то получается лучше, у кого - то хуже. Я молодой библиотекарь, борюсь с совком как только могу.
    Пивовар

Руда, киевский р-н, но подьехать в другое место не сложно. Буду признателен, если глянешь.
    Філософф

На Халтурина детская - это моя, если что, приходить с паспортом. В понед буду на работе - гляну, отпишусь.
    Філософф

Так, Посухов Що повідали назви Полтавських річок. Якщо воно, то така є. Халтуріна 19, навпроти ДЕПО, біля спортивної школи. Працюємо з 9 до 17, кожен день, крім суботи, без обіду. Від тебе, Павуче: паспорт і бажано прописка в Київському районі. Книга з чит. залу, тому даю на 2 тижні, щоб обробить, думаю, вистачить. Якщо швидше - краще. Прийти - спитати будь - кого, я попереджу і книжку відкладу. 2 -09- 57
    ри?

Офтоп:
    Руда, ви - "золота" людина) Давно я не бачила такого людяного ставлення у всяких установах і закладах

М. Кідрук "Твердиня"

Давно прочитала, але закрутилася у вирі і не написала нічого.
    Кідрук обидва рази презентував свої творіння у Полтаві, і це було неперевершено - все нові і нові загадки Макс вишукує в нетрях історії і втілює на своїх сторінках у щось цікавезне. Цього разу він взявся за мегаліти Баальбеку, Сайсайуаману, Теотіуакану і Трилітону, а також розказував про непролазні джунглі Мадре-де-Діос. Погуглила - непролазні, да... сплошна зелень на гуглкарті. У цих нетрях якраз і відбуваються усі події.
    Книжка більше не в технотрилер, а шось таке психо-містичне.
    Сподобалася, не тільки сюжетом, а і тим, що товстіша за попередню) Ну і відповідно карти в книзі, різні фото, всьо як має буть.
    Хоча! Особисто для мене - "Бота" не переплюнути
    kavapoltava

Вирішив я переїхати.
    І щоб менше було всякого "стафу" - задумав зібрати всі книги і відправити до батьків, на зберігання. Так сказати до кращих часів.
    До речі зібралось декілька потужних коробок... але не про те.
    Були деякі книги, які я не зміг запакувати і віддати...
    Це 5-ти томник Булгакова і товстенький томик Гоголя. )) Зараз прочитую "Театральный роман".
    Ми - нація, яка читає книги!
    Пророк

у світлі останніх подій, та навіть і безвідносно до них, я би порадив усім і кожному книгу Володимира Белинського "Страна Моксель". Там захоплююче розкладено по поличках, у хронологічному порядку, російські історичні міфи, їхні витоки і спричинені ними глибоки деформації психіки, які ми сьогодні можемо спостерігати на прикладі як російських керівників, так і їхніх посполитих. Фактологічно бездоганно і дуже цікаво.
    Книга існує укранською та російською.
    я скачував з сайту українців Севастополя - http://www.ukrlife.org/main/evshan/moxel.htm. Купити теж не гріх.

трохи не в тему, але такий збіг, що сьогодні ознайомився з текстом Гімну Державної Думи Росії. починається він так:
    Вам, избранникам народа,
    Русь челом бьёт до земли!
    Будь-який українець і взагалі європеєць сприйме ці слова як шизофренію. але...
    одним словом, "думайте, читайте" (с))
    kavapoltava

Любимые книги Андрея Макаревича

+ Ответить в теме
Страница 130 из 137

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов